Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Hlinsko
Hledá se žena, raději volná nežli vdaná, raději vnadná nežli vadná...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Ahoj, jelikož nemám moc šancí se seznámit tak to zkouším tady. Rád bych našel hodnou a milou slečnu která by vedle sebe chtěla tolerantního, věrného a hodného partnera. Chybí mi někdo koho mohu obejmout, vyrazit na procházku a nebo jen prostě lenošit u filmu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Liberec
Touto cestou bych rád našel, co jsem prozatím nepotkal... Je hodně težké najít spřízněnou duši, které je cizí vypočítavost, lež, neupřimnost a sobeckost. Hledám někoho, komu bych mohl být oporou a zároveň on mě. Hledám někoho, s kým bych prožíval ty strasti a slasti všedního života a zaroveň se i smál. S kým bych si mohl otevřeně o všem promluvit a vyslechnout když to bude potřebovat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Rožnov p. Radhoštěm
37/172/80 bezdětný, nekuřák, s hlubokým smyslem pro život, jsem klidný,přemýšlivý,vnímavý, naslouchám a podporuju. Pohyb všeho druhu, cestování,zábava a smích,kulturní akce, setkání se skvělými,rozumnými lidmi.Být nadšený z nových dobrodružství, radovat se z úspěchů, těšit se na další zážitky a výzvy je skvělý pocit, ale s někým vedle sebe se to všechno násobí.Nebudu Tě mít rád za to, jaká jsi, ale za to, jak se budu cítit, když budu s Tebou.Vnímáš to podobně? Jen mi dej vědět, rád si s Tebo
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | České Budějovice
Slyšela jsem rčení: na každý hrnec se najde poklička. Tak se ptám: kde je ta má? :) Chci vážný vztah s rozumným mužem z Českých Budějovic ve věku 26-36let. Nehledám flirt!!! Pouze vážně. Zajdeme na procházku? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Pokud se zde některá paní z Prahy a okolí cítí osaměle nabízím přátelství a třeba i výpomoc. Uvítám podnájem v klidném domácím prostředí za což si rád zaplatím. Jinak jsem slušný rozv.nekuř.původem z Moravy. V případě zájmu si můžem posedět u kávy a trochu se poznat. Jirka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Jsem vysoký, štíhlý, sympaťák, co má srdce na správném místě. Jsem si vědom sám sebe, dokážu být věrný, umím naslouchat, dát podporu a už vím, co od života chci. Hledám ženu pro vážnou známost – citlivou, spolehlivou, pohlednou a štíhlou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Hledám tlustou, vyžranou, zapšklou, arogantní mrchu, která mě bude pravidelně pohlavně zneužívat... Zn. Láska až za hrob.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít