Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

SeznamkaTeplice

Nějaká žena která to ráda jazykem?.Rád lížu až do orgasmu.Teplice a okolí.

MužVážně 22 let Teplice

TOP  27.6.2020

Nějaká dobrá duše na seznámení a případné psaní, které neskončí po třech dnech?

Ahoj. Jsme pár. Ona 25, on 35. Rádi se seznámíme a poznáme i pár k trávení společných víkendu. Pár s dítětem vítán. Vše je o férové a slušné dohodě. Hledáme pár, který má rád a nezkazí žádnou srandu. Více si písmem po zprávách. Foto napoví, tel vše urychlí. :-)

Ahoj. Jsme pár, ona 25, on 35. Hledáme mladého, Čistotneho, pohledneho, slušně vystupujícího kluka, který by si rád dopřáli trochu odreagovani. V žádném případě ne Bi. Představu máme. Hledáme dlouhodobé přátelství, ale bez narušováni soukromí. Věk asi do 24let? Budeme reagovat pouze na odpovědi s fotkou.. více po zprávách. Platí do smazání.

MužVážně 47 let Teplice

TOP  23.6.2020

Ahoj. Hledám hodnou a milou holku k seznámení, která by chtěla nenáročného, veselého a hodného chlapa, co má rád sport, kolo, brusle, turistiku, hezkou knížku, kino......a ještě mnoho dalšího, co by bylo hezčí dělat společně ve dvou. Najde se milá, hodná a podobně založená holka?

Zkoušel jsem zde najít ženu, nejlépe zralejší, s většími prsy, budu vděčný za odpověď. Teplice, 50

Hledám ženu, která by si se mnou pustila nějaké erotické video, přes internet. Děkuji za odpověď. 48, TepliceDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 68 let
Kroměříž
Muž | 39 let
Hradec Králové
Muž | 52 let
Příbram
Muž | 44 let
Holešov

MužVážně 31 let Teplice

TOP  24.6.2020

Ahoj, nějaká milá slečna na vážné seznámení?

MužVážně 37 let Teplice

TOP  24.6.2020

Slečna pro slušňáka co by rád poznal kamarádku k ke společným volnému času, nebo nejlépe přítelkyni pro život. Slečna nejlépe od X do 35letštíhlá co je v ČR doma??.

Zdravím, s přítelkyni hledáme nějakou bi holku/ženu na spestreni sexuálního života. Máme moc rádi výlety a přírodu. Nebráníme se ani starší dámě .. já 23 let a přítelkyně 30 let, myslím ze jsme celkem pohledný a co se týče srandy tak aktivní. Výměna fotek je samozřejmost a diskretnost také. Pokud to bude bez problému a s vzájemnou simpatii muže to být i dlouhodobě, děti nejsou překážkou a vlastní bydlení taky máme. Pokud jsme te zaujali neváhej a piš, budem se moc těšit :) krásný den všem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 34 let
Český Těšín
Muž | 35 let
Praha
Muž | 47 let
Ostrava