Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Nezávazný flirt

bez fotky

Zajištěný muž středního věku, vysokoškolák z Brna, s příjemným zázemím, hledá sympatickou mladou přítelkyni k občasným schůzkám za skvělých podmínek.

 
bez fotky

Existuje sympatická dívka či mladá žena, například studentka, které by se hodil užitečný přítel, zajištěný vysokoškolák středního věku s vlastním volným malým bytem v Brně, se kterým by se, za skvělých pomínek, setkávala max 1 x týdně ?

 
bez fotky

Hledám studentku, sympatickou a odvážnou, s malým kapesným a jedním volným odpolednem v týdnu. Jsem zajištěný a užitečný muž středního věku z Brna.

 
bez fotky

Noc je ještě mladá, tak proč se nepotkat a nestrávit jí společně? Ozve se nějaká fajn slečna, která by chtěla prožít dnešní noc ve dvou, při víně, povídání a následně třeba vášnivém milování? Jsem VŠ, sympatický, usměvavý, s delšími tmavými vlasy, 190 cm vysoký štíhlý a hlavně naprosto normální a nepromiskuitní kluk. Normálně takové inzeráty, nepíšu, ale dnes jsem se rozhodl udělat výjimku. Tak se neboj a napiš :-) Fotku pošlu na požádání.Pokud budeš chtít i nějakou odměnu, tak rád poskytnu;

 
 
foto

Určitě dobře víš co pro sebe hledáš a nespokojíš se s málem. Jsem ve svém životě úspěšný, nadprůměrně zabezpečený, atraktivní, pracuji ve vedení jedné významné společnosti v Praze, inteligentní , mám VŠ, vyšší sportovní postavu, 185 cm, 80 kg. Jsem si jistý tím co ti mohu nabídnout. Rád budu chtít být tím kdo ti bude rozumět a s kým ti bude fajn. Hledám dlouhodobý i když nezávazný vztah. Ozvi se mi a napiš něco o sobě, rád se ti ozvu zpět. Díky.

 
bez fotky

Hledám odvážnou zlobivou holku s malým kapesným.

 
bez fotky

Padesátník hledá sympatickou ženu do 60 let,které by mohl líbat její krásné nožky a orálně ji uspokojovat.Pěkný vztah a přátelství.

 
bez fotky

Já zajištěný a bez závazků hledám spřízněnou duši. Ať jsi kdekoliv, ozvi se brzy. Už mi moc chybíš.

 
foto

muz 25, Praha, hl ada zenu pre zabavu, milenecky vzt ah, neide o sexu na 1 raz ;)

 
bez fotky

Pro trvalejší diskrétní vztah hledám menší ženu, štíhlé nebo drobné postavy, nekuřačku, nejlépe vdanou, která sice nechce na stávajícím nic měnit, ale přeci jen jí v životě něco schází. Jsem na tom podobně, 46/175, sport. postavy. ZL a okolí.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >