Vážná seznámení : Jindřichův Hradec

Masel by se zde, dobre zabezpeceny muz, co by mnel zajem se starat o mladou maminku (21let) a jeji malou dcerku? Jestli tu jsi jsi rodinny tip a rad se staras, pak cekame prave na tebe.. Nevahej a napis.

Ahojky, najde se zde dobre situovany zabezpeceny muz, co by rad financne podporoval a rozmazloval mladou maminku 21let s jeji malou dcerkou? (ja blondynka, zelene oci, 165cm) jestli tu jsi budu rada kdyz se ozves..

Najde se tu normální holka na psaní a když si budeme rozumět tak i podnikání společných zájmů a koníčku, trávení volného času, prostě do budoucna dobrá kamarádka a kdo ví... Dost pochybuji že se tady někdo takový najde, ale kdyby náhodou neváhej a napiš :-)

Vůbec se nebudu tajit tím, o co mi jde :-)...

Najdu tady tu opravdovou lásku? Jsem obyčejný muž 29let. Foto rád pošlu výměnou.

Hledám milého, hodného, zdravě sebevědomého a inteligentního kluka ve věku 24-27 let. Bylo by fajn kdyby jeho inteligence nebyla na úkor praktičnosti a manuální zručnosti :)

Ahoj všem ženám co taky jako já hledají svůj protějšek. Rád se seznámím s ženou,které chybí láska,něžnost,pohlazení a nejen to.

Po několika zklamaní hledám milou ženu k vážnému seznámení ?

Hledám hubenou, spíše drobňoučkou a hezkou.Já 178cm, 69kg, 23 let. Jsem normální, mám rád auta, mám veterány, motorky, pracuji jako řidič dodávky s vlekem. Vlastním Bmw. :)

Hledám......najdu??