Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Padesátku máš pár let za sebou, žiješ sám, s přítelkyní nebo s manželkou, děti se už osamostatnily ... Občas přemýšlíš, jaké by to bylo s mužem, ale nemáš s tím žádnou nebo jen malou zkušenost. Kamarádů pár máš, ale o tomhle se s nimi nedá pokecat a už vůbec ne to zkusit. Současný vztah ztratit nechceš, obáváš se ostudy, problémů ... Co se domluvit, pokecat o tom a třeba i něco zkusit?

Rád najdu chlapíka do 45 let s touhou kamarádského setkávání a intimních zážitků a kterému nevadí, že bych byl starší kamarád. Díky za odezvu - vice emailem ....

Sportovec, 39 let, v sexu submisivní, hledá dominantního kamaráda s velkou výbavou, kterého by pravidelně kouřil do konce. Prostory mám. Diskrétnost a zdraví nabízím i požaduji.

Zdravím hledám kluka který by zaucil nezkuseneho 18-40 let. Já 20/200/95 bez zázemím honka a uvidíme třeba se dostaneme k něčemu víc

Starý pán, který by mě pozval k sobě na společné honění. Nevadí pokud už nemáš erekci, stejně si s ním rád pohraji. Pomůžeš mi vyhonit toho mého a když ho budeš chtít do pusy budu rád.

Kdo mne pozve na sobotní dopolední nahé kafe ?

Ahoj, 19 a 20 prosince budu v Ostravě a rád bych touto cestou našel jednoho, nebo nejlépe dva štíhlejší starší aktivní pány kolem 50 a více let, co by zaučili mladšího, ne moc zkušeného kluka. Třeba i setkání v obou dnech pro získání více zkušeností :)

Rád bych našel muže do 40 let na pravidelný sex. Posloužím jako pasivní milenka a nastavím pusu tvým výstřikům, budu tvá holka. Já 34/196/90/15, vyholený nechlupatý blond. Zdraví a diskrétnost a úroveň nutností. Prostory výhodou. Odpovídám jen na delší odpověď.

Hledám tlustého kluka-muže pro občasné vybočení z denního stereotypu. Pokud tě to aspoň trochu láká,tak se ozvi. P.S jen opravdu silnější !

Hledám muže kluka (aktiva) do 47 let,s pěkným nástrojem co je rád kouřen a doma se mu to nedostává ..... rád tě pěkně pohoním a potom dlouze vykouřím až budeš stříkat ......nebráním se ničemu záleží jen na chuti ... někdo na diskrétní delší kamarádství kde jde o fajn sex ... já 43/185, M 19/5 ,ženatý.Zavřít