Ona hledá ji : Vážná seznámení

Hledam cestu ze sveho osameni,mam cas i prostor pro novy vztah. Hledam pritelkyni na hodne dlouho, hledam blizkou osobu, se kterou si budu mit co rict. Jemnou inteligentni zenu.

Zdravím,všechna krásná děvčata :)ráda bych se touto cestou seznámila s milou dívkou,takovou která je sama sebou a na nic si nehraje.Upřímnou,pořádnou holku,co nezkazí žádnou srandu.Doufám,že toho nechci mnoho :))Věřím,že tu někde jsi,budu moc ráda,když napíšeš.

Co napsat... občas vložím na tyto stránky inzerát. Ještě z toho nikdy nic nebylo. Předpokládám, že to bude mou náročností. Nicméně zkouším znovu, neb mě samota velice tíží. Mám vše, co by člověk potřeboval, ale nemám s kým sdílet... Mou velkou láskou je pejsek, mám ráda přírodu, klid, pohodu. Je čas dovolených, krásných večerů u vínka....ale...

Copak tu vážně není žádná, která by mne chtěla? která by mne brala takovou jakou jsem? ..Nejsem dokonala, nemam dokonalou postavu ale jsem člověk s úsměvem na tváři, ve kterým najdeš oporu i upřímnou lásku :) už chci konečně poznat tu slečnu/ženu, pro kterou bych mohla udělat cokoli jen aby byla šťastná a cítila se jako princezna :) ozvy se prosím pokud hledáš slečnu se smyslem pro humor, do nepohody a velice společenskou, která je pro každou srandu a zábavu :) budu čekat ! :)

Pojďte paní, budeme si psát...vídat se...leccos spolu zažívat...a třeba si i užívat... ;-)

Milovat a být milována. Děti nevadí. Tak už mi napiš.

hledam hodnou a uprimnou zenu na vazni stah

Pouze holky ;) Jenom psaní, nejsem úchyl jenom potřebuji někoho kdo je na tom stejně.. :/

ahoj všem..ráda se seznámím touto cestou s ŽENOU...která už ví co chce...má všechno to blbnutí...:)..za sebou a nebude jí vadit že vedu trochu stereotypní život ze svou dcerou.. budu se těšit na vaše odpovědi spolu s fotografií...snad to nebude problém:)..mějte se všichni fajn:)

Hledám malou ženu s vetším zadkem, pro trvalý vztah Praha okolí pouze L.svůj věk,samota tíží , musíš někde tady být napiš .Ženský vzhled