Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

On hledá ji : Vážná seznámení

bez fotky

Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

 
foto

Snad inteligentní kluk, nekuřák, VŠ, prakticky abstinent, hledá slečnu, která je na tom podobně a má třeba taky kvůli škole a nebo práci méně času a přesto nechce být sama. Více třeba po emailu.

 
foto

AHOJKY a hezký den milé dámy! Rád bych poznal TEBE - sympatická, pohodová a milá štíhlá nekuřačko s usměvem pro vytvoření hezkého vztahu, a také rodiny, naplněného vzájemnou láskou, důvěrou, tolerancí, komunikací, porozuměním, společnými aktivitami, radostí a starostí, aby nám pod partnerským kotlem nevyhaslo:-).Mám rád cestování, příroda, studuji ŠJ, kino, stolní tennis, bowling, mám doma dvě kočky. Pokud Tě mé řádky oslovily, tak se těším na Tvou odpověď. Ahojky VLK, ale nekouše:-).

 
foto

Ahoj, možná hledám právě Tebe. Já VŠ 184cm/40let, svobodný a bez závazků hledám ženu do 39 roků z Brna nebo ochotnou bydlet v Brně, která by také již chtěla založit rodinu. Až budeš mít čas, napiš. Zajdeme na kafe a třeba přeskočí jiskra...

 
 
bez fotky

Dá se tady najít holka do 40 let, která také hledá trvalý vztah, lásku? Která se zajímá o duchovní rozvoj? Meditace, příroda, výlety... Sem prý pěknej kluk, 38/189, sportovní postavy, nekuřák, hnědookej, tmavovlasej. Svobodnej, bezdětnej. Baví mě sport, cestování, knížky, filmy, výlety, wellness, zdravá strava. Můžeš být z celé ČR.

 
bez fotky

Moc rad poznám milou a charakterní holku, která nechce nebo neumí byt věrná a přesto chce mít trvalý vztah plny lásky. Moc se mi to líbí. Chtěl bych takou stálou partnerku na trvalý vztah. Budu věrný a milující partner. Moc rád Tě poznám. Těší se Petr

 
bez fotky

V dnešní uspěchané době je docela těžké najít odpovídajícího partnera. Najde se hodná slečna na úrovni, která už nechce být sama a hledá vážný vztah? Se zájmem o přírodu, výlety, kulturu, sport, zvířata ... Ideálně okres Brno, Brno - venkov, či Břeclav.

 
foto

Ahoj a hezký den všem! Rad bych se seznámil s příjemnou štíhlejší nekuřačkou, které také chybí hezký a pohodový vztah, naplněný vzájemnou láskou, porozuměním, tolerancí, společnými zájmy a touží také po štastné rodině. Hledám partnerku pro život, na kterou se mohu těšit, s kterou mi bude prima a ji se mnou, prožívat s ní radosti i starosti běžného života a dokáže si vážit partnera. Pokud Ti také chybí někdo pro obětí, něžné pohlazení a lásku těším se na Tvou odpoveď s fotkou.Štěstí pro dva:-).

 
foto

Krásný den přeji, milá neznámá :) Taky hledáš pro život někoho hodného, s kým můžeš trávit hezké chvíle, cestovat, jít za kulturou, řešit každodenní radosti a starosti, nebo třeba někdy trávit odpoledne na hřišti se společným drobečkem? Pokud ano, prosím napiš. Možná právě my se hledáme a možná právě my k sobě patříme... kdoví... Budu se moooc těšit :)O mě - jsem dobrosrdečný, rodinný typ, který má rád lidi, VŠ, 190 cm. Hledám co mi ještě dopřáno nebylo - jenom trvalý vztah a rodinu.

 
foto

Nevím co tady psát, protože mě opravdu připadá, že zde každá píše jak je hodná, upřímná, milá a pak když má dojít na osobní schůzku, tak skutek utek a sliby chyby. Je zde nějaká normální dívka ve věku 23-30 let z Prahy, nejsem Brad Pitt a taky nehledám Angelinu Jolie, hledám někoho kdo mě bude mít rád takového jaký jsem, nic víc. Máme tu léto, tak co ho strávit spolu:)))....

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >