Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  36 let | Pardubice
Hledám....chci apelovat a hlavně na ty co jsou rozvedené nebo ukončily vztah. Určitě jsme všichni poznali že lidé se nemění. Takže pokud začneme někoho nenávidět - přestali jsme poznávat. Každý by jsme měli svoji osobností udělat vší silou maximum pro budoucnost. Mám zázemí, pracují, starám se o dcerku. Jsem sám, je mi smutno, potřebuji anděla. Uvítám spíše pokec u čaje. Fotka není duše.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | České Budějovice
Dospělá slečna, co už od života ví co chce, ale zároveň si dokáže užívat zábavy? A tou zábavou nemyslim každý večer v hospodě nebo na diskotéce...Prostě každodenní radosti nebo občasné výlety, cestování a spousty dalšího. :-) Foto posílám pouze mailem. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Mladá Boleslav
Taky víš, jak samota ubíjí? Znáš smutek a občasnou beznaděj? I když mám velkou rodinu, spoustu kamarádů a dostatek přátel, přesto jsem sama. Nevím, zda po ztrátě milovaného človíčka je toto ta správná cesta a ten pravý okamžik. Zkusit to ale musím ....... Ozvi se jen v případě, že se nechceš pouze pobavit a užít si. Bolesti mám naloženo docela víc než dost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Ostrava
Ahoj Jmenuju se Marcel a jsem normální chlap který rád sportuje, kolo, lyže a další sportíky, ale nejen to. Rád zajdu na procházku,kino, zoo, prostě aktívní život, který nemíním prosedět doma u televize. Sem tam si taky polenoším v postýlce u dobrého vínka a filmečku. Nepište když to nemyslíte vážně
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Hradec Králové
Ahoj! Rád bych poznal slečnu, která chce opravdu vážný vztah a né jen pobavení. Rád se o tebe budu starat :) děti nevadí ! Foto poslat není problém :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Praha
Je vůbec reálné tady najít přítelkyni z Prahy se srdcem na dlaní, které chybí láska?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | České Budějovice
Hledám muže 60+/175 cm a víc z Českých Budějovic, který má vyřešenou minulost a budoucnost by chtěl prožít s příjemnou ženou, která ví co chce a nehledá jen povrchní vztah. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Ostrava
Ahoj jsem pracující mamka s tříletými dvojčátky a hledám touto cestou přítele, kamaráda ....
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít