Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  55 let | Praha
Štíhlá, černodlouhovlasá nekuřačko, napiš, seznámíme se. Vážně. a 1.máj 2017 už spolu...? Štíhlý nekuřák, spolehlivý, vdovec,věrný, hodný, bezproblémový, domácí typ. Hledám lásku, vztah, pohodu s již také osamělou ženou pro vážné seznámení a společné pohodové soužití v Praze, nejr. tmavookou štíhlou brunetku delších vlasů, ženských tvarů, do 165cm, (cca typově vzhledu Lucie Bílá,Hedi Janků apod. jižnější typ). Řádky o tobě a tvé foto napoví...Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
Hledám ženu, to myslím stačí :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Praha
Tlustá. Bezdětná.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Přijde mi, že mám zájem o to co poslední dobou na světě není vůbec možné...a to vážný vztah. Proč dnešní doba vážným vztahům tak nepřeje? Jsou lidi na sebe tak nároční nebo se chtějí jen nezávazně bavit??? Hledám naprosto normální, hodnou holčinu, která bude krásná mým očím, holčinu co už má jisté představy o svém životě, a ráda by ho posunula zase o něco dál. Hledám vážný vztah založený na vzájemné úctě a důvěře. Ve dvou je přece jen život krásnější, no ne? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Hezký den. Najdu zde sympatickou ženu, která by chtěla oplodnit přirozenou cestou?. Rád bych aby jsme to nevzdali při prvním neúspěšném pokusu. Více si napíšeme v emailu. Těším se na tebe. Pište pouze vážné zájemkyně. Je možný i život spolu, ale na lásku jako takovou už nevěřím, jde mi o založení rodiny, nebo pomoci k potomkovi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Velké Meziříčí
Jsem nesmělý introvert(34let), co se neumí seznamovat a hledám introvertku, na lásku a trvalý vztah a časem snad i založení rodiny. Jsem už dlouho sám a samota mě ničí, mám vyprahlé srdce, které touží po lásce, takhle se nedá žít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Pardubice
Jelikož jsem prostorově výrazný, hledám protějšek se kterým bych se nemusel bát jet ve dvou výtahem pro dva. ;-) Smysl pro humor podmínkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Hradec Králové
Nehledám holku, ktera nakupuje nebo žere aby se nenudila. Nehledám fitness / facebook / instagram krávu, ani modelku, prej ani intelektuálku a dokonce ani alkoholičku. A už vůbec nechci holku, co má doma psa, kterej jí supluje mizerný mezilidský vztahy a podle kterýho řídí svůj život. Dočetla jsi až sem? Neurazila jsi se? Máš ráda výlety? Pokud je Tvojí odpovědí třikrát ano, jsi skvělá a musím tě poznat. Napiš :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít