Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  63 let | Mladá Boleslav
Zdravím všechny aspoň trošku aktivní muže z okolí z Mladé Boleslavi a přiměřeně k mému věku, jsem vdova,62 let, nekuřačka, finančně zajištěná, turistika, cestování, plavání, zahrádka, ale i kniha, hudba, občasné lenošení...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Olomouc
Tešit se na sebe každý den...z noci udělat den... Vzít tě do dlaní...pohladit tě krídlami... Vím, že se dnes už romantika nenosí....ale možná?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Hledám vážně i nevážně, holku se srdcem na správném místě, chytrou, vtipnou, pohlednou, založenou sportovně (kolo, lyže, brusle, plavání, hory...) i kulturně. Jsem ve vakuu mezi rozchodem a rozvodem, nemám sice moc volného času, ale ten co mi zbyde, když se zrovna nestarám o děti, už nechci trávit sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Litoměřice
Jsem sice po padesátce,ale kolo,brusle i boty v přírodě umím prohnat,rád si zaplavu,ale není nad to,radovat se ve dvou,mít podporu,mít bohatství v lásce dvou,jsem obyčejný muž..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Praha
Hledá se upřímný a férový muž nejlépe bez dětí z vesnice nebo z města do věku 40 let. Nejlépe z Prahy, Středočeského kraje, Plzeňského a Libereckého kraje se zájmem o zvířata (popř. hospodářská) a rostliny do budoucnosti chuť farmařit. Nemusí mít farmu/statek. Preferuji nekuřáka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Seznamka je o štěstí a téměř zázraku. Tak já se o takový pokusím. Rád bych dívku, na kterou budu pyšný. Nejen tím, jak vypadá, ale hlavně tím jaká je a jaké má životní hodnoty a cíle. Dívku hezkou, ale zároveň skromnou, citlivou, hodnou. Dívku, která je rodinný typ a chce založit rodinu. Já jsem 40 letý VŠ, férový, zodpovědný, se smyslem pro humor a pohodu. Vím, že takové dívky nečtou seznamky, jsou dávno zadané a rodiny mají, ale třeba……….
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Zlín
Najít pár podobných zájmů, mít vzájemné sympatie a špetka chemie, to je, oč tu běží.... Také hledáš svoji druhou polovičku, svůj protějšek, který Ti chybí? Pojďme si dát šanci se poznat a snad i konečně se najít, ať nejsme každý sám, ale tvoříme spolu šťastný pár.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Mariánské Lázně
Ahoj.Zkusím se zeptat takhle, jestli by se tady nenašla hodná ženská která to myslí upřímně zatím na dopisování a časem i na setkání z okolí Mariánských Lázní. Hledám někoho kdo pomůže mě a já zase jí. Nehledám sponzora ani ubytování mám všechno co k životu potřebuji. Je mi 52 let 177 a 83 kg.Jestli se někdo ozve rád odpovím hezký večer,ahoj.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít