Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá ji : Vážná seznámení

foto

Ahoj, jsem mladá ale chtěla bych se seznámit s pěknou dívkou :) Zde přikládám svou fotku :)

 
bez fotky

Pokud se taky cítíš sama, ráda Tě poznám. Léto je určitě hezké a příjemné období roku, ale nejlíp se pozná jeho kouzlo pokud je někdo s kým je nám hezky a fajn. Včera jsem objevila hezký tip na výlet, Tebe zatím ne nebo už ano? -:)

 
bez fotky

Také se Ti zdá, že život rychlé utíká a chodíš jenom do práce a z práce? Není to správné, to už jsem pochopila. Jen to hezké nejde prožívat doma, proto hledám zde na seznamce. Jsem vdaná a vím,že bych tu neměla být, ale......rozumíš mi?

 
bez fotky

Těším se na setkání se ženou, která se zamilovává, miluje muže, chce je mít ze své podstaty po svém boku. Zároveň touží nahlédnout do tajů a zákoutí světa žen, přiblížit se ženě, přiblížit se sama sobě. Netoužím po vzájemném spojení životů, toužím po společně prožitých okamžicích. Stereotyp v manželství, odcizení nebo jen touha samotná, nezáleží na důvodech, nechci sliby, závazky, drama. Inteligence, nezávislost a především ženskost jsou pro mě u žen největšími lákadly.

 
 
bez fotky

Postrádám nezadanou přítelkyni na sportování, kulturu, společný život..? Nehledám páry, pány ani flirt, to přenechám jiným...

 
bez fotky

Hledam holku na nedeli, aby mi kamaradky zavidely, aby si nemyslely, ze jsem samotar. A na pondeli, utery, stredu, ctvrtek a sobotu :-)

 
bez fotky

Nehledám flirt, ani jednorázové vzrušení...Hledám ženu pro tajný, ale trvalý vztah, která je ideálně také sama s malou princeznou. Nebo jsi snad nespokojena ve vztahu? Hledáme parťačky pro společné výletění a akce. Moje představa o Tobě je: věk 33-38 let, naprosto pohodová a podnikavá a hlavně... se stálým úsměvem na rtech. Jestli to máš podobně, budu se těšit...

 
bez fotky

Hledám víc než kamarádku pro společné sdílení života.

 
bez fotky

Kdyby dnešní večerní obloha měla dar Botticelliho, namalovala by( tvé) rty, jenž mlčí o pocitu osamění, vypsala by (tvé) verše v očích Ovidia a snad i všechnu tu přetěžkou něhu milostných dopisů, které jsi nikdy nenapsala... Možná máš dodnes někde schovaný dávno odložený kalamář a možná ho najdeš a napíšeš prvních několik slov, abych tě pak zítra našla, pozítří nacházela..

 
bez fotky

Hledám slečnu, která si nechá recitovat Baudelaira nad sklenkou absinthu.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >