Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka

MužVážně 53 let Praha

TOP  19.2.2020

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .

MužVážně 40 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledám fajn ženu, která se chce postupně propracovat k vážnému vztahu. Život ubíhá a rád bych si ho užil po boku té pravé. Přitahují mě ženy otevřené, komunikativní, empatické, laskavé, ohleduplné, se smyslem pro humor a inteligence by také neměla chybět. Většina těchto vlastností mě vystihuje také, ale jsem introvertní typ. Bude-li oboustranný zájem, tak určitě nebude problém najít něco společného. Jsem nekuřák, 174cm/75kg.

MužVážně 57 let Brno

TOP  19.2.2020

Jen pro reálné setkání hledám ....., nechám se překvapit.

Jsi submisivní, nebo cheš být? Hledám mladou holku, můžeš být nezkušená, budu si s Tebou dělat, co budu chtít a Ty se necháš... Nejde o bolest, jde o vzrušení, podřízení, poslušnost a to jestli budeš potrestaná si zvolíš sama svým chováním, buď budeš poslušná, nebo neposlušná a já budu trestat. Já Tě budu vnímat a sledovat Tvé pocity, když si s Tebou budu hrát, budeš moje hračka, budeš mi k dispozici, poslušná a přemožená;-) Napiš mi na sebe kontakt, já už si Tě povedu.

MužVážně 37 let Praha

TOP  19.2.2020

Ahoj děvčata a ženy .Moc rád bych našel jednu zvás která by mě mela rada takového jaký jsem.Já 178cm/97kg, žena která si na nic nehraje a schazí ji láska nejlepe natrvalo stejně jako mě.Mužeš mít i dítko nevidím v tom nic ceho bych se bal děti mám rád, Jediná podmínka je vek 26-47.Těším se na odpovedi s pozdravem Mirek

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  19.2.2020

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  19.2.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Praha
Muž | 45 let
Plzeň
Muž | 44 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov

Hledám fajn holku na seznámení a do budoucna na vážný vztah.

Rád poznám obyčejnou ženu ale inteligentní která ví co je mít rád.Citu a lásky je mnoho ale není komu dát.Bojím se že taková není.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  19.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Turistika
Příroda
Cestování

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Plzeň-jih
Muž | 41 let
České Budějovice
Muž | 34 let
Opava
Muž | 37 let
Praha