Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Strakonice

foto

Zkusím štěstí,třeba to vyjde....všem krásné léto a úsměv na tváři.

 
foto

Ahoj, hledám normálního kluka na seznámení, ve věku 25 - 32. Mně je 26 let, mám ráda zvířata, přírodu, posezení s přáteli.

 
bez fotky

Maminka jednoho prcka hledá protějšek na cestu životem,v páru se vše lépe snáší a podniká. Upřímnost,tolerance a komunikace podmínkou.

 
foto

Ahoj. Už Tě nebaví být sám stejně jako mě?Tak neváhej a napiš mi. Chci fajn kluka co bude věrný a bude mě milovat, tak snad to budeš právě Ty. Budu se těšit na odpovědi :-)

 
 
bez fotky

Hledam lasku-34/170/ne stihla maminka dvou deti by rada poznala obycejneho muze,ktery za to bude stat:-)

 
bez fotky

Hledám fáájn kluka do 35 let :) a je mi jedno jaká jsem jestli jsem tenka silna nebo osklivá hezka :D protoze je mi jedno jakou má postavu,na vzhledu podle tváře mi nezáleží...jen trošku normální co nemyslí jen na sex.. co vymysli rad vylety .. atd...aby byl vernej a umel milovat :) .. je mi jedno jestli budes ze Strakonic :) nebo odjinud :) jen prosim existuj je mi smutno :(

 
bez fotky

Najde se jeden nezadaný kluk co taky už nechce být sám zn. Léto ve dvou:-)

 
bez fotky

Ahoj jseš svobodný nebo nezadaný a chceš to změnit?Tak pojď ke mě blíž a vytáhni mě z davu:-)

 
bez fotky

Ahoj.Jsem mamka od dvou kluků 7 a 3roky.Nejsem zrovna sportovní tip,ale přírodu máme rádi všichni.Touto cestou hledám obyčejného chlapa,který stojí o rodinný život-už nechcem být sami :-)

 
foto

Ahoj.....k životu mám skoro vše co potřebuji,děti dospívají,práci která mne po xxletech stále baví,ale Ty mi chybíš,muž který by chtěl se mnou prožít v klidu,s láskou,bez lží a vypočítavosti,zbytek ještě určitě dlouhého a krásného života,pokud vážně někde jsi tak Tě ráda poznám,Peta(nebývám často na netu,ale na mobilu ano)

 
 
 
  1   2   3      Další >