Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám partnerku : Tanec ...

Od ledna 2017 chci začít chodit do tanečních pro dospělé do taneční školy Vavruška. Zřejmě to bude kurz D31 nebo jiný, na kterém se s taneční partnerkou dohodneme a bude tam ještě volné místo viz. odkaz na web: Pokud by jsi/jste měla zájem, tak mě prosím kontaktujte co nejdříve, protože ty kurzy budou co nevidět plné. Hezké prožití vánočních svátků a PF 2017.

Milé dámy, to se opravdu nenajde ani jedna tanečnice, která před lety aktivně tančila, manžel je netančící a ona by se tak ráda vrátila k waltzu, valčíku a zejména slowfoxu a quickstepu a pomohla by se mi zlepšit v jive a ostatní LT, nenutila mne, abych se nejdříve nechal vyfotit ze všech stran a byla opravdovou taneční rovnocennou ( možná i lepší) partnerkou, která by se mnou občas zašla do tančírny a občas bych jí doprovodil na ples nebo jinou společenskou akci. Já 184 cm a 85 kg, nekuřák.

Do tančírny v Hradci, možná i do tanečních či na ples hledám partnerku. Mám pouze zapomenutý základ z dob dávno dávno minulých, ale i chuť to dohnat :-) . Hledám veselou, vyšší a štíhlejší slečnu či paní, která by byla pro - to zkusit. S úsměvem na tváři a nebrat se moc vážně. Měřím 197 cm a jsem ochoten zkusit i cokoliv jiného :-)

Vyhlašuji konkurz na taneční partnerku pro kurz kizomby. Taky si můžeme zatancovat jiné tance - možnosti jsou široké - od standardu a latiny přes salsu po argentinské tango. Přednost dávám ženě, která kromě tance má ráda přírodu (hlavně hory), sportuje, zpívá nebo hraje na hudební nástroj. Což ale není podmínkou. Těším se na tvou odpověď! :-)

Hledám taneční partnerku na plesovou sezónu, s tancováním mám bohaté zkušenosti, případně tě můžu kroky naučit. Nezáleží na věku, pouze Olomoucký kraj. Pokud máš zájem napíšu o sobě víc.

Ahoj, Hledám taneční partnerku pro tanec Jumpstyle. Neboli vyjít si ven někam do prahy zatrénovat si ( učil bych) natočit nějaké videa či zkusit soutěže a zajít na hudební akce třeba. O mě - Youtube Wargor- jumpstyle... Jen už nemám tak dlouhé vlasy.

Hledám dámu která se chce zdokonalit ve standartních tancích a dlouhodoběji se jim chce věnovat, jsem pokročilý tanečník 180/85

Jsem muž, 56 let, 169 cm, sportovní typ, rozvedený, s velkými dětmi. Hledám štíhlou, milou partnerku na salsu středy, nebo tango argentino čtvrtky. Mám rád hudbu a pohyb. Těším se na Tvou odpověď. M

Partnerka na tanecne vecery ?Zavřít