Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

On hledá ji : Vážná seznámení

bez fotky

Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

 
foto

Hledám hodnou a milou holku, co ocení muže který je slušný, spolehlivý a věrný..Vážím si lidí, kteří vědí co chtějí, lidí kteří vědí, co by jako lidé měli chtít..Chceme-li zvýšit své šance, musíme nejprve poctivě pracovat na svém vlastním díle, bez ohledu na to, co nám přinášejí ostatní..za pouhý odlesk průsvitného pozlátka, nemůžeme dostat víc, než jen pouhý odlesk věcí, jenž jsou z podstaty povrchní. Rád poznám holku která to má v hlavě i v srdci srovnané a dovede se těšit i z maličkostí.:-)

 
foto

HLEDÁM HEZKOU a UPŘÍMNOU HOLKU, co se v lese nebojí, co se nikdy nenudí a na strašidla si posvítí, co má ráda děj a spád, co miluje vodopád, co má ráda naše orlické kraje a trochu chyb u druhých toleruje, co ráda kdeco zkusí, kterou nic neodradí, takovou tě tuší, hodný kluk se zvídavou a sportovní duší, který tě chce mít rád, který chce být néjen tvůj kamarád:-) PS: Upřímné srdce otvírám po dlouhé době rychnováčkám, perníkářkám, mechovačkam, jen s vyřešenou minulostí. Foto výměnou.

 
foto

Ahoj, možná hledám právě Tebe. Já VŠ 184cm/40let, svobodný a bez závazků hledám ženu do 39 roků z Brna nebo ochotnou bydlet v Brně, která by také již chtěla založit rodinu. Až budeš mít čas, napiš. Zajdeme na kafe a třeba přeskočí jiskra...

 
 
foto

Snad inteligentní kluk, nekuřák, VŠ, prakticky abstinent, hledá slečnu, která je na tom podobně a má třeba taky kvůli škole a nebo práci méně času a přesto nechce být sama. Více třeba po emailu.

 
foto

Umíš být holčička i žena zároveň ? Chtěl bych se o Tebe každý den krásně starat a rozmazlovat Tě.Budu s Tebou rád vytvářet útulné a krásné bydlení, budeme jezdit na výlety po Čechách i po Evropě, chodit na koncerty, kamkoliv.... Můžeme si hezky užívat života i s Tvými dětmi/dítětem. Prosím jen vážné odpovědi nejlépe s fotkou.

 
bez fotky

Moje dušička moc touží po ženě která je velmi citově založená, je věrná, upřímná, stálá, a také jí velmi schází vzájemný partnerský vztah, a později láska. Peníze jsou u mě až na posledním místě, i když jsem chudý. Najde se podobně smýšlející žena? Budu moc rád když se některá ozve i ted v této né zrovna dobré době kterou prožíváme všichni. Můžeme se postupně seznámovat, aby nám spolu bylo co nejdříve hezky, protože čas strašně moc rychle utíká.

 
foto

Něco pro zasmání:je mi 29 let.Jsem úplně obyčejný kluk.Nekuřák.Nikdy nepodvádím.Neflirtuju.Jsem věrný.Nemám potřebu se opíjet.Nevadí mi děti.Usedlý rodinný život.Nevlastním hory doly ani modré z nebe.Mám své mouchy.Toužím jen někomu říkat že je mi na světě vším.A mám srdce pro lásku a hlavu...vlastně taky.Najdu?

 
foto

Opravdová láska spočívá v tom milovat jednu jedinou ženu i když se mění jak plyne čas.Zůstane-li věrnost může láska přečkat i dny které nejsou vždy růžové.Toužím někoho milovat.Věrně.Nehodnotit to jak vypadá,jak se chová,jaké má zvyky...zlozvyky...ne.Milovat.Nebýt mu na obtíž.Stát při něm když potřebuje.Nespoutat okovy žárlivosti ale ukázat že je pro mě vším.Obyčejně milovat.Respektovat.Chránit si to maličké cosi co se tak těžce získává a tak lehce ztrácí...lásku.

 
bez fotky

Hledám ženy na focení, které vzrušuje obdiv od muže. Výsledkem chci dělat pěkné fotky a příjemný pocit na obou stranách. Fotky uvidíš jen Ty a já. Nabízím respekt, nejsem žádný skrytý agent. Věk 18-40. Nehledám arogantní modelky, naopak skutečné ženy, které si uvědomují svoji ženskost a nebo s tím bojují a chtějí s tím něco dělat. Foto zašlu výměnou. Finanční odměna možná, ale preferuji vzájemné sympatie.. Budu se těšit!

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >