Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Nezávazný flirt

bez fotky

Štíhlý, zkušený a zdravý dominantní kluk (29 let, sportovec, VŠ) hledá mladou a štíhlou (nejlépe nezkušenou) holčičku bez předsudků na sex bez zábran. Miluju sexy samodržící silonky, hru na školačku a učitele, na prostitutku a zákazníka (ale jen hru)! Vulgární řeči při sexu, přitažení za vlásky, říká ti to něco? Jsi submisivní a ještě jsi tuhle roli nezkoušela? Pokud přeskočí jiskra, může být absolutně vše. Nebráním se případně ani kamarádství, ani vztahu. Chci vzájemnou důvěru. Zdraví 100%.

 
bez fotky

Rád se seznámím se štíhlejší slečnou nebo mladou maminkou kolem 20 - 25 let, akční, s touhou po nezávislosti, které by se hodila nějaká podpora z mojí strany. Jestli hledáš něco podobného, třeba bychom se mohli setkat. Já- celkem přitažlivý kluk z Prahy, fotku mailem.

 
bez fotky

Hledám mladší, spíše štíhlou ženu či dívku milenku a přítelkyni pro diskrétní a nezávazné ale o to báječnější krásné hezké chvíle. Nejlépe pro dlouhodobější vztah . Rád splním všechna Tvá přání a snad mi dovolíš, pokud si Tě budu trochu rozmazlovat. Jsem pohodář a nejsem lakomý a taky si snad můžeme rozumět . Třeba jsou oblasti, kde mohu pomoci, tak doufám, že nám spolu bude hezky

 
bez fotky

Hledám kamarádku na malé tajemství Neboj se napsat Nekoušu

 
 
bez fotky

Mám mnoho, chci málo ... ale s pěknou holkou :) PS: Flirt, radost, zábava,...

 
bez fotky

Hledám kamarádku na pár řádku a víc Neboj se napsat nejsem žádné strašidlo a nekoušu

 
bez fotky

Toužím po kamarádskomileneckém vztahu jestli jsi nam stejně napiš

 
bez fotky

Hledám mladého klučinu, i s menším M, na vzájemné mazlení, honění, orál a vše, co se nám bude líbit.

 
foto

Pohledná štíhlá žena na příjemné schůzky naplněné mimo jiné milováním a debatami v posteli? Rád se starám o příjemné pocity partnerky. Tmavovlasý a vysoký (190 cm + 19 cm). Těším se na odpověď.

 
bez fotky

Hledám kamarádku nejen na pár řádku neboj se napsat nejsem žádné strašidlo a nekoušu

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >