Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  39 let | Karlovy Vary
Ten kdo najde přítele najde cenný poklad.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Plzeň
Ráda bych poznala muže, s kterým bych tančila životem...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Mladý, inteligentní, seběvědomý sexy chlap, hledá inteligentní, chápavou do 38let, se vztahem k přírodě s vyřešenou minulostí s romantickou duší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  19 let | Praha
Ahoj, ráda bych touto cestou našla partnera/manžela. Je mi 39 let ( ale cítím se být mladší.) Mám skoro 19ti letého syna. Najde se tu někdo, kdo věří na lásku ? Bylo by fajn, kdyby jsi byl v mém věku. Pokud máš potomka, tak budu moc ráda. Ale i se nebráním druhému dítěti :) Mám ráda přírodu a zvířata. Pokud je tu nějaký hodný fajn chlap, tak mi prosím napiš. Děkuji za přečtení, Hanka :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Nový Jičín
Ahoj. Seznámit se? Není to úplně jednoduchá věc, jak by se mohlo zdát. Vsichni hodní chlapi jsou zadaní. Mám pocit, že už nikdo nezbyl, ale pořád věřím, že ten jeden někde běhá. Jen ještě nepřišla ta doba, kdy se máme setkat. Chci mít muže, který mi bude oporou a já jemu. Chci být šťastná, protože on je vedle mně šťastný. Žijeme jen jednou...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Pardubice
Ahoj, rád bych se touto cestou pokusil poznat milou, hodnou a věrnou dívku, která stejně jako já zatím marně hledá někoho, kdo by jí byl oporou a společností, když kolem nejsou žádní kamarádi.. někoho, s kým si budu chtít dát přednost i ve chvíli, kdy kolem kamarádi budou. Nebudu psát, že na vzhledu nezáleží. Záleží. Každému se ovšem líbí něco jiného a člověk nikdy neví, kdo mu padne do oka. Třeba právě ty. Fotku sem dávat nebudu, ale rád si ji samozřejmě mezi čtyřma očima vyměním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Co hledám?Pohodovou partnerku která ví co od života chce a má to v hlavě srovnané. Co nabízím?Věrnost,upřímnost,kamarádství a lásku.Jsem pohodovej kluk co rád chodí na procházky,jezdí na výlety, fotí a časem by chtěl založit rodinu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Plzeň
Hledám přítele pro společně strávené chvíle.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít