Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Prostějov
Ahoj, vše mám, ale neznám Tebe.. takže nemám nic.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Nový Jičín
Biker hledá bikerku pro začínající sezónu. Ale i jiné aktivity v přirodě, výšlapy, VHT, procházky ve dvou, kino a jiné. Těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Brno
Jmenuji se Hana a je mi 23 let, jsem vysokoškolák. Hledám muže okolo věku 23 až 30 let a okolo 168 až 200 cm. Mám ráda romantické muže, kteří ví co chtějí a aby měli smysl pro humor. Fandím hodně hokeji a jsem soutěživá. Mám ráda překvapení. Také si některý večer dám skleničku vína. Vadí mi hodně velcí kuřáci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Brno
Ahoj, nehledám hned vážný vztah, ale muže, který už ví, co v životě chce, je zodpovědný za svoje činy, umí být upřímný, nenechá druhého žít ve lžích. Umím být sama, ale raději bych si život užila po boku někoho, kdo si bude vážit toho, co pro něj dělám a bude lásku umět dát a nejen přijímat. Najde se takový, který má rád děti, občas vyrazí za sportem, kulturou apod.? Nebo všichni hledají jen milenky? Budu se těšit na odpovědi
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Ahoj. Jmenuju se Michal a moc rád bych touto cestou našel ženu pro život, která v dnešní nelehké době dokáže cit nejen brát, ale ho i vrátit. Prostě ženu pro život, která by dokázala se i na chvíli zastavit a užít si kouzlo okamžiku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Čelákovice
Zdravím Tě sympatická slečno dovol abych se uvedl, jsem Petr, svobodný, bezdětný kluk 35 let z Lysé n.L. Baví me příroda, výlety, kolo, koncerty v létě a všechno pěkne s pěknou holkou, s kterou bychom měli pohodovej vztah plný lásky, podpory a důvěry a hlavně sranda musí bejt :-)) Jsem klidný ne vsak nudný povahy, tolerantní, nezarlim, rodinný typ, co bys mi o sobe prozradila? Vzdálenost není tak důležitá.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Brno
100 kg, 164 cm, hledám muže na vážný vztah. Muže, který ví co od života chce - manželství, rodinu. Nekuřáka, pracující, vlastní auto, do 43 let. Nemám zájem o dopisovací kroužek, ale reálné seznámení. Pokud jsi zklamaný, zatrpklý, nejistý tím co chceš, nevíš, nudíš se..tak mi ani nepiš, nejsem psychologická poradna ani matka Tereza. Rozvedení, nebo s dětmi ať mi prosím nepíší, děkuji. Jsem z okr. Vsetín, ty můžeš být odkudkoliv, jsi-li mobilní, nevidím problém.1 káva řekne víc než sto vzkazů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  74 let | Ústí nad Labem
Hledám muže který je taky sám a chce si psát nebo se setkat.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít