Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  20 let | Benešov
Najdu tu kluka (20 - 24), pracujícího/studujícího, vyššího 180 cm, milého, hodného, samostatného, který mě bude mít rád a brát vážně takovou, jaká jsem? ... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Jihlava
Ahoj, zkouším štěstí i tady. Jsem jen normální kluk, ale obávám se že dnes je to už moc málo. Ale kdyby náhodou si to přečetla fajn žena/dívka co je taky z Jihlavy či velmi blízkého okolí tak ji velmi rád poznám. Mám rád ženy co se rády smějí, zajímají se o dění ve světě a milují filmy jako já. Když si občas ráda zasportuje a vyjde do kina či do restaurace bude to přímo úžasné. Miluji filmy a vaření, v poslední době i badminton. Nějaká slečna ve věku 23-30 co je taky single a bez dětí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Šumperk
Asi to tady s vami neni nic moc ale kde hledat kdyz sedite doma,zde nastava otazka.Kazda hleda toho sveho ochrance...no uvidime.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ne, že bych nepotkával dost fajn holek, ale tu pravou jsem zatím ještě nenašel. Tak proč to nezkusit i touhle cestou:) Tedy, jestli jsi sympatická a prdlá se smyslem pro humor, co má ráda deskové hry, čajovny a vodní dýmky, rock nebo metal, romantiku u svíček ale i zajímavější dovádění, budu rád, když se ozveš:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Dobrosrdečný leč introvertní medvídek s duší kluka hledá spřízněnou duši chlapíka středního věku, třeba medvěda s podobnými zájmy.Na blízké a silné přátelství.Neoplývám krásou,penězi ani tituly, zato snad tolerancí, klidem, svobodomyslností a vnitřní pohodou. Rád bych prostě našel někoho na společné prožívání.Cestování, pěší výlety, vandry.Vlaky, země severu a východu (Skandinávie,Balkán,Asie). Spiritualita, historie, knihy, filmy, muzika 60/70let(ABBA,Beatles),dobré jídlo,buldočci.Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Praha
Ahoj, hledám dívku, je tu nějaká? :D Na podrobnostech se snad můžeem dohodnout až ve společné konverzaci :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Rád bych poznal ženu, která hledá reálný vztah, nikoliv virtuální. Ženu, která dá raději přednost rozhovoru u kávy před nekonečným vypisováním. Ženu, která má již zkušenosti a dokáže si partnera vážit proto jaký je. Ženu, která si uvědomuje, že fungující vztah je výsledkem snahy obou stran. Pokud mému inzerátu nerozumíš nebo tu jen zabíjíš čas, přejdi rovnou na další. Pokud to ale myslíš vážně, budu rád, když se ozveš:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Praha
Projevuji zájem o seznámení s ženou štíhlejší postavy a zájmem o rekreační sporty, turistiku, tanec, různé kulturní akce.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít