Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Nezávazný flirt

foto

Mohu udělat ženě relaxační masáž zad a krční páteře.

 
foto

Štíhlý, zkušený a zdravý dominantní kluk (29 let, sportovec, VŠ) hledá mladou a štíhlou (nejlépe nezkušenou) holčičku bez předsudků na sex bez zábran. Miluju sexy samodržící silonky, hru na školačku a učitele, na prostitutku a zákazníka (ale jen hru)! Vulgární řeči při sexu, přitažení za vlásky, říká ti to něco? Jsi submisivní a ještě jsi tuhle roli nezkoušela? Pokud přeskočí jiskra, může být absolutně vše. Nebráním se případně ani kamarádství, ani vztahu. Chci vzájemnou důvěru. Zdraví 100%.

 
bez fotky

Rád se seznámím se štíhlejší slečnou nebo mladou maminkou kolem 20 - 25 let, akční, s touhou po nezávislosti, které by se hodila nějaká podpora z mojí strany. Jestli hledáš něco podobného, třeba bychom se mohli setkat. Já- celkem přitažlivý kluk z Prahy, fotku mailem.

 
bez fotky

Ahoj nechce si nejaka nazhavena kocicka poradne tvrde zamrdat ???

 
 
bez fotky

Hledám dominantní milenku. Štíhlou ženu z Ostravy a okolí, která si ráda řekne co chce. Jsem svobodný 45/190/85. Nezávazný, dlouhodobější vztah. Něha a romantika, rozkoš i bolest.

 
bez fotky

Hledám aktivního přítele co rád mrdá a nechá se kouřit...já 35/175/69 prostor je.

 
bez fotky

Hledam zenu, ktera touzi po diteti. Nehledam ale manzelstvi, jen nezavazny, milenecky vztah. Muzes byt klidne i zadana, odpovim vsem

 
bez fotky

Hledám urostlého milence na krásné chvilky.

 
foto

Nehledám zde vážný vztah, nýbrž pohlednou štíhlou ženu na příjemné schůzky naplněné mimo jiné milováním a debatami v posteli (i jinde). Bez vzájemných nároků, ale s radostí. Rád se starám o příjemné pocity partnerky. Já jsem tmavovlasý a vysoký (190 cm + 19 cm). Těším se na odpověď.

 
bez fotky

Praha, nějaký akt chlap na pravidelné BB mrdání prý pohledného posluš pasiva 35/187/79/16/4. Píchání, kouření, polykání semene, poppers, hrátky s dírou, ... Prostory mám.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >