Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

On hledá ji : Vážná seznámení

bez fotky

Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

 
foto

AHOJKY a hezký den milé dámy! Rád bych poznal TEBE - sympatická, pohodová a milá štíhlá nekuřačko s usměvem pro vytvoření hezkého vztahu, a také rodiny, naplněného vzájemnou láskou, důvěrou, tolerancí, komunikací, porozuměním, společnými aktivitami, radostí a starostí, aby nám pod partnerským kotlem nevyhaslo:-).Mám rád cestování, příroda, studuji ŠJ, kino, stolní tennis, bowling, mám doma dvě kočky. Pokud Tě mé řádky oslovily, tak se těším na Tvou odpověď. Ahojky VLK, ale nekouše:-).

 
foto

Ahoj, možná hledám právě Tebe. Já VŠ 184cm/40let, svobodný a bez závazků hledám ženu do 39 roků z Brna nebo ochotnou bydlet v Brně, která by také již chtěla založit rodinu. Až budeš mít čas, napiš. Zajdeme na kafe a třeba přeskočí jiskra...

 
foto

Zdravím všechny šikovné a zajímavé slečny. Pokud je mezi vámi jedna odvážná, co se ozve momentálně nezadanému sympaťákovi, budu mile překvapen. Sympaťák by rád hlavně bezdětnou 25-35 letou sympaťandu z Prahy, Berouna, Plzně nebo blízkého okolí. Těším se na vás:) Honza

 
 
bez fotky

Dá se tady najít holka do 40 let, která také hledá trvalý vztah, lásku? Která se zajímá o duchovní rozvoj? Meditace, příroda, výlety... Sem prý pěknej kluk, 38/189, sportovní postavy, nekuřák, hnědookej, tmavovlasej. Svobodnej, bezdětnej. Baví mě sport, cestování, knížky, filmy, výlety, wellness, zdravá strava. Můžeš být z celé ČR.

 
bez fotky

Ahoj, tak jak to napsat, když tu všichni ohromují zajištěním a hledají zajištěného. Nejsem extra bohatý, prošel jsem dost nepříjemnými věcmi, myslím, že jsem se z toho dostal, ale mám práci, která mne naplňuje, dělám s postiženými dětmi., snažím se věřit a hledám partnerku, která touží po lásce a hledá spolehlivého partnera. V dobrém i ve zlém. Nejraději ze sociální sféry, školství a podobně. Malé dítě není překážkou, možná celá republika, bez Prahy bych se obešel a třeba taková šumava...

 
foto

Ahoj,jmenuju se Martin je mi 29 let a pracuji jako kuchař.chtěl bych se seznámit s milou slečnou,holkou které je smutno jako mě.rád bych poznal někoho na dlouhodobý vztah.třeba i na něco víc.budu se těšit na nějakou odpověď a na milou slečnu :)

 
bez fotky

Amor a Psyché,Orfeus a Eurydika,Petr a Lucie, Mistr a Markétka...Já a Ty? V lásce nikdy nepřestanu být idealista,i když jinak stojím nohama na zemi.Chci napsat vlastní příběh hlubokého citu dvou lidí,který překoná a ustojí všechny zkoušky.Pohádka?Jsou lidé,kteří ji žijí.Toužím poznat jemnou,chytrou,empatickou ženu,nezkaženou tzv. vip kulturou a konzumem,žádnou nafrněnou slečinku,přirozeně půvabnou,spíše introvertní,zároveň společenskou,určitě mladší,i výrazněji.Ozvi se,ať náš příběh může začít..

 

foto

Něco pro zasmání:je mi 29 let.Jsem úplně obyčejný kluk.Nekuřák.Nikdy nepodvádím.Neflirtuju.Jsem věrný.Nemám potřebu se opíjet.Nevadí mi děti.Usedlý rodinný život.Nevlastním hory doly ani modré z nebe.Mám své mouchy.Toužím jen někomu říkat že je mi na světě vším.A mám srdce pro lásku a hlavu...vlastně taky.Najdu?

 
foto

Opravdová láska spočívá v tom milovat jednu jedinou ženu i když se mění jak plyne čas.Zůstane-li věrnost může láska přečkat i dny které nejsou vždy růžové.Toužím někoho milovat.Věrně.Nehodnotit to jak vypadá,jak se chová,jaké má zvyky...zlozvyky...ne.Milovat.Nebýt mu na obtíž.Stát při něm když potřebuje.Nespoutat okovy žárlivosti ale ukázat že je pro mě vším.Obyčejně milovat.Respektovat.Chránit si to maličké cosi co se tak těžce získává a tak lehce ztrácí...lásku.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >