Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  40 let | Praha
Někdo do Bio OKO? na sklenicku? na film? padnuti si do OKA a náruče? ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Jihlava
Jsi sama a chceš to změnit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Hledám pražandu s kolem a s fotkou. Kamarádku na občasné sobotní výlety především na kole, ale i pěšky, na procházky pražskými parky. Líbí se mi příroda v ČR, rád chodím po lesích. Baví mě beletrie, chovám kočku, nesnáším psy. Zálibu v turistice bychom měli sdílet. Nejsem snad morous, zvrhlík, ani obluda, a pokud nespadnete z kola mně do cesty, nebudu se na Vás vrhat v prvním lesíku. SŠ 559, 1750, 200 (měsíce, milimetry, libry). OSVČ, rozvedený, 2 děti. Co baví Vás? Těším se na konverzaci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Praha
Hledám přítele, pro kterého budu prioritou, ne jen jednou z možností. Důvěra, vzájemná tolerance a pohoda. Sdílet společné zážitky, prožitky a vše, co život přinese. Umět se radovat i z maličkostí. Plnit si společné sny a hlavně se na sebe těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Teplice
jsem holka taková jaká jsem. jsem hodná, upřímná a nesnáším lež. Miluji zvířata a přírodu, ale i anime a hodně věcí s tím spojené. Ráda píšu povídky, a ráda se bavím z přáteli. Najde se tu bytost mě podobná abychom si pokecali o čemkoliv a časem klidně i něco víc :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Olomouc
Dobrá...(mnoho z vás milé dámy hledá tzv. sci-fi muže a muže z model časopisů) och chudáci "obyčejní" :-)))))) muži. Tedy se napíšu sem a sám :-) Drámu z toho dělat nebudem (jsem optimista - věčný), jsem muž (nic moji osobě nechybí) a poptávám ženu. Rád mám pohyb (kolo, příroda, hory) - nic ale nepřeháním, rád poznávám svět .. jo a čtu knížky! Bacha na mně! :-))) Nejsem computer maniak a nejsem blbý. Úsměv mně furt provází. A mám jeden nezmazatelnej defekt ba až handicap ... Slovák. Troufáš si?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Náchod
Ahoj všem , nečte můj vzkaz "holčina-akčňajda" které chybí parťák na cestování -vejletování-sport? Jsem z východních čech , mám mnoho plánů kam vyrazit , kam se podívat,kam se znovu vrátit! Dolomity,Tatry v zimě Asie,nebo jen po ČR. Je mi jedno kam ! Pokud je s kým se doplňovat, smát se a užívat si každého okamžiku, je jedno kde zrovna jsme! Budu se těšit na Tvojí odpověď !!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Koreluji okolo procházek, výletů po modré, zelené, červené...dobrou architekturou. Baví mě design, historie, plesy, výstavy, okrasné zahrady, cestování-navštívil jsem několikrát všechny kontinenty, fajn je i wellness, vzdělávání se...našlo by se i další ale na začátek stačí, ať máte také co objevovat, případně hledat společný narativ i v dalších oblastech...Mám jen jednu podmínku: rád bych odpověď od ženy co by ráda potomka, ostatním se omlouvám, buďte ale odkudkoliv...Chcete to risknout..:-)?
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít