Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

foto

Kdo si chce semnou pisat sms tak mi napis tel cislo ja ti pisnu

 
bez fotky

zlobila jsem. chci dostat 25na holou. klidne i vic, zalezi na tobe. pojdme si o tom napsat a sverit si fantazie a domluvit se. jen vazne a Praha

 
bez fotky

Ahoj,hledám chlapa na přijemné chvilky a pokec

 
bez fotky

Štíhlá atraktivní tmavovláska 36/172/58 hledá úspěšného zajištěného muže nad 40 let......

 
 
bez fotky

Sympatická brunetka hledá někoho na sexuální hrátky. Miluji orální sex...hledám muže, který se nechá rád hluboko kouřit, může být i dominantnější. Podmínkou větší M a pořádná dávka, kterou me pěkně nakrmíš.Vzájemná sympatie a zdraví nutné.

 
bez fotky

Když si jeden plete realitu s virtualitou či virtualitu s realitou bývá to smutné...¨Když však virtualita přeteče řízeně do reality.... hmm to může být zajímavé.....

 
bez fotky

Hledá se fajn kamarád, mám ráda akční muže s kterým se člověk nenudí. Jsem zadaná, ale asi čase nebudu a nějak bych ráda přišla na jiné myšlenky. Pojď zajedem si na kole, brusle, bembajs nebo na kafe a co bude dále se uvidí.

 
bez fotky

Najdu tě, pohodového muže se smyslem pro humor? Chybí mi láska, něha, porozumění....

 
bez fotky

Najde se kamarád na psaní, možná i na více, ať ženatý, svobodný nebo rozvedený, s vlastním zázemím, kterému by nevadila vdaná žena hledající to, co ji doma chybí? Nejde pouze o sex...Jsi přitažlivý, min.180 cm vysoký, sportovní postavy? Ozvi se, prosím.

 
bez fotky

nač čekat? ..... osobní setkání napoví více...nehledám úlet ani otce pro děti. Jen někoho milého, upřímného, sympatického, zajištěného a hlavně nezadaného. .....spolu nám bude hezky :)

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >