Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Praha
Jakožto realistický snílek hledám kultivovanou ženu, s krásnou duší co ji sluší. Osobnost, která ví co chce a kam jde. Ženu se zájmem o kulturu, klasickou hudbu, jazz či jiné žánry. Ženu s kladným vztahem k rekreačnímu sportu a turistice. Osobnost, která touží vědět a poznávat. Ženu co dokáže nahlédnout sebe samu, rozumí sobě a svým pocitům a tím i svému jednání. Ženu co dokáže životní energii přijímat i dávat. PS. Foto za foto ; Muži - nepište, opravdu hledám Ženu ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Praha
V poslední době jsem si začal uvědomovat jak je obtížné najít v dnešní době slečnu, která ještě neni moc zkažená a dokázala by opravdu milovat. Je toho zpoustu co bych mohl o sobě napsat, ale to napíší až někomu koho to bude zajímat. :-) Hledám dívku, která je milá, má smysl pro humor a kterou baví alespoň trochu sport či cestování, protože to jsou mé nejoblíbenější aktivity. Vzhled samozdrejmě hraje také určitou roli, ale spíše mne zajímá jaká je uvnitř. Přeji krásný den! :)))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Žďár nad Sázavou
Hledám malířku, která skici mých snů vymaluje realistickými barvami. Hledám fotografku, která v záběru mého života najde tu správnou kompozici. Hledám sochařku, s kterou bych mohl modelovat naši budoucnost. Jdu svojí cestou, ale hledám někho, kdo mě na ní bude inspirovat. Prostě hledám divoženku, která zapálí moje nadšení a probudí moji podřimující divokost a s kterou žádný den nebude stejný ;o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Olomouc
Hledám přítele z Olomouce a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Brno-venkov
Sympatická slečna, VŠ, hledá charismatického muže, se smyslem pro humor, se zájmy jako je sport, cestování, příroda, kultura, dobré jídlo. Optimistu, s dobrým srdcem a pevným charakterem, který má srovnány životní hodnoty a priority a není věčný lovec na seznamkách. S kterým se dá dlouho diskutovat na jakékoliv téma. Věkem tak nějak přiměřeně a foto potěší. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Ahoj, hledám ženu na trvalý, partnerský vztah. Je mi 29 let, 179cm, 98kg, SŠ a bydlím ve F-M. Jsem slušný s klidnou povahou, usměvavý, veselý, ale nepříliš výřečný a společenské akce nevyhledávám. Mé záliby jsou, turistika – pěší nebo na kole, severská chůze, výstavy, čajovna, četba knížek, procházky se psem a v zimě běžky. Měla bys být nekuřačka, veselá, milá, prostě fajn a v pohodě ženská se srdcem na správném místě. Taky trochu sportovně založená (všeho s mírou), 20-38 let. Jen vážně. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Brno
Najdu sympatického kamaráda,partˇáka,přítele?Jsem SŠ hodně všestranných zájmů.Miluji moře,hory,lyžování,turistiku,divadlo,památky,mám zahradu.Fotku mohu poslat na meil,nezveřejnuji.Jsem menší,štíhlejší postavy,mladšího vzhledu.Mé požadavky na partnera:SŠ nebo VŠ, spíše vyšší postavy,spolehlivý,tolerantní,pracující.Věk max.61 roků.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Plzeň
Ahoj, pátrám po inteligentní, sympatické i pohodové mamince. S volným místem v srdíčku, která touží jako i já po přátelství, lásce a porozumění ve dnech všedních i svátečních ... Existuješ? Ps: Jsem Slovák, pokud ti to nevadí. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít