Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Nezávazný flirt

foto

Určitě dobře víš co pro sebe hledáš a nespokojíš se s málem. Jsem ve svém životě úspěšný, nadprůměrně zabezpečený, atraktivní, pracuji ve vedení jedné významné společnosti v Praze, inteligentní , mám VŠ, vyšší sportovní postavu, 185 cm, 80 kg. Jsem si jistý tím co ti mohu nabídnout. Rád budu chtít být tím kdo ti bude rozumět a s kým ti bude fajn. Hledám dlouhodobý i když nezávazný vztah. Ozvi se mi a napiš něco o sobě, rád se ti ozvu zpět. Díky.

 
bez fotky

Já bez závazků hledám spřízněnou duši. Ať jsi kdekoliv, ozvi se brzy. Už mi moc chybíš.

 
bez fotky

Sympatický, pohledný, náruživý kluk hledá společnost pro striptýz zdarma. Jste kamosky,nebo par? Co zkusit pánský striptýz a poznat nahého kamaráda, kterého by vzrušovalo se Vám předvést? Nebo jsi sama? Inspiruj se moji krátkou návštěvou nebo posuď sympatie i mé dispozice, zda budeš mít chuť i na něco víc. * striptýz na mejdanu * nahá šou, tanec, hrátky v erekci * plnění přání, k dispozici k dotykům i čemukoliv dle fantazie * diskrétní průběh, seriózní jednání * VŠE BEZ NÁROKŮ NA ODMĚNU !!!

 
bez fotky

Ahoj ... hledám hezkou holčinu .... třeba svobodnou maminu .... které chybí sex .... sklenička .....kontakt .... ráda by se občas postarala o fajn kluka před čtyřicítkou ....... a uvítala by třeba i vylepšení rozpočtu. Prostě hledám, co nemám..... nechci to řešit ve svém okolí. Najdeš docela úspěšnýho ...... tak trochu ženatýho ... ale to ti už asi došlo :-)

 
 
foto

Velmi vážně hledám s neskromností sobě vlastní starší a zralejší ženu na sex.Rád bych milenecký vztah bez citové vazby.Určitě z mé strany úroveň.Vše po dohodě.Na vzhled a postavu nemám požadavky.Soudit podle vzhledu mi nepřísluší.Hledám pouze zralejší a starší ženu.Je mi 29!Takže jen vážné odpovědi.Promilovat noc ve spárech touhy.Já obyčejný.Snad milý.Asi vzhledově ucházející.Zdravý.Odpovím všem.

 
foto

Ahoj všem užasňačkám,rád poznám k dlouhodobějšímu kamarádění pohlednou slečnu do 35ti let.Pokud jsi akční a vášnivá jako já,tak se vzájemně hledáme a rád Tě budu rozmazlovat a podporovat.

 
bez fotky

Najde se tu zadaná žena, kterou unavuje domácí stereotyp a touží po troše něhy a smyslnosti? Můžeme čas od času zajít na oběd, popovídat si, vyměnit si pár zpráv. A někdy se po obědě někam schovat a krásně se pomilovat. Nejde o to jak často, ale jak intenzivně a smyslně. Abychom se oba měli na co těšit...

 
bez fotky

Hledám štíhlé vášnivé děvče na navázání nezávazného vztahu, naplňujícího pro obě strany. 19 cm, rád se starám o příjemné pocity ženy.

 
bez fotky

Taky jsi ve stávajícím vztahu spokojená a nechceš nic měnit ? Taky jsi v práci zaneprázdněna ? Taky uvažuješ o tom, že bys chtěla mít občas chvíle jen a jen pro sebe, kdy zapomeneš na všechnu všednost a uděláš si radost ? Chtěla by ses nechat rozmazlovat erotickou masáží s nádherným orgasmem nebo i několika ? A pokud jsi takovou masáž ještě nezažila, tak věz, že to je úplně nejvíc, i pro mě :-) Ozvi se, určitě tam někde jsi !

 
foto

Při vší úctě k ženám.Hledám ženu na sex.Je mi 29 let.Schází mi milování.Věk vzhled ani postava nehraje roli.Přijmu tě takovou jaká jsi.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >