Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

bez fotky

Nehledám důvěrného přítele ale skvělého milence.....nejlépe zadaného ve věku 38-47 let max.

 
bez fotky

Štíhlá atraktivní tmavovláska 36/172/58 hledá úspěšného zajištěného muže nad 40 let......

 
bez fotky

Nehledám prince na bílém koni, ale muže, co si dovede vážit kliidu a pohody.

 
 
bez fotky

Ráda bych poznala sympatického, staršího kamaráda, který rád vyrazí na procházku, do čajovny a nebojí se vést inteligentní, nenudné a vtipné rozhovory. Nenarušíme naše současné vztahy, jen spolu prožijeme okouzlující chvíle plné zábavy.

 
foto

Hledám vtipného, nezadaného .... prostě úplně normálního mužského, starého přiměřeně k mému věku a použitelného pro život :-)

 
bez fotky

Pro dlouhodobý vztah hledám milence na úrovni, se kterým se nebudu nudit a který mě bude aspoň trochu hýčkat. Co požaduji to také nabízím.

 
bez fotky

Ahoj...dne ubývá, večery budou dlouhé...co si je zpříjemnit písmenkováním...:-). Hledám kamaráda, muže, který je zadaný a přesto mu něco schází...třeba těšení se na email, SMSku...co bude dál, to se uvidí podle sympatií...Jsem zadaná, na tom nebudu nic měnit...asi bys měl být také. Napíšeš?

 
bez fotky

Ahojky, jsem sice vdaná, ale hledám někoho, kdo mě pochopí, vyslechne, nenechá mě s mými radostmi a starostmi samotnou a zároveň se bude chtít svěřit. Jsem obyčejná holka, která touží po někom, kdo ji bude brát takovou, jaká je a vždy si na ni udělá chviličku času, která touží po něžném slůvku a lichotce. Doma se cítím jako kus nábytku, kterého si nikdo nevšimne. Cítím se hrozně sama a prázdná.

 
bez fotky

No jak to napsat........nejlépe chlapa :-D.......co drží slovo, je upřímný, sympatický a rád si hraje :-) .......kdo si hraje nezlobí :-D

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >