Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Pelhřimov

Zdravím, jmenuji se Petr a zkouším touto cestou najít nějakou normální, rozumnou slečnu, či ženu pro vážný vztah.

Postarší hodný, milý, klidný, nekonfliktní, introvertní a stydlivý nekuřák rodinného typu ( je to fakt divný, ale je to tak ), by zde rád našel vhodný protějšek.

Nebudu Tvým princem na bílém koni, spíše démonem v stínu se ukrývajícím. Nebudu přinášet jasné světlo, spíše žhavou zář plamenů temnotou blikající. Nepřinesu Ti klid, ale budu dráždit tvé nejtajnější představy a touhy, o kterých se stydíš mluvit i se svýma nejlepšíma kamarádkama. Šanci mít prince jsi prošvihla. Nyní přišel čas nechat se uchvátit démonem.

Rád poznám ženu , na intimní chvíle.

Hledám ženu pro vážny vztah

ŽenaVážně 64 let Pelhřimov

TOP  16.11.2019

Obyčejná žena, inteligentní nekuřačka pozitivně naladěná.Hledám nezadaného, pohodového muže, nekuřaka.Na vše hezké i obyčejný život.

Ahoj. Nějaká milá žena na seznámení?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Brno-venkov
Žena | 46 let
Klatovy
Žena | 34 let
Praha
Muž | 31 let
Žďár nad Sázavou

Ahoj, jsem 26letý vcelku obyčejný kluk, kterých na celém širém světě běhá vcelku dost. Jsem věčný optimista s kapičkou pesimisty. Mám rád zábavu, cestování ať už s cílem, nebo bez něj. Ale na druhou stranu nepohrdnu ani klidnějšími aktivitami. Třeba posezení u šálku dobré kávy, nebo sledování dobrého filmu, či koncertu. Rád bych našel slečnu na vážný vztah, který bude založen na vzájemné důvěře. A ne na lžích a intrikách.

Bohžel neumím psát inzeráty, takže jistá zmatenost tu bude :-(. Jsem staršího vydání ( pamatuju soudruha Husáka ), klidné, stydlivé, rodinné povahy jenž jsem se narodil ve znamení raka se všemi jeho klady a zápory.Jsem nekuřák hledající ženu, které by nevadilo, že nesportuji ( v práci mám sportu až dost ), nelítám po hospodách a restauracích, divadlo fakt nemám rád a kino mě nějak neláká. Za to radši provozuji sebevzdělávání, koukám na seriály, serfuju po netu...Dochází znaky :(... Napište ....

Kino
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj. Najde se tu milá, hodná, usměvavá žena, která nechce trávit zimu sama? Děti nevadí, sám mám krásnou dceru...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 55 let
Beroun
Žena | 38 let
Praha
Žena | 43 let
Praha
Žena | 36 let
Praha