Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

nepiste me zenaci a zadani nereaguju

Chodím o holích, přesto si troufám podat inzerát, hledám milence na mazlení, stačí jen to.....neřeším věk, svůj Ti prozradím osobně, vše je na sympatiích, domluvě a diskrétnosti.

Hledam mladsiho muze na perverzni hratky.Tetovani vitano,neni podminkou.

Nechci žádný vztah, žádné závazky, žádné kafe, chci chlapa, který si to chce jednou za čas pořádné rozdat v posteli. Jestli máš možnost kde se scházet, jsi pohledný, urostlý chlap, tak se mi ozvi.

Najde se profesně úspěšný a pohledný muž na úrovni ve věku 35 let a více,který hledá ženu,se kterou společňe zapomene na pracovní stres a starosti?Chci muže,který neřeší,kolik stojí věceře, chce občas relaxovat v těch nejlepších hotelech. Muže,který má snad i pocit,že sem nepatří,ale jinou možnost z důvodu diskrétnostni ani nemá.Nabízím zdraví,úroveň,slušnost,vystupování,inteligenci, a baculaťoučký vzhled, výšku 180 cm.Společně se rozmazlovat,doplnit si energii a emoční zázemí..

Nehledám žádný ideál, jen normálního muže, který chce život prožívat naplno.

Kvalitní sex, inteligentní pokec, žádná manipulace, žárlení, vlastnění, občas nějaká zábava i mimo ložnici. Na úrovni a bez nároku na cokoli. Co poptávám, to i nabízím.... Nejsem domina ani lesba... A nejsem hubená. Jsem chytrá, úspěšná, samostatná baba, které občas schází výše uvedené, ale jinak se o sebe dokáže postarat sama..... Preferuji starší muže, klidně i výrazně starší.

Ahoj, hledám parťáka romantika, radši staršího než mladšího. Jsem světlovlasá, štíhlá, říkají o mně, že i pěkná, ale to nechám jiným na posouzení. V podstatě jsem stydlivka a chvíli mi trvá, než se uvolním, tak to zkouším tady.

Normální fajn holka hledá normálního fajn kluka na společné, někdy mírně ujeté a jindy zcela nevinné, hrátky. Sice se tu neustále opakuje, že fotka zvyšuje moje šance, že mi vůbec někdo odpoví, ale stejně ji pošlu až s odpovědí.