Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá ji : Vážná seznámení

foto

Hledám fajn kamarada , chlapa tady nenajdu, spíš jen sraba - O TO OPRAVDU NEMÁM ZÁJEM.Mám zájem oUpravitPravda občas bolí , ale né víc než rána pod pás. Vážím si upřímných lidí.All the world is a stage and all the men and women merely players.Socky , ubožáci, nevyrovnaní lidé, lháři, slibotechny - NEPIŠTE MI !!!!!!! Už se nechci o nikoho starat , vyšlapat mu cestičku. Dát ho do kupy a

 
foto

Kamardství, přátelství, vztah - vše se musí vyvinout a vybudovat. Nikam nic netlačím, nikam nespěchám, jen házím nitku a kdo ví co či kdo se objeví..

 
bez fotky

Ráda bych se seznámila s milou, sympatickou, inteligentní ženou, která má ráda sport, je samostatná, umí si oblíknout pohorky, ale i být elegantní, když je potřeba. Nechci žádného pecivála, ani ufňukanou princeznu - ale přesto hledám ženu, která se jako žena chová a i tak vypadá. :o))) A pokud ráda cestuješ a máš ráda zvířata, pak máme mnoho společného.

 
bez fotky

Přejí Všem příjemný den.Budu ráda,kdyš se některá ozve .Je mně 65 měřím 154 těším se .

 
 
bez fotky

Hledám partnerku pro život, do pohody i nepohody, v dobrém i zlém, někoho, kdo ještě věří v lásku a zakládá si na věrnosti a důvěře. Někoho, kdo má rád přírodu a neholduje ruchu velkoměsta.........je tu taková?

 
bez fotky

HLEDÁM BI. DÍVKU, ŽENU DO MAX. 28 LET NA VÁŽNÝ VZTAH A SPOLEČNÝ ŽIVOT.. OZVI SE MI CO NEJDŘÍVE.. :-) KLIDNĚ MŮŽEŠ BÝT I STUDENTKA.. POKUD MÁŠ DÍTĚ, TAKÉ NEVADÍ.. RÁDA TĚ POZNÁM..

 
bez fotky

Ráda bych tady našla, potkala akční kamarádku se zájmem o dění kolem sebe, která je z nejrůznějších důvodů osamělá a která nemá s kým trávit víkendy nebo svátky, nebo jezdit na dovolené, na hory nebo k moři, rekreačně sportovat nebo vyrážet jen tak na procházky po Praze, do divadla, kina, případně jiné aktivity. Hlavně nesedět doma, nenaříkat, vše je ještě před námi.

 
bez fotky

Zdravim slecny. Hledam touto cestou milou,hodnou dusicku.. :-) Bez lzita pretvarek.. ;-) Ozve te se.. Budu cekat :-) Odpovim kazde ;-)

 
bez fotky

HLEDÁM ŠTÍHLOU, VYŠŠÍ ŽENU S VYŘEŠENOU MINULOSTÍ,PŘIMĚŘENÉHO VĚKU PRO VŠE CO ŽIVOT DVOU LIDÍ NAPLŇUJE POHODOU, ŠTĚSTÍM A VZÁJEMNOSTÍ.NA ODPOVĚDI BEZ FOTA NEREAGUJI.

 
bez fotky

hledam kamaradku ,taky se ti zda ze jsi tak sama?...a zivot utika.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další > 


Auta.Bazar.cz
Prodam SUZUKI GSX 750 F street r. 19946 000,- KčVíce >>>
Prodává Kawasaki ZZR 60020 000,- KčVíce >>>
Aprilia RS 12523 000,- KčVíce >>>