Ona hledá ji : Vážná seznámení

Hledam slečnu na volný čas

Ahoj. Hledám tady submisivní dívku, ženu od x do 30 let na vážný vztah a čase i společný život.. Klidně můžeš být z celé ČR, třeba i studentka.. Nehledám vztahy na dálku, takže nejlépe s výhledem společného bydlení a života! Páry ani muži nepište! Pokud máš dítě nevadí. Ráda tě poznám a uvidíme co bude dál? :-) Napiš, neboj se.. Není čeho. Vše s láskou a něhou. Ale jen vážně! Čekám na odpovědi s fotem. Vyměním. P.S. Cukr a bič. :-) Těším se. M.

Ahoj Iva 38 let hledám zatím jen kamarádku čas ukáže jsem tip kluka

Najde se tu někdo pro lásku a skuteční život?

Ahooj rada poznam sympatandu zenskeho vzhledu.Martina

Ahoj hledám L nebo Bi ženu na kamarádství.(zatím) Časem třeba přeskočí jiskra.Jsem pohodářka mám ráda procházky, filmy, hudbu a svého psa.Ozve se mi některá?

Ráda bych poznala BI nebo L přítelkyni, upřimnou a spolehlivou.Nemám zájem o pár nebo milence! Více o mě v profilu, to samé uvítám u odpovědí. Život rychle utíká, proč ho neprožívat hezky podle svého :-))

Ahoj, ráda bych poznala Bi kamarádku na společné volné chvíle, kultura, výlety i milování. Já 52/180/80 z Prahy.

Děti už mám velké a žiju v manželství, ze kterého se někam vytratila pozornost, zájem, pohoda, věci které postrádám a ještě chci najít. Pokud mi rozumíš a jsi na tom podobně, ráda Tě poznám

Hledám slečnu, která bude ochotná být s bláznem, jako jsem já. A taky bych prosila, abys měla vyřešenou minulost, chci být s tebou, ne s tvou bývalou :)