Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá ji : Vážná seznámení

bez fotky

Ahoj. Hledám veselou, spolehlivou, taktní slečnu k trávení volného času, ať po výletech, v přírodě, v kině, divadle, nakupování, sportu a dalších aktivit, které nás napadnou. Ženy se mi líbí, tak bych dle sympatií uvítala i ,,víc´´, než přátelství. Vztah nehledám, nejsem lesbička, ale také nehledám jen rozptýlení, užít si a hledat dál či odkopnout, hledám mezi vámi slušnou holku, která hledá to, co já nebo jí unavuje čekat na tu pravou. Jsem svobodná a svobodnou hledám.HK,Pardubice.

 
bez fotky

Hledá se náhradní babička, osamělá, ale aktivní paní, které chybí vnouče a dcera. Pro osamělou svobodnou maminku s dcerkou, která zůstala úplně sama a chybí jí rodina i společnost na cesty. Zn. pouze Třebíč.

 
bez fotky

Chci už konečně žít .....právě s tebou a jen s tebou......

 
bez fotky

Ahoj,nebudu se tu rozepisovat jak by mela vypadat ma budouci pritelkyne,vse zalezi na sympatiich.Jen podminka,nechci zadanou,nebo nejakou ktera to chce zkusit do trojky,hledam vazny vztah

 
 
foto

ahojky hledam obycejnou fajn holku na krase nezalezi ale jaka je uvnitr

 
bez fotky

Ahoj holky... uz mi nebaví psát porad dokola to samé a odpovídat na podobné inzeráty... chcete to zkusit tak fajn... jsem pro... nejsem stihla, něco navíc mám... chci si uživat a nechci se partnersky vázat... kamarádský vztah s nádhernou výhodou bezvadný... tak dejte vědět ty, které to myslíte vázne...

 
bez fotky

Chci už konečně žít .....právě s tebou a jen s tebou......

 
foto

Ahoj!Co si přeji a hledám, je velmi prosté a pokusím se to i jednoduše vyjádřit.. Poznat ženu, ženského chování i vzhledu, která rozbuší mé srdce tím, jaká bude, na kterou budu muset pořad myslet, bude mi s ní krásně a bude mi chybět, když s ní zrovna nebudu a se kterou budu chtít být nejraději pořád a to proto, ze to tak budu cítit a svobodně chtít!A to vše bude oboustranné a já to budu opatrovat jako oko v hlavě!!!Jo a ještě něco.. teď je ten text jen o samém já a to si přeji změnit na my!!

 
bez fotky

Ahoj hledám ženu či slečnu pro vážný vztah, jsem ženského vzhledu, 40 let, blond, věřím, že touto cestou najdu co hledám, více při komunikaci, pěkný den.

 
bez fotky

Mile damy. Hledam touto cestou nejprve kamaradku a nekoho, kdo bolavou dusicku utesi. Pak.... ukaze cas. Nechci se tu rozepisovat. Napiste a vsechno povim.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >