Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Vážná seznámení

Hledá se vousatý chlapík 35-45let, typ tolerantního pohodáře na blízké životní přátelství se společnými aktivitami a zájmy. Společník na pěší výlety, vandry, drandění vlakem, cestování s batohem za hranice, do kina, do bazénu nebo třeba na pokec u pivka či dobrého jídla. Uvítám někoho, kdo má vnitřně blíž k 60,-70.létům(muzika, filosofie atd.) a celkově žije trochu jinak než nabízí dnešní doba. Jsem dobrosrdečný medvídek, trochu introvert i samotář. Nebráním se ani drobným intimnostem.Najdem se?

ahoj :-) ,Hledám partnera-"P"řítele.Zralého -sebevědomého,čestného,moudrého ,udržovaného,loajalního muže po padesátce,ke kterému bych mohl měl dúvod "vzhlížet" a važit si ho.... Jsem čerstvý padesatnik ,Bi, s vysportovanou postavou,183/83 ,sš,loajalni ,empaticky,nekonfliktni sympaťak s širokým spektrem zajmu-sport,divadlo,cestovani,, etc.V intimni oblasti submisivni -nepúsobici zženštile..

Rád bych našel chlapa do 40 štíhlé nebo sportovní postavy na pokec, kamarádství, společné záliby a časem třeba víc Je mi 30 a jsem ze Zlínska Rád čtu, mám rád historii, divadlo, umění, film, muziku, plavání a cestování Pokud budete mít někdo zájem, napište

Hledám štíhlého muže ve věku 30-40 let, jež přemýšlí, vypadá a chová se jako chlap.Já 40/176/75 se smyslem pro humor, zálibou v architektuře a umění, milující společnost a poznávání vzdálených zemí jen s batohem na zádech.. Jsem věrný, se zkušeností a vizí dlouholetých partnerství, bez potřeby vyhledávat naši minoritní komunitu. Máš-li většinu přátel hetero a myslíš-li si, že bychom mohli sdílet podobnou životní filosofii, obohacující a důstojné partnerství, ozvi se prosím...

Normální kluk, 40/193/80 hledá fajn chlapa, kamaráda a nejlíp i partnera. Rád cestuju, sleduju okolní svět, sportuju a mám rád legraci i vážné věci.

Necítím se zoufale, jen si přeji mít po boku svou spřízněnou duši. Rád se seznámím se správným mužem. Flirt nehledám a za fotku budu rád - také na oplátku zašlu. Inzerát platí do smazání.

Pražák 58/187/90...pohodář, akční typ, se zájmem o kulturu, umění, sport, turistiku hledá příjemného, aktivního, raději mladšího ( 43+ ) muže - gaye, bi, na stabilní milenecký vztah...přátelství, hezké erotické okamžiky, případně nejen to... Najdu mladšího aktiva, kterého přitahují starší?

Obyčejný kluk hledá obyčejnýho kluka na kamarádství,přátelství a lásku...

Hledám kluka co ocení muže který je slušný, spolehlivý a věrný... Rád poznám kluka, který to má v hlavě a v srdci srovnané a dovede se těšit i z maličkostí. Vážím si lidí, kteří vědí co chtějí...lidí kteří vědí, co by jako lidé měli chtít! Chceme-li zvýšit své šance, musíme poctivě pracovat na svém vlastním díle, bez ohledu na to, co nám přinášejí ostatní. Za pouhý odlesk pozlátka, nemůžeme dostat víc, než jen pouhý odlesk věcí, jenž jsou z podstaty povrchní.

Hledám kluka, nezženštilého sympaťáka cca 28-35 let na vztah. Já 40/183/80. Mám rád cestování, přírodu, zvířata, rád zajdu na pivo nebo víno. Ze sportu lyže, kolo, in-line, fitko, plavání. Kluci se sportovní postavou mají přednost :-)Zavřít