Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Vážná seznámení : Jindřichův Hradec

bez fotky

Ahoj ráda bych se s někým seznámila,hledám lásku,vážnej vztah.Mám dítě pokud ti nevadí,ozvy se.

 
bez fotky

Asi nám není dáno se potkat. Pomůžeme tomu?

 
foto

Ahoj,najde se nějaká normální slečna? :)

 
 
foto

Maminka silnější postavy od dvou dětí (3 a 6 let) hledá hodného muže pro společnou cestu životem, který má rád děti a nejsou pro něho překážkou. Už nechceme zklamání a bolest. Chceme se smát, trávit spolu hezké chvíle, být šťastní. Mám ráda romantiku, procházky, přírodu. Nejsem modelka. Pokud Tě zaujal můj inzerát, budu ráda, když se ozveš. Samota je zlá, a ve dvou se to lépe táhne. Tak pokud už nechceš být sám, jsi z jižních Čech, hledáš lásku a porozumění, ozvi se. Budu se těšit. Jen vážně.

 
bez fotky

Občas mi tu schází někdo s kým bych trávila volný čas.44letá,štíhlá,VŠ

 
bez fotky

Je mi tak nějak smutno, mám 2 kluky, ale nemám někoho o koho bych se mohla opřít. Stabilního človíčka. Pokud jsi spolehlivý, pracovitý se smyslem pro humor, nevadí ti cizí děti a dokážeš mě udělat šťastnou, napiš mi, protože na tebe jsem celou tu dobu čekala. Jsem štíhlé postavy.

 
bez fotky

Ahojky ziju ve vsi v blizkosti Jindrichova Hradce, je mi 30 let, jsem svobodny, bezdetny a v budoucnu deti nechci hledam fajn holku,vyšího vzrůstu kterou uz taky nebavi samota. Jestli hledas spolehlivého, pratelskeho a pracovitého kluka tak se ozvi. Ve dvou se to lepe tahne.

 
bez fotky

Vím, že věk nad padesát mnoho mužů odradí.... Ozve se někdo, kdo i pře tento zralý věk neztratil víru v to, že se dá ještě krásně žít s někým, koho má rád? Hledám, ale nějak najít nemůžu. Jsem štíhlá vysokoškolačka, která má ráda cyklistiku, plavání, výlety do hor i k moři, běžky a četbu.

 
bez fotky

Prima muž se smyslem pro humor, který ví, co chce? Vyřešená minulost podmínkou.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >