Ona hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj hledám L nebo Bi ženu na kamarádství.(zatím) Časem třeba přeskočí jiskra.Jsem pohodářka mám ráda procházky, filmy, hudbu a svého psa.Ozve se mi některá?

Ahojky, chtěla bych se seznámit s L ženou pro vážný vztah. Nebudu vypisovat co by měla mít nebo co mám já. Pokud budeš chtít začneme si psát, sejdeme se a myslím, že takto se lidé poznají nejlépe, pa :-)

Hledám dívku/kamarádku na schůzky, kde si zajdeme na kafe, můžeme pokecat a třeba si mezi sebou vybudujeme hezký přátelský vztah. :)

No promises....just pure love....in real life...almost unreal? :-) You (přiměřený věk i rozměry :-), inteligentní sympatická žena se smyslem pro humor) and I (172/64 - inteligentní sympatická žena se smyslem pro humor :-) ) Prosím jen vážně + odpovědi s fotkou a co nejdřív, ať už nejsem sama :-)

Ahojky hledam ale nemůžu najit tu pravou holku kere nebudou vadit moje hrubice ve psani ja sy myslim že nejde o te hrubice ale oto jak sy padnout do oči a pak to pude samo jen važni zajemci zatim taňa a hledam holky

Ahoj hledám muže na vážný vztah. Ráda chodím na procházky, jezdím na kole a plavat.

Ráda bych poznala fajn kluka na radosti v poslední etapě života

Možná jsme se už potkaly, třeba se pousmály jedna na druhou a pokračovaly každá dál svoji cestou.. Ty jsi nemohla vědět že moje manželství je chladný vztah z rozumu, já že jsi na tom třeba stejně. Tak už je to venku a pokud hledáš porozumění, zájem a třeba něco víc, těším se na Tebe

Ahoj všem rada se tu seznamim z faň holkou ktera to mysli važně samota už mě nebavi.Tak poď se seznamit ve dvou seto lepe tahne vic napišu aš se ozveš.

Ráda bych poznala fajn přítelkyni z Prahy a okolí. Upřimnou a spolehlivou s podobnými zájmy. Jsem pro každou legraci a nějakou akci :-)). Můžeš být BI nebo L.