Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Nezávazný flirt

bez fotky

Ahoj, nenašla by se zde pohodová dívka, žena, mírně plnoštíhlá, slovanský typ krev a mlíko:-), zatím pro nezávazný vztah. 35let/177cm se zájmem o sport, kolo, brusle, lyže, kulturu a tak podobně....

 
foto

Hledám štíhlou nezadanou ženu přiměřeného věku (20 - 35) na navázání milostného vztahu. Rád se starám o rozkoš partnerky. Já štíhlý, vysoký, nezadaný, délka 19 cm. Těším se na případnou odpověď.

 
bez fotky

Hledám dominantní milenku. Štíhlou ženu z Ostravy a okolí, která si ráda řekne co chce. Jsem svobodný 45/190/85. Nezávazný, dlouhodobější vztah. Něha a romantika, rozkoš i bolest.

 
bez fotky

Hledám jednu jedinou mladou slečnu nebo paní pro diskrétní vztah bez vzájemného narušení soukromí. Nabízím krásný sex, velkorysost, naprostou diskrétnost, porozumění, empatii, fantazii, splním každé přání, co budeš chtít... Prostory mám k dispozici. Jsem VŠ, úspěšný, sympatický a zajištěný muž se zajímavým povoláním, sportovní postavy 181/80, 37let. Dík předem za Tvou odpověď.

 
 
bez fotky

Hledám sympatáka. PREFERUJI: hubená postava + vousy ale sympatie můžu pocítit i k někomu kdo vypadá jinak :-)

 
bez fotky

Hledám sympatickou a milou slečnu za účelem trvalého nebo občasného pevného spojenectví :-)

 
bez fotky

Zdravím Vás dámy.Asi je zbytečné si dávat inzerát,ale co kdyby... Mám sen.Seznámit se se štíhlejší bisexuální ženou (jsem takymírně bi) i na trvalejší vztah a spolu s ní najít podobné přátele a užívat rozkoší života. Je mi 44,štíhlý pohodář,společenský dr smyslem pro humor...

 
foto

Věkem už nejsem mladík (55/189/90), mentálně však nestárnoucí s mnoha zájmy od zahrady přes sport až po sborový zpěv, hledám přítele, aby se mnou sdílel život se vším, co přináší a hledal se mnou jeho smysl. Nezáleží na vzdálenosti, věku ani výši konta, jen na vzájemných sympatiích a přitažlivosti.Kde je vůle, tam je cesta.

 
bez fotky

Ahoj, nejsem ideál z titulních stránek časopisů, nemám svaly jako Stallone, charisma jako Vašut, nejsem ani vybaven jako Rosenberg . Jsem prostě normální chlap, který je dokonce zadaný a má svou rodinu. Ale ... chybí mi takové to jiskření, těšení se na něco nového, na někoho, s kým budu cítit šimrání v podbřišku, když se na něho budu těšit. Chtěl bych to ještě zažít ... mám šanci tady najít protějšek ?

 
bez fotky

Hledám ženu kolem 40 let,nejlépe zadanou na trvalý milenecký vztah.Doma to neklape.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další > 


Auta.Bazar.cz
Suzuki SV650 S - VÝMĚNA ZA QUAD45 000,- KčVíce >>>
Honda CBR 1000 RR Fireblade148 000,- KčVíce >>>
Prodám PIONÝR JAWA 50-208 000,- KčVíce >>>