Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Hledám dobrého tanečníka a společníka z Kolína a okolí na taneční odpoledne na Zámecké. Začínáme v neděli 5.3. a oslavíme MDŽ. Kytky s sebou!!!

MužNa ples|40 let|Ostrava|top 13.2.2017

Hledám milou sympatickou dívku či ženu , která by ráda vyrazila na ples.

chlap která rád tancuje a šel by na ples se už asi nenajde, nebo ano?

Co spolu někdy zajít do společnosti??

Hledám tanečníka s přirozeným talentem, který nemusí absolvovat kurzy a který dobře vede a improvizuje. Soul, latina, něco z klasiky a zkusit argent.tango (v tomto případě možná kurz?). Výška nad 180 cm, já měřím 168 cm, štíhlá. Věk je mi naprosto lhostejný- od 20 do 100 :) Praha, okolí KV a KT. Možnost kabaret.vystoupení.

Ahoj, čteš-li tento inzerát, tak zde sděluji muži po tanci toužícím, že bych se ráda setkala, poznala a zatancovala si s milým, galantním a komunikativním partnerem. Vzájemné poznávání a souhra při tanci nám napoví, co podnikneme dál.

Pojďme tančit!:)

Ahoj. Minulý podzim jsem chodil do pokračovacích kurzů taneční školy Hes. Tanec mě hodně baví a chtěl bych pokračovat dál. S partnerkou jsme chtěli navázat na speciálky, ale bohužel kvůli práci nemohla. Proto sem píšu, jestli se tu nenajde nějaká slečna, kterou tanec taky baví a chce se tanci věnovat. V dubnu začínají nové speciálky v taneční škole Hes, ale jsem otevřen i jiným návrhům. Těším se na odpovědi. Jinak je mi 24 a měřím 180 cm, štíhlá postava. Jakub

Mám za sebou maturitní ples mé nejmladší a zjištění , že se mi pomalu pletou kroky)) Najde se stejný nadšenec jako já , který by měl chut navštívit taneční a následně zašel občas i na ples či jinou taneční zábavu? jsem 54 ,letá ( mladšího vzhledu) 175 cm a 82 kg. Ráda tě potkám)

ahoj sem holka 27 roku bavi mbe spief tanecZavřít