Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

On hledá ji : Vážná seznámení

bez fotky

Nebaví Tě už samota? Mně také ne. Jsi-li ještě navíc upřímná a legrace Ti není proti srsti, tak máme něco společného. Rád se potápím, jezdím na hory, hrady, zajdu na ryby , do posilovny, na tenis atd... Mám rád nové zážitky a pokud Ti nevadí mé zájmy a chceš naprosto normálně nenormálního chlapa, tak mi napiš. Těším se na Tvoji odpověď........

 
bez fotky

Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

 
foto

Ahoj, možná hledám právě Tebe. Já VŠ 184cm/40let, svobodný a bez závazků hledám ženu do 39 roků z Brna nebo ochotnou bydlet v Brně, která by také již chtěla založit rodinu. Až budeš mít čas, napiš. Zajdeme na kafe a třeba přeskočí jiskra...

 
bez fotky

Dá se tady najít holka do 40 let, která také hledá trvalý vztah, lásku? Která se zajímá o duchovní rozvoj? Meditace, příroda, výlety... Sem prý pěknej kluk, 38/189, sportovní postavy, nekuřák, hnědookej, tmavovlasej. Svobodnej, bezdětnej. Baví mě sport, cestování, knížky, filmy, výlety, wellness, zdravá strava. Můžeš být z celé ČR.

 
 
bez fotky

V dnešní uspěchané době je docela těžké najít odpovídajícího partnera. Najde se hodná slečna na úrovni, která už nechce být sama a hledá vážný vztah? Se zájmem o přírodu, výlety, kulturu, sport, zvířata ... Ideálně okres Brno, Brno - venkov, či Břeclav.

 
foto

Myslíš,že jsi atraktivní dáma 30-40,plnně soběstačná,že muže nepotřebuješ,nebo nechceš,protože tě několikrát zklamali?Muž je pro tebe jen na pobavení a to málo-kdy,ale kdesi uvnitř se skrývá ta malá holčička,která touží po pohlazení.Nechceš dát ještě šanci pohlednému muži,který je zvyklý hrát fair play?Pojd to zkusit!

 
bez fotky

Našla by se tu slečna či žena kolem 25 - 35 let, která si zakládá na inteligenci, rozhledu a racionalitě? Měla by být bez závazků, se zálibou v turistice, dlouhých diskusích, dobrém vínu a knihách, filmech a zajímavé muzice. Která by se nebála ukázat trochu důvěry a vlastního rozumu, podnikat občas i ztřeštěné věci a vychutnávat si život? Výhodou je pokročilá angličtina, zájem o historii, kulturu, vědu, svět kolem nás.. Silně odradí gramatické chyby, okultismus atd. Díky za odpověď.

 
bez fotky

Kniha stále otevřená, hebkou kůží vázaná, v níž by slepeckým písmem dalo se číst jak o letních parnech, tak třeba v čase dlouhých zimních večerů. Její nekonečné náměty staly by se linií nejen života mého vodící, a koneckonců, můžeš být i má kniha mluvící.

 
bez fotky

Na internetu je fajn, že nikdy nevíš, kdo je ten nebo ta na druhé straně. Nemusí to být zoufalec bez výchovy, s morálními hodnotami u dna, tváří Quasimoda a bez koruny v kapse. Může to být úplně jinak a člověk si pak může říkat, kde se ten nebo ta na Seznamce vůbec vzala? Prostě, nikdy nevíš. Chtěl bych, abys takhle překvapila Ty mě - a věřím, že tak můžu překvapit i já Tebe. Jen si musíme napsat. :-) Já 34, VŠ, otevřený, sportující, rád cestující. Ty - podobná? :-) Napíšeš-li, prosím s fotkou.

 
foto

Hledám milou, věrnou holku, která má smysl pro humor a je alespon trošku hezká :) a hlavně aby věděla co chce a uměla mít ráda :)ú a brala mě takového jaký jsem :) ozvy se 100% odepíši :)

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >