Ona hledá ji : Vážná seznámení

Hledá se příjemná žena, ze začátku kamarádka a pak se uvidí. Mám dítě, ráda sportuji a hledám..........dáme kafe a pak se uvidí............

Tady ta seznamka,je fakt ztráta času,když to tady nikdo nemyslí se mnou vážně.ohled ně holek.A je mi už jedno,jestli mi nějaká napíše nebo ne. ve věku od 28-35 nekuřačku.

Ahoj, jsem 44-letá dáma z Prahy, co má mezi podvazky něco navíc ;-). Hledám někoho, kdo by se mnou šel na rande a v případě sympatií možná i víc ;-). Nehledám jednorázový flirt... Občas se prostě potkat, vyjít si ven, na výlet, pobavit se, potěšit a najít spřízněnou duši :-) A kdyby přeskočila jiskra trvaleji, byla bych moc ráda...

Hledám duchem mladou, spolehlivou, upřímnou, trošku sportovní ženu, která zajde občas ráda do divadla, ráda cestuje a má zájem o vše hezké, co nám příroda nadělila.Štěstí je...když máme někoho, kdo nás potřebuje stejně, jako my jeho. Příbram a blízké okolí.

Ahojky, ráda bych se seznámila se sympatickou slečnou/ženou :-)

Zdravím vespolek. Trpím chronickou kandidózou a chtěla bych tímto najít dárkyni pro transplantaci střevní mikroflóry. Hledám přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, která by byla ochotná podělit se o své zdraví. Bližší informace o metodě ráda podám. Na místě nezáleží, mohu přijet, nebo zaplatit cestu.

Ráda bych poznala ženu,která by mně zasvětila do tajů dívčího milování. Miluji ženské tělíčko, něžné dotyky na všech erotogenních zónách

Ahoj všem ženám,které mají zájem o VÁŽNĚ trvalý vztah!Nepíšu to těm,co si jen pohrávají s duší a city jiných.Jsem 52/SŠ z Prahy,mám byt,čtyřnohou kočičku,fenku čivavy,prázdný účet a srdce plné lásky pro tu,která o ní bude stát.Jsem pohodářka,spolehlivá,usměvavá a nosím jen kalhoty,klučičí typ,baculka.Kozoroh.Najdu ženu přiměř.věku,pro život,cestování,chalupaření a vše,co k běžnému životu dvou lidí patří?Vdané,bisex a jen sexuchtivé nepište,je to marné.Jen vážné nabídky,děkuji.

Ahoj :3 Jsem BI a ráda bych se seznámila s nějakou milou a usměvavou slečnou. Jsem vtipná, citlivá, žárlivá, retradovaná :DD blázniva, ale jinač jsem úplně v pohodě :D holka. Miluju sport (hlavně florbal a hokej), četbu, zvířata, kamarády, zábavu, kina, hudbu, nové věci...je toho moc! :DJe mi jedno jaky máš vzhled... čekám tu na tebe :33Chceš pokecat? Seznámit se? Napiš a uvidíme :P :)Foto kdyžtak do mailu ;)

„Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým.“