Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá ji : Vážná seznámení

bez fotky

Jsem jediný, pokorný, ohleduplný a ochotný mladá dáma. Jsem vzdělaná mladá žena, která je silná mysl, detailní a cíl orientovaný. Mám tendenci budovat dobré a trvalé vztahy a raději kanál svou energii do něčeho dlouhodobě a stojí za to

 
foto

Hledám slečnu, která ráda tráví čas ve dvou a radši si zajde třeba do parku nebo do lesa, než někam na diskotéku. Zajít si ale třeba na nějaký koncert nebo tak taky neodmítám, jen potřebuju mít někoho vedle sebe. Je mi 18 let a jsem z Ústí nad Labem. Hledám někoho nejlíp taky z Ústí, nebo někoho kdo do Ústí alespoň dojíždí za školou/prací. Jinak snad moc náročná nejsem, dokážu se přizpůsobit, jen nechci být sama… Budu ráda, když se někdo ozve :)

 
bez fotky

Normální holka, hledá normální holku, co vypadá jako holka. Asi chci moc,ale co kdyby náhodou....

 
foto

Hledám sympaťandu do života. Jen odpovědi s fotkou prosím. Věk 25-35. Ne bi ani páry.

 
 
bez fotky

Holku ženského vzhľadu, čo to má v živote srovnané

 
foto

Chci potkat ženu, která ví, co chce...co ji ženskost nechybí. I z přátelství může vzejít velká láska, cit, který nikdo nezlomí...Ženu pro život a souznění. Tak třeba to vyjde. Ráda budu komunikovat s lidmi, kteří neskrývají svoji tvář.

 
bez fotky

Hledám slečnu, ženu, milou, inteligentní, hezkou, která jako žena vypadá, má ráda elegantní i sportovní styl, dbá o sebe, takovou, se kterou budu moct sportovat, jezdit na výlety, do přírody, chodit do společnosti, na procházky, cestovat, lenošit...chtěla bych vztah, ale nejdřív se samozřejmě musíme poznat, na nějaké dlouhé dopisování už nejsem, takže chci někoho, kdo si udělá čas a nebude se bát se sejít třeba na kafe, vínko a popovídat si na živo . Budu ráda za foto.

 
bez fotky

Hledam ale stale nenachazim. Me 39 let obycejna holka ktera by se rada opet zamilovala. Najde se tu takova ktera se chce zamilovat a mit vztah?

 
bez fotky

Najde se ještě žena, která touží po normálním vztahu, tak jako já? Jestli ano, tak napiš.

 
bez fotky

Hledám krásu uvnitř a otevřenost. Normální ženská hledá mazlení i něco víc...

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >