Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Vážná seznámení : Jindřichův Hradec

bez fotky

Myslím si že je správný čas,nato být zase šťastný člověk.

 
bez fotky

Ahoj hledám kamarádku 25-35 let na kávu,pokec a později i něco více. :-)

 
bez fotky

Pořád nepřestávám doufat,že tady někde jsi.

 
bez fotky

Najde se tu normální, ruzumná holka, který to má v hlavě srovnané a má nějakou představu co chce. Nehledám žádný flirt ani nic podobného, jen přátelství a časem třeba upřímný vážný vztah.

 
 
foto

Hledám slečnu která by chtěla vstoupit do mého života a třeba ho i zmenit

 
foto

Řidič kamionu hledá ženu. Věřím že ještě existuje, které by nevadilo mé povolání. Je velmi těžké přes tuto překážku najít tu opravdovou lásku. Děti nejsou překážkou. Jsem rozvedený, mám 13 letého syna ne ve vlastní péči. Budu se těšit. Prosím o případné foto.

 
foto

Ahoj, moc rad poznam hodnou a uprimnou slecnu bud na vezne seznameni nebo i jen na tak kamaradstvi. Rad poznam nove lidi

 
bez fotky

Ahoj všichni. Jsem normální holka z vesnice a hledám někoho kdo mne bude mít rád takovou jaká jsem.Nejsem žádná modelka,malinká,někdy roztomilá a někdy hubatá. Samota není pro mne :( Kdo chcete tak se ozvěte ráda odpovím

 
foto

Dnešní vztahy jsou jen o vzhledu a ne o tom jak by si ti dva rozuměli, jestli je nějaká vyjímka, tak budu rád, když mě vyvede z omylu, hledám fajn slečnu pro život, mám rád cestování, výlety do přírody, rád něco podnikám a ve dvou je vše lepší, chci aby mi zase na někom záleželo a trávil volné chvíle a měl zase šťastný život a později si založit rodinku.:) Budu se těšit na odpovědi.:)

 
foto

Ahoj.hledam pohodovou holcinu co se rada bavi a ma smysl pro humor....

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >