Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedená hledá jeho : Vážná seznámení

Plnoštíhlá hnědovláska 42 let životem zklamaná hledá kamaráda, časem možná i víc. Samota mě velice tíží, jen vážně.

inzerát údajně v nejméně vyhledávané kategorii :)

Ahoj muží,zda hledáš ženu se kterou se chceš smát napiš mi už dlouho jsem se nezasmála ......

hledám Muže podle povahy ne podle fotky: pro společný začátek byť by to mělo být ve 4 holých stěnách ;-) Nejde mi o majetek ale o charakter a dobré srdce, věřit si....parťáka i na život, NEkuřáka. Více mailem/tel. Ale fotkám tak úplně věřit nedoporučuji.

Jsem Žena, hledám Muže 60-95 let ODKUDKOLIV, který v Praze a okolí POTŘEBUJE a MŮŽE POSKYTNOUT důvěrný vztah tak jako já:VŠ/177/50/60kg/NEk. Pohladíme se očima ... svět již nebude stále smutnějším místem... bydlet v Praze i mimo město, zahradu, les s houbami, řeku, .. z existence život, z obydlí domov: kuchyně zelená, v ložnici modré z nebe, knihovna červená, Lásku si dvojice společně vytváří - Láska nepochází z Akce se slevou!!! PS: ve skutečnosti prý vypadám jinak než na f

ahoj mam 53 rokov som rozvedena,hladam fajn chlapa s ktorým by som travila volný čas,spoločne zaluby ,ktorý by ma mal rad, verím že taký je..

Jmenuji se Lucka a hledám muže se smyslem pro humor a pohodáře který hledá normální ženskou a ne modelku sportovně založenou.

Hledám fajn chlapa se smyslem pro humor,trochu sportovce a vždy s prima náladou.Najdu tě?

Vím ze jsi ....jen nevím kde....jestli jsi napiš.Zavřít