Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

bez fotky

Hledám urostlého milence na krásné chvilky.

 
bez fotky

Hledám občasný útěk od normálního života.

 
bez fotky

Ahoj,jsem zadaná boubelka a hledám muže pro diskrétní nejen milenecké schůzky.Na svém stavu nehodlám nic měnit,ale jen sex tu nehledám..pokud jsi na tom stejně,napiš mi.

 
bez fotky

HLEDÁM ŘIDIČE - KAMARÁDA - POHODOVÉHO ČASOVĚ VOLNÉHO MUŽE DO NEPOHODY A NA ČASTÉ VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ.

 
 
bez fotky

Nechceš jen sex ale užívat si život i cestováním, zábavou a dobrodružstvím? Také nechceš nic zásadního bourat? Pojďme se zkusit domluvit a možná najdeme společně hezký tajný vztah.

 
foto

ahojky jsem baculka hledam kamaradskomilenecky vztah..nic vaznyho ani ne jednorazovky--co muzu v sexu? mazleni libani na konicka,klasiku ze zadu 69 hluboke koureni mokry orgazmuss-piss oboustranny piss 2muze,trojku,chci skusit sex se zenou..svazovani...rada tanec-hudba vareni

 
bez fotky

Hledám jednoho milence na dobu neurčitou, ideálně ženatého, který má jasné představy :) ne, nehledám taťku k dětem ani nepotřebuji řešit bytovou či finanční situaci :) Hledám sexuální přátelství, což není přátelství s výhodou, ve kterém se víc mluví a sexu je málo :) Takže bych ráda pěkného, sebevědomého, kultivovaného, na úrovni, pravdomluvného, hravého, loajálního, se smyslem pro humor i sebeironii, prostě svůj protějšek :) nejde mi o jednorázové dobrodružství a musí to jiskřit! ČTĚTE DENÍK

 
bez fotky

Sympatická žena hledá příjemného muže, nejraději lékaře....

 
bez fotky

Ráda poznám někoho, kdo umí používat rozum a bude mě umět políbit tak, že se mi podlomí kolena.. ;)

 
bez fotky

Ahoj, hledám nějakého muže na občasný sex. Občasný neznamená jednou za měsíc ale častěji. Nejlépe z Jičína, proč si po práci neudělat dobře a třeba strávit spolu i noc. Kdybys měl v Jičíně byt, bylo by to fajn. Podmínky: nezadaný, neženatý, při chuti :), zdravý, (24-33)

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >