Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  55 let | Praha
Nehledám tu cyklistku ani lyžařku, já raději černovlasou chatařku, co má štíhlý trup, leč kontrastně neštíhlou hruď..... Vítána jen nekuřačka, co tu čeká na pražáčka. Hodný, štíhlý nekuřák, co by tě chtěl napořád. Foto tvé mi napoví, s kým ulehnu v podkroví, s kým na pivo zajdu i na houby do lesa, hlavně ne žádná zlá a tlustá metresa. Praha, vážné seznámení. Foto a řádky napoví.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Tábor
V dnešní době je těžké někoho potkat , aby se jeden druhému líbil , jak vzhledem ,tak i city. Hledám dívku, milou, komunikativní a laskavou, schopnou přijmout i dát lásku, která bude chtít dát lásku mou.Nikdo nechce zůstat sám Vzhled ani věk pro mne nehraje roli,. Zaujal jsem tě? Budu moc rád když se ozveš ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Brno
Hledám, hledám.. ale asi nenajdu... Sem se chodí chlapi pobavit když jejich žena zrovna nemá na něj čas..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Chci dávat i brát, mám chuť žít i si hrát. Nechci být jen kamarád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Nový Bor
Rád bych se touto cestou seznámil s upřímnou sympatickou nekuřačkou se smyslem pro humor i rodinu. Takovou, která by to se mnou myslela vážně a byla upřímná. Děti nemám, ač bych rád, nekouřím a piju příležitostně. Rád chodím na vycházky/na kolo mimo město, nejlépe do přírody nebo trávím čas v mé malé dílně. Dítě moc rád uvítám. Nejlépe z okolí Nového Boru, Varnsdorfu nebo Rumburku. Foto v profilu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Liberec
Najde se upřímná, mladší lyžařka a tanečnice na ples, co nerandí s více pány zároveň ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Rozvedený, 51/182/91 bez závazků s dávno vyřešenou minulostí a všestrannými zájmy...Např.; cestování, hudba, tanec, kultura, fitness, plavání, procházky, meditace atd...PROSÍM ŽENY, které se ptají napište mně něco o sobě (mají to v profilu) nebo jim jde jen o placený sex, aby mně vůbec nepsaly!!!.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Kolín
Hledám vážně seznámení s upřimným srdíčkem.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít