Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám pozitivní partnerku 24-32 na tance pro dospělé a counrty, které probíhají v Ostravě případně plesy, ty navštěvuji převážně v okolí bydliště Kopřivnice. Těším se na příjemnou společnost.

Hledám tanečního partnera z Jindřichohradecka, který moc rád tancuje a nemá momentálně s kým. Jsem středně pokročilá a chtěla bych se zdokonalovat, chodit na plesy a třeba i do tanečních. Strašně mě to baví. Jsem rozvedená 51/168/68. Ozvi se, budu se těšit.

Ahoj, hledám nějakého šikovného tanečního partnera. Tančím v country skupině, ale chybí mi parťák na tréninky i country bály. Mám 43 let, štíhlá už moc nejsem, děti mám už velké a krom partnera mi nic nechybí. A nejlépe se seznamuje při tanci.

Je tady nějaký tanečník do tanečních pro dospělé ? - hlaste se . Já 53/175 cm

Ahoj, nenašel by se taneční partner na jednodenní (spíše tedy jednoodpolední:)) seminář historických tanců? Důležitá je jen chuť tancovat a náklonnost k historickým tancům/hudbě (nebo living history apod.). Každý tanec se vysvětluje od začátku, takže není potřeba mít už s těmito tanci zkušenost. Tančí se v běžném oblečení, kostým není třeba. Budu ráda za případné napsání nebo i nezávazné dotazy:).

Najde se tančící senior se zájmem o pravidelné tancování STT, LAT nebo arg. tanga? Středně pokročilá, štíhlá.

Hledá se tanečník ARGENTINSKÉHO TANGA jakékoli úrovně (kromě naprostého začátečníka) na pravidelné lekce nebo jenom na milongy. Tangu se s přestávkami věnuji 3 roky. Je mi 33 let a měřím 178cm.

Hledám tanečního partnera na kurz společenského tance pro mírně pokročilé věku 20-34 let.Jsem z Ostravy.Pokud máš zájem o tanec,tak se ozvi.

Nechtěl by někdo se mnou oslavit Silvestr s tancem,budu se těšit na odpověď:) Dagmar.

Hledám pohybově nadaného tanečního partnera na klasický společenský tanec nebo latinu. Jsem všestranná tanečnice, ráda bych se dále zdokonalovala a užívala si tanec se stejně založeným nadšencem. Jsem štíhlá, výška 158 cm, se smyslem pro humor.Zavřít