Vážná seznámení : Jindřichův Hradec

Nejde o to, aby jsme spolu spali, ale o to aby jsme se spolu probouzeli...Nejde o to, aby jsme si dokázali představit společný život, ale o to, aby jsme si ho nedokázali představit bez sebe.A ani nejde o to, aby jsme se spolu smáli, ale o to aby jsme spolu byli šťastní. Hledám nějakou rozumnou holku, která nekouří a ví co chce, zatím jen na dopisování a pak popřípadě i něco víc... :)

Ahojky ziju ve vsi v blizkosti Jindrichova Hradce, je mi 30 let, jsem svobodny, bezdetny a v budoucnu deti nechci hledam fajn holku,vyšího vzrůstu kterou uz taky nebavi samota. Jestli hledas spolehlivého, pratelskeho a pracovitého kluka tak se ozvi. Ve dvou se to lepe tahne.

žít člověk sám - není zrovna nej ... jsem chvilku v důchodu a cítím se nepotřebnáteprve teď mně dochází jak jsem se pletla, když jsem celých dlouhých jedenadvacet let vykřikovala Nejsilnější je člověk ten, který dokáže žít sám jasně v plném pracovním vytížení to bylo zcela jednoduché. Chci to změnit, jsem 170 cm, 76 kg, 63 let . Je mně zcela jasné - zkoušet seznamku je na dvě věci - říkám si, že všechno se má jednou vyzkoušet, tak uvidíme - ahoj všichni, kteří přečtete má slova

Nejkrásnější dárek k Vánocům by byl najít tě, tak tady tedy píšu Ježíškovi aby mi tě přinesl :-). Měla by jsi být obyčejná holka která se ráda směje a má své sny, má ráda zvířata, procházky, výlety do přírody atd... Jestli ti také něco chybí, jako mě, určitě napiš, rád se o tobě dozvím více. Ježíšek nosí i fotky, takže je můžeme vyměnit :-)

Ahoj mám dva syny, Rozvedeny . pokecat Kafe? :-)

Hledám holku ve věku 15-24let která by byla ochotná začít vážný vstah (po poznání se) a zaučení do života.Nebojse a napišmi. Prosím :3

V ideálním světě tě potkám v obchodě, knihkupectví, kavárně nebo jen tak na ulici..vyrazíš mi dech, ale budeš tak okouzlující, že mi dodáš odvahu, abych tě oslovil. Nemám naučenou žádnou balicí větu, ale jistě se dáme do řeči- o tom jak sníme procestovat svět, o fotografování, o kráse života, o sexu a o budoucnosti. O nějaký čas později by ses probouzela vedle mě, po bytě chodila bosa a jenom v mojí mikině :) já bych ti připravil snídani a pak bychom koukli do mapy kam vyrazíme dnes :)

Mám rád společné sledování filmů, knihy, hry, anime, přírodu a sport. Nebráním se ani zábavě ve městě. Láká mě cestování, ale ne v jednom. Rád flirtuji. Raději než sex preferuji mazlení. Jsem klidné povahy, se smyslem pro humor a málo co mě vyvede z míry. Dokážu se bavit na plese, stejně jako v klubu. Záleží na tom, s kým tam jsem. Mám rád upřímnost, otevřenost a něhu. Líbí se mi drobnější a štíhlé dívky které se rády usmívají :) Jsem bez závazků a budoucnost je velká neznámá. Zaujalo? Napiš.

učitel, 180/84 by se rád seznámil se ženou kolem 28-38 let, nekuřačkou, rád s dětma, která by se také chtěla usadit, hledá ale je i sama ochotna nabídnout trochu zázemí. Prosím nějaké info nebo profil, foto potěší, ale není nutné.

Společné Vánoce,společný Nový rok a společné soužití,to je to co bych tu rád našel.Jestli jsme Tě oslovil,naváhej s odpovědí.Děkuji a těším se.