Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnera : Tanec ...

Hledám partnera, který by si rád zopakoval taneční nebo zašel na ples či do tančírny. Baví mě i lidové tance. Jen přátelsky, prosím. Jsem mladšího vzhledu, nicméně 60/166/VŠ. Zdravím! Dana.

ahoj, najde se nekdo kdo bude mit se mnou trpelivost a nauci me salsu nebo podobny tance. P.S. asi jsem trochu drevo? Nevim jeste jsem to nezkousela.

Nastal Nový rok, a na Barče se stále hraje. Tak kdo mě doprovodí na tanec?

Hledám tanečního partnera ve věku 40 - 50 roků na taneční pro pokročilé v taneční škole Coufalových. Začátek únor 2017. Delší dobu tancuji sólo, ráda bych udělala změnu. Těším se na odpovědi.

Vyhlížím tanečního partnera pro tance společenské i jiné (salsa.....). Nejlépe tanec pro radost, příležitostně tančírna, kurz? Ráda bych sundala taneční botky z hřebíku a za pomoci tvého vedení je oprášila. Dříve jsem tančila formace. Zkusíme tančírnu? Jsem učenlivá, pohodová, usměvavá, aktivní, tvořivá, 173cm s podpatky. Petra PS: Dej o sobě vědět :)

Hledám tanečního partnera, kterému se líbí salsa a argentinské tango a chtěl by se naučit víc v TŠ Starlet nebo Eso v Brně. Kurzy začínají v únoru. Štíhlá, mírně pokročilá.

Ráda bych se naučila tančit salsu a z toho důvodu hledám tanečního partnera. Zkušenosti s tancem mám se standardními tanci a latinou, ale salsu jsem tančila jen párkrát. Možno také navštěvovat kurzy swingu ( Lindy hop) navštěvovala jsem ho 2 roky

Hledam partnera pro kurz Tance pro zacatecniky v Dome kultury Ostrava.Zacatecnici.Zacatek kurzu Ihned.

Hledám tanečníka, kterého by bavilo navštěvovat kurz tance pro dospělé nebo pokročilé

Ahoj, sháním tanečního partnera na salsu v Mladé Boleslavi. Kurzy začínají od února. Měl by někdo zájem? LuckaZavřít