Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Ahoj,rád bych opět začal chodit na plesy.Je to už pár let co jsem nebyl a docela mě to chybí.Mám dokonce dojem,že jsem tancovat zapoměl,prosím vyveď mě z omylu, doufám že jsem nezapmněl. Budu se těšit.Jsem nezadaný.

Hledá se taneční partnerka na salsu. Výuka probíhá každé pondělí ve Vsetíně od 18.00 hod. začátečníci nebo od 19.30 hod. pokročilí, jarní kurz začíná 23.01.2017. Upřednostním již taneční zkušenosti, rád bych pokračoval v pokročilých, již tančím 2 roky, ale může být i začítečnice.

Hledám partnerku do tanečního kurzu od konce ledna.

Tanec, hudba, relax, je tu někdo kdo rád tančí a libí se mu i rychlejší rytmus RnR? :)

Plesové období se právě rozbíhá – to je ta nejlepší příležitost chodit do tanečních:-) Hledám partnerku pro kurz společenských tanců. Mám raději evropské tance, tzn. valčík, waltz, polku, slowfox, quickstep a tango (než ty latinskoamerické). Už jsem sice tancoval, ale klidně začnu úplně od začátku – není nad opakování základů. Pokud chceš tančit, ozvi se:-) Je mě 47 let, jsem štíhlé postavy, fotku ti pošlu do mailu. Na taneční škole se dohodneme - jeden návrh už mám. Miloš

Rád bych si zatančil kdykoliv a kdekoliv a na cokoliv...

Ahoj, rád bych začal chodit do tanečních kurzů pro začátečníky a touto cestou bych chtěl poznat mladou ženu, která by taky ráda chodila a nemá partnera. Kurz začíná 20. ledna a jsou v něm stále volná místa. Jsem příjemný a sympatický kluk. Základní taneční kurzy jsem absolvoval, ale už je to opravdu dlouho :) Budu moc rád, když se někdo ozve. :)

Hledám partnerku na fitness dance. Ideálně kancelářskou krysu, která si chce sportem protáhnout tělíčko. Stejně jako já..;-)

Hledám partnerku, která by si se mnou chtěla zopakovat či procvičit tance třeba v tanečních pro dospělé nebo na nějakém plese. Základní taneční jsem kdysi absolvoval, ale už je to dost dávno a posledních 14 let jsem tančit nechodil, tak bych si to třeba rád zopakoval a procvičil. :-)

Rád bych si zatančil kdykoliv a kdekoliv a na cokoliv...Zavřít