Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Nezávazný flirt

foto

Mohu udělat ženě relaxační masáž zad a krční páteře.

 
bez fotky

Jsem pohodový sympatický nekuřák 39/190, svobodný z vlastním bytem a dobrou výbavou. Hledám štíhlou ženu ke kamarádskému vztahu s občasným sexem. Nehledám partnerku, alespoň zatím. Jsem zajištěný. Pokud hledáš nezávazný diskrétní vztah, tak mi napiš.

 
bez fotky

Rád se seznámím se štíhlejší slečnou nebo mladou maminkou kolem 20 - 25 let, akční, s touhou po nezávislosti, které by se hodila nějaká podpora z mojí strany. Jestli hledáš něco podobného, třeba bychom se mohli setkat. Já- celkem přitažlivý kluk z Prahy, fotku mailem.

 
foto

Určitě dobře víš co pro sebe hledáš a nespokojíš se s málem. Jsem ve svém životě úspěšný, nadprůměrně zabezpečený, atraktivní, pracuji ve vedení jedné významné společnosti v Praze, inteligentní , mám VŠ, vyšší sportovní postavu, 185 cm, 80 kg. Jsem si jistý tím co ti mohu nabídnout. Rád budu chtít být tím kdo ti bude rozumět a s kým ti bude fajn. Hledám dlouhodobý i když nezávazný vztah. Ozvi se mi a napiš něco o sobě, rád se ti ozvu zpět. Díky.

 
 
bez fotky

Hledám mladou studentku, lolitu, ideální submisivní povahy. Budu Tě hýčkat a vydržovat :-) nebudeš litovat, ozvi se!

 
bez fotky

Štíhlá atraktivní tmavovláska 36/172/58 hledá úspěšného zajištěného muže nad 40 let......

 
foto

Já 40 let, 184 cm, postava střední, hnědé vlasy. Dole udržovaný, částečně ostříháno, částečně holeno :-)Hledám nekuřačku, která je pánem svého času a může nabídnout zázemí pro naše společné milenecké schůzky, na kterých si budem plnit svá tajná přání. Miluju něžný orální sex, proto hledám paní, která má ráda něhu a mazlení a 69 je její oblíbená poloha.Nabízím 100% zdraví, které doložím. Můžeš mít i vetší zadeček....rád ho pomazlím

 
bez fotky

Hledám slečny bydlící na studentské ubytovně nebo ve společném pronájmu apod. kdekoli v ČR, které si rády pozvou na úklid nahého brigádníka. Jde o veškeré domácí práce včetně praní a žehlení. Finanční nároky nemám, baví mě to. Nabízím i pravidelnou docházku.

 
bez fotky

192/41 pohledný sportovní postavy, dobře vybaven hledá přítelkyni 18 - 45 pro společné trávení volného času.

 
bez fotky

Pohodový, inteligentní, elegantní a komunikativní muž středního věku, po všech stránkách nezávislý hledá příjemnou a atraktivní partnerku kterou by mohl po všech stánkách rozmazlovat.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >