Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

bez fotky

Našel by se tu vcelku normální muž, který chodí do práce, který nemusí za sex platit, který není tlustý........ atp.UVÍTANO BY BYLO širší mužství a také tělo na které se používá deodorant PS pivní mozol není sval!

 
bez fotky

Najdu tady muže kterému to doma také neklape?Hledám zatím nezávazný vztah,ale i tak někoho kdo je romantický,veselý a má smysl pro humor,s kterým se dá o všem mluvit a kterému nevadí plnější postava?...........Já 47 letá,snad pohledná.Chtěla bych se na někoho těšit a mít ten pocit,že je někde někdo,komu na mě záleží a komu je i se mnou dobře.Od 45 do 50 let a bez vousú.Pouze Klatovy a blízké okolí.Budu se těšit na odpověď.

 
bez fotky

Stále ještě věřím, že i po padesátce a víc má muž co zajímavého nabídnout. Musí někde být zábavný muž s bohatou fantazií na prožití hezkého mimomanželského vztahu plný vzájemné důvěry a pochopení. Věřím, že mi odepíše ženatý, nevousatý nekuřák.

 
 
bez fotky

Hledám fajn muže, z Prahy, do 50ti let, nezadaného. Mně je 23, většinu času trávím prací a hledám důvod proč si udělat víc volna. Budeme se kamarádit...?

 
bez fotky

At to zní jak chce.. Hledám staršího, inteligentniho chlapa na urovni, ktery si chce a muze rozmazlovat kamaradku milenku. Nehledam jen sex, hledám aktivního chlapa na všechno. Pokud víš co obnáší mít rozumnou kamarádku a milenku v jednom, mas na ni cas, prostředky a chuť-ozvi se. A ps: ano, jsem zlatokopka, nemakám, nestarám se o sebe, neumím š*kat a jsem škaredá malá a při těle ... :-) :-) :-) a náročná do toho :-) :-) :-)

 
bez fotky

Hledám vzrušení, které během manželství jaksi někam vyprchalo. Najde se někdo, kdo nechce na současném stavu nic měnit a tajně si užívat?

 
bez fotky

Velká dáma po všech stránkách hledající povyražení.

 
bez fotky

vy chlapy v mém věku máte šanci napsat hledám od 22 do 40...Já kdybych to napsala byla bych směšná, Já jsem raději vtipná a hledám chlapa, který ocení ženu jako víno ...která se pustí do čehokoli.... a co začít flirtováním :o)) Můžeme pokračovat kolem, lyžema, bruslema, saunou, koncertem, jídlem, vínem, odpočinkem a to všechno s pořádnou srandou atd atd

 
bez fotky

Chlap? Dvě ruce, dvě nohy, mozek v hlavě, na peci ležící jen občas?

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >