Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  59 let | Německo
zajma mje schikovna sportovni zena. Zajma te Thaisko semnou?. Rada cestujes?, a njsi zavysla jak ja.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Olomouc
Hledám pohodového partnera pro život bez lží, podvádění a přetvářek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Jmenuji se Vláďa a rád bych navázal pár slůvek na společné téma vážné seznámení. Je mi 40let, rozveden se závazkem, 178cm, 82kg, nekuřák a jsem rodinný tip člověka. Bydlím v Ostravě s malou ale pestrou zahrádkou. Žádné domácí práce mi nejsou cizí a do práce umím zabrat. Jinak jsem dlouhodobě zaměstnán a vším zabezpečen. Mohu nabídnout přátelství, lásku, věrnost ale i rodinné pouto, pokud by to bylo oboustranné. Dítě není překážkou. Jestli budeš chtít ......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Chtěla bys být hračkou, poznávát pocity vzrušení smíšené se strachem, ponížením, bolestí - to vše gradující v extázi? Máš stereotypní život a chybí ti se někdy trošku odvázat a poznat nepoznané? Rád tě odvedu do říše za zrcadlem, kde je všechno možné, záleží jen na tvé touze poznávat neznámá zákoutí své duše i těla. Vím, je to odvážný.., možná až drzý text inzerátu.., ale mám rád hru.., napětí.., nechci nudu. Kdo umí číst mezi řádky .., pochopí :-) Budu se těšit :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Ostrava
Ahoj jsem fajn kluk s optimistickým pohledem na svět. Je mi 22 let a jmenuji se Láďa. Rád bych se zde seznámil s hodnou, milou a usměvavou slečnou tak v mém věku a okolí. Nebudu tu sáhodlouze vypisovat jaký jsem nebo co rád dělám, na to se koneckonců můžeš zeptat i ty sama pokud mě budeš chtít poznat. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Kroměříž
Zdravím všechny slečny. Je mě 25 let, bydlím přímo v Kroměříži v svém bytě, zaměstnaný, mám černé vlasy, modrošedé oči, výška 173 cm, váha 75 kg. Ve volném čase se věnuji PC, filmy, seriály jízda na kole, in-line bruslení, atd.. Má životní filozofie základy křesťanství a budhismu. (láska, harmonie s přírodou). Hledám k sobě partnerku, která mě bude mít ráda takového jaký jsem, tolerantní, milující, ví co od života chce, z lásky uvaří, měla vlohy pro rodinu a chtěla život v harmonickém vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám pouze VŠ, bez závazků, pouze Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Brno
Najde se inteligentní holka, ideálně VŠ, co se ráda směje, čte, dá se s ní bavit o kdečem a nemá problém napsat českou větu? (Slovenské věty jsou taky fajn.) :-) Tady 180, 31, štíhlý, nekuřák, optimista, no a zbylé info asi v profilu.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít