Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Vážná seznámení : Jindřichův Hradec

bez fotky

Hledám zatím nezávazně ženu z Jindřichiva Hradce.Děkuji za případné odpovědi.

 
bez fotky

Hledám muže, který by mě přesvědčil, že v jeho náruči je mi nejlíp.Vyšší, temperamentní muž /45-50/ s trochou intelektu, příjemného vzhledu, se smyslem pro humor, který už nemá chuť experimentovat se životem. Značka: vyřešená minulost a otevřená budoucnost…

 
foto

Hledám touto cestou kamarádku, která postrádá parťáka pro své aktivity a koníčky. Třeba se při tom více poznáme a časem z kamarádství může být něco víc. Zajímám se o cyklistiku, turistiku, přírodu, rybaření. Rád se nechám zlákat do nějakého sportu či jiných aktivit. Budu se těšit na Tvou odpověď.

 
bez fotky

Ahoj všem, svobodná, štíhlá a bezdětná brunetka hledá sympatického svobodného mužského, který je také bez závazku, nekuřák, ve věku do 37 let, se zájmy jako je příroda a hudba. Osobní setkání napoví víc, budu se těšit :-)

 
 
foto

Ahoj holky, jsem mladý perspektivní muž žijící na malé vesnici mezi Třeboní a Jindřicháčem a hledám mladou, hezkou, bohatou a inteligentní přítelkyni pod svou střechu ;-) Najdu? :)

 
bez fotky

Rád se seznámím s pohlednou a usměvavou ženou . Mám 11 letou dceru ve vlastní péči. Rád chodím do přírody a zajímám se o nerosty.

 
bez fotky

Hledám a stále nenacházím.... Našla by se tu pro mě nějaká hodná a milá dívka,která už nechce být pořád na všechno sama???

 
bez fotky

AhojTak jsem si všiml dámy ,že jsem nějak sám,máte pocit ten samý,tak odepište 56 letému muži,sportovně založený,kolo tenis , lyže,cestování , rád bych se věnoval ženě v mém věku,která má podobné zájmy.Jsem 182 cm 108 kg,nosím brýle a bydlím v Jindřichově Hradci,jsem finančně zajištěný.Tak nashledanou

 
foto

Hledám baculatého anděla, který se mi ztratil, 20-30let...

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >