Ona hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj všem.Touto cestou bych ráda poznala milou,hodnou holčinu okolo 18-27 let na seznámení.Budu se těšit na odpovědi.

Najde se muž, který je sám a rád by si zašel do divadla, na ples, na koncert. ?

Ahoj všem,touto cestou hledám holku okolo 18-26 na přátelství,dopisování a dál se uvidí.Budu se těšit na odpovědi.

Pokud se taky cítíš sama, ráda Tě poznám. Zima možná není pro každého příjemné období roku, ale dá se přečkat pokud je někdo s kým je nám hezky a fajn. Včera jsem objevila hezký tip na procházku, Tebe třeba už taky :)

Hledám sympatickou, citlivou a inteligentní ženu. Slušnost a úroveň. Setkání, poznávání se, společná dovolená,....třeba i budoucnost. Muži a páry prosím nepište.

Hledám milou mazlivou holku která mě bude brát takovou jaká jsem :) jmenuji se Kristýna je mi 18 mám i facebook :) jsem z chotěboře :) ještě studuji kuchařku: ) když tak se mi ozvy budu se těšit: )

hledam holku ktera vi co chce od zivota najdu te?

Hledám ženu,co se ráda směje,pobaví se s přateli,má ráda večer ve dvou u ohynku,nebo při svíčkách,má ráda zvířátka,toulky přírodou.Nebojí se řict svuj názor,a ví co chce,neuteče pred problemem,a dokáže věci řešit.Prostě jen obyčejnou upřímnou ženu,sport.postavy,tmavovlasku,35-45let,žádný flirt,nebo na jednu noc.Páry a Bi NE.

ahojky,jsem 43 leta zivotem oslehana a laskou zklamana,ale porad verici ze nekde zije ta prava... nadeje umira posledni...

Jsem tmavovláska, žena 41 let, 180 cm, z Brna. Nejsem ani kulička, ani Twiggy, ale zdravě něco mezi:-) Hledá vysoký vyrovnaný muž z Brna s uzavřenou minulostí vysokou přítelkyni pro nový a radostný začátek?:-) Jestli tě právě napadla odpověď ano, tak se ozvi:-) Dál se uvidí podle vzájemných sympatií a foto také napoví, ale to až do mailu.