Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedená hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám muže pro partnerský vztah. Partnera, který je aktivní, zajímá ho život, rád si klade otázky i rád naslouchá. Pokud se najde takový, který má rád sníh, vítr, oheň v kamnech a pak, stejně jako já, rád vyrazí na koncert jazzový, rockový, klasický nebo jakoukoliv zajímavou akci, nebude mu vadit sekání trávy nebo pár dnů v obytné T4, pak budu úplně šťastná. Bylo by fajn spolu chodit po horách, někam vyjet nebo si i jen povídat na gauči, když za okny pořádně fičí horský vítr. ..

Mili a vážení může čtete to pozorně hledám dlouhodobý partnerský vztah a jenom Pražští obyvatele ostatní děkují......čas neni vratný panové a je drahý pro mě.....

Jsem atraktivní VŠ ,rozvedená, s dospívající dcerou. Hledám pohodového muže k prožívání všeho hezkého společně :-)

Kamarád na jarní procházky, pak se uvidí, jak sympatie rozhodnou.

am happy to be here and am a good lady am here for make a good friend,am happy to be here and am a good lady am here for make a good friend,am happy to be here and am a good lady am here for make a good friend,am happy to be here and am a good lady am here for make a good friend.

Hledám kamaráda s dítětem okolo 10 let. Co bude dál se uvidí... Jsem rozvedená, 39 let, z Prahy.

VŠ 56/176 hledá fajn přítele pro dny všední i sváteční. Já: romantická, ale s nohama na zemi, samostatná, ale toužící po partnerském životě. Mám ráda kulturu, turistiku, sport, přátelské posezení...a spoustu dalších věcí. A Vy?

Hledám někoho na pokec....

Hledám přítelem z Prahy jsem po DM jsem na elektrickém vozíčku samostatný více pozdeji

Hledam prima muže na úrovni pro společne prožívání všeho hezkého v živote :-) Jsem pohledna VS...Zavřít