Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Můžeme zajít do čajovny, zatančit si nebo se projít. Hledám ženu od 50 do 56 let. Těším se na hezké chvíle s tebou.

Bylo by fajn poznat sportovně založenou ženu, která by se uměla smát a nezkazila žádnou legraci. Co by se nedivila žádným bláznivým nápadům, výletům, dobrodružstvím, co umí žít život naplno. Žádné stesky. Ženu, která je společenská, má kamarády, ale ve skutečnosti je mezi nimi sama. Samozřejmě to není jen o uhánění vpřed, je třeba se i zastavit, pomoci si, popovídat, poradit, svěřit se, pohádat se, urazit a pak ale umět se i udobřit, pohladit a více a víc a víc věcí, co snad ani není nutné psát.

Doufám, že Tě brzy najdu, a ráda pak s Tebou na kafe zajdu. Hledám Tě už strašně dlouhou dobu, můžeme u sebe najít i shodu. Introvert a pesimista, nebo extrovert a realista, popřípadě optimista. Každý ať si vybere sám, svou lásku Ti ale ráda dám.

Ahoj, jsem bi slečna hledající partnerku :). V budoucnu plánuji studovat VŠ v Praze, a proto také zde hledám. Ráda poznám pozitivní, milou slečnu s kladným přístupem k životu. Já jsem světlovlasá menší osmnáctiletá slečna. Má dívka by měla mít okolo 21-28 let. Ze začátku by jsme si dopisovala a popřípadě se u navštívily :) Hledám vztah a doufám že i já najdu svou vysněnou princeznu :) Ozvi se i pokud máš manžela a hledáš dlouhodobou "kamarádku" na veřejnosti jinak partnerku. Napiš :)

Chtěla bych poznat příjemnou ženu na krásné chvíle.

Ahoj jsem romska holka z Chrudimi a hledam holku na dlouhodobe vztah

Hledám sympatickou ženu s delšími vlasy, která dokáže být milá, z jejich řádků bude cítit jistá empatie, zájem, charakter, řádky budou příjemné, pak s radostí odepíšete.. Jsem ženský typ štíhlé postavy, ráda odpovím té co to myslí vážně a té co umí svými řádky vykouzlit hezký den :-)

Ahojky, hledám osobu, která by se chtěla zpřátelit poněkud nestandartním způsobem :)... kdo má zájem o psychologii, poznat lépe sebe sama- ozvěte se :)

Ahojky, hledám osobu, která by se chtěla zpřátelit poněkud nestandartním způsobem :)... kdo má zájem o psychologii, poznat lépe sebe sama- ozvěte se :)

Ahoj chci holku 13 let je tu nekdo s Rychnova nad kněžnou ?Zavřít