Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  35 let | Hradec Králové
Dlouhovláska 35/175 s dcerkou by ráda našla vhodného partnera z HK pro nový hezký vztah, cestování atd., foto vítáno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Brno
Ráda bych poznala muže v důchodu, který je vitální, má rád humor, přírodu a rád by se seznámil s paní, která věří, že nás ještě čekají hezké chvíle, které můžeme spolu prožít. Nehodlám se k nikomu stěhovat, jsem soběstačná. Jen postrádám společnost příjemného pána, kterému bude se mnou dobře. Brno a blízké okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Mladá Boleslav
Ahoj, uvidím, jestli budu mít štěstí. Hledám aspoň trochu hezkou a veselou slečnu (24-27), pokud možno Mladá Boleslav a okolí. Najdu? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Ahoj, hledám dámský doprovod na akci Týden vědy a techniky. Takže pokud tě zajímají koncentrační vlny v polymerech a makromolekulách nebo fyzikální modelování znečištění ovzduší, tak jsi na správném místě ;))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Liberec
Jednu sympatickou aktivní ŽENU pro sympatického aktivního CHLAPA...(virtualitou, flirtem zabíjí čas zoufalci)...raději zájmy, přání, vzrušení, pohoda, humor, NEKUŘÁCI, vyřešená minulost...milovat, být milován...sdílení....máš to podobně ?... i proto reaguj s fotem - nechci pak umřít vystrašením v realitě z náruživě nakynuté pseudoozdoby :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Ostrava
Dominantní muž, hledá submisivní dívku, ženu, ve věku 18-30 let, pro vážný vztah, která hledá staršího přítele a muže pro společnou cestu životem.. Je těžké najít spřízněnou duši, naladěnou na stejnou vlnu, pro krásný a plnohodnotný, nejlépe celoživotní vztah, založený na vzájemném pochopení, důvěře a lásce.. Dítě není problém. Odepiš, po e-mailech si povíme víc..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Tábor
Na holky jsem zatím neměl štěstí. Poslední mi utekla se zazobaným Francouzem :D) No jo, nenechá se nic dělat. Přeci jen ještě zkusím jít štěstíčku naproti i tímto způsobem. Takže trochu ke mne, jsem fajn klučina všestranných zájmů, VŠ vzdělání, zručný, sečtělý, vtipný, docela aktivní bych řekl. Sám sebe nicméně řadím do škatulky rodinný typ. Piji jen výjimečně, nekouřím. V současné době bydlím sám v RD v Chlumu u Třeboně a pracuji v Českých Budějovicích. Co hledám? Přece fajn slečnu :) pa Vítek
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Brzy budou Vánoce a rád bych "nejen" tyto nejkrásnější svátky prožil zamilovaně. Najde se zde tolerantní, spolehlivá, upřímná a sympatická dívka štíhlé postavy? Prostě milá slečna, která hledá lásku, je tak trochu sportovní víla, která se ráda projede na kole, jde si zaběhat, zahraje si tenis, badminton ... zároveň má v sobě kulturního ducha a ráda zajde do kina, na divadelní představení, muzikál a je i trochu romantička, která uvítá večeři pri svíčkách a sklence dobrého vína. Ozvi se mi ... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít