Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Tachov
Hledám muže na kolo, výlety a toulky přírodou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Veselá a milá Pražanda třeba na procházku? Dál se uvidí..... :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Ústí nad Labem
Hodnou nehadavou ženu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Tábor
Duševně mladý a životní optimista, který netrpí krizí středního věku. Rozvedený, věrný, tolerantní, nekuřák, který má rád pohyb, přírodu a život by zde rád potkal partnerku. Pokud se zde taková nachází, těším se na odpověď. Já SŠ 19/187 a Ty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Karlovy Vary
Nehledám lék na osamělost ani výplň prázdného místa. Přeji si potkat slečnu, se kterou se budeme doplňovat, budeme chtít spolu trávit volný čas, budeme si mít o čem povídat a budeme se vzájemně přitahovat. Kromě toho, že si s partnerkou sedneme lidsky, tak je pro mě velice důležitý i sexuální soulad. Imponuje mi dívka bez předsudků, která je schopná otevřeně mluvit o sexu, umí být vášnivá, je otevřená i nějakým fantaziím a nebojí se vyslovit pikantnější myšlenky a realizovat své představy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Ostrava
Hledám submisivní dívku, ženu ve věku od X-34 let, nejlépe bi. zaměřenou, (není podmínkou) Ženu pro reálný a vážný vztah a časem i společný život po mém boku.. (Ne vypisování na dálku, či výměnu foteček, jak je tady zvykem u nadržených honičů a puberťáků pod ženskými niky) Můžeš být klidně z celé ČR, přistěhování se ke mě, je možné.. Věk ani vzdálenost nejsou až tak rozhodující, pouze oddanost, chuť a touha patřit své Paní. Neboj se a odepiš. Po e-mailech si povíme víc.. Dítě není problém.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Přerov
Hledám čistou duši a v ní lásku.......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Pardubice
Inzerát bych nepsal, kdyby neskončil můj dlouholetý vztah. Jsem optimista, nekuřák, mám rád humor a zábavu, rád sportuju a cestuju. Nepřestal jsem věřit, že ještě existují i hodný holky a proto hledám takovou, která zrovna tak nepřestala věřit, že ještě existují hodný a věrný chlapi a která by mě mohla mít ráda a já jí ;-) Moc mi chybíš! Těším se na Tvojí odpověď a na Tebe! Ahoj!
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít