Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Pohodová a sportovní, milující vše hezké od sportu hezkého filmu až po každodenní život. Věčná optimistka,podnikající,vždy s úsměvem, holka pro srandu i do nepohody. Nechci nikoho měnit,chci abys byla svá, upřímná,tolerantní , ne chlapeckého typu. Prostě normální holka do nepohody,která má vyřešený vztah a touží časem po vážném vztahu. Mám ráda děti, takže můžeš mít i špunta . Za zkoušku nic nedáme, ne ? :-)

"Má neznámá, máš v ústech zralou třešni, jak chutná ti? Takové odpoledne dnešní, už se nikdy nevrátí... " Hledám slečnu s duší romantika, však realistu, trochu dítě, však zodpovědnou, nemající strach poznávat nové věci, však tolerantní, upovídanou, stejně jako vrbu, toužící stejně jako dávající... Pokud máš ráda dlouhé povídání, procházky, ráda cestuješ a objevuješ nové věci, pošli o sobě pár řádků a já ti nezůstanu nic dlužna...Vždyť fantazii a lásce by se neměli dávat hranice...

Hledám optimistickou dámu ve středním věku pro dlouhodobé přátelství, vztah nebo jen tak toulky přírodou, cestování po ČR a Evropě. Nejraději SŠ nebo VŠ.

Hledám ženu přiměřeně inteligentní a dívčího vzhledu se zájmem o vše krásné. Více při osobním setkání.

Jsem žena a ženu hledám.Zenu na cestu životem která nemysli jenom na sebe a své potřeby.Ktera umi naslouchat,vnimat a hledá lásku...To samé nabízím i já.Zena z liberecká ml.vzhledu romského původu.Nesudme dokud neznámé..Můžeš být i mladší pokud nehledas jen flirt :)

Tento inzerát nevkládám z důvodu dočasného flirtu. Důvod je prostý, najdu snad zde spřízněnou duši se kterou společně začneme budovat něco čemu se říká vztah? Ovšem vše závisí na vzájemných sympatiích a časem se projeví snad i více, když ne, nevadí i fajn lidi stejného zaměření poznat je skvělé.

...charizmatická dobrodružka...? Která ustojí můj temperament a zvladne me silene deti.

Chtěla bych uhasit Tvou touhu i vášeň.Naplnit Tvé všední dny a udělat Tě šťastnou. Proplouvat životem,s Tvou rukou,v mé dlani.....Jsi tady ženo,kterou oslovují??? Muži prosím, nepište.

Jsem pohodová, usměvavá holka - lvice, mám ráda přírodu a každodenní život, který vždy nabídne něco nového. Nyní jsem nezadaná s vyřešenou minulostí, bohužel jsem zatím neměla možnost založit vlastní rodinu. Proto nehledám flirt, ale vážný vztah a podobně smýšlejícího muže, nezadaného s vyřešenou minulostí, který touží také po své rodině. Přitahují mě starší muži, ideálně typově hnědé vlasy, hnědé oči s chlupatou hrudí. Ale není podmínkou, důležité jsou vzájemné sympatie.

Hledam zenu ..vzhled je dulezity ale jeste dulezitejsi je el simpatiko..mas chut jit dal semnou..pohodova obcas cislo,nudna obcas rebel..ale vse s laskou ...nevahej a napis tesim se ˘˘Zavřít