Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Rakousko

MužVážně 48 let Rakousko

TOP  19.12.2018

Hledám fajn ženskou. Bydlím a podnikám kousek za Salzburgem v oblasti Ski Amade kde mám pension a Steakhaus Rauchkuchl , mám dvě krásné dcery co žijí u Ex blondýny... ale jsou u mě často a jsou skvělé. Hledám nějakou co nechce lítat moc vysoko zlatokopky nemají co kopat... takže letím, ale udržuji si nízkou výšku snad tak akorát... Kdybys to chtěla zkusit se mnou tak dej vědět budu se těšit ;-)

MužVážně 48 let Rakousko

TOP  19.12.2018

Ahoj žiju v Rakousku a hledám fajn partnerku co se nebojí vycestovat

MužVážně 48 let Rakousko

TOP  17.12.2018

Ahoj hledám fajn holku k mému věku... která to nechce zabalit ale spíše naopak, život je krátkej, tak proč se trápit sám, když se můžeme trápit spolu... :-) a nebo radovat jak se nám bude chtít... pořád věřím, že to jde, tak hledám tu správnou jen si nejsem jistej, že tohle je správná cesta, ale jiných moc není hlavně tady v Rakousku a přitom tu je tak krásně... přidá se někdo dřív než dojdem nakonec cesty?

Hledá se elektrikářka, případně manuálně zručná žena, jako pomocnice elektrikáře na práci v Rakousku.Měsíční plat cca 50 000.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 53 let
České Budějovice
Žena | 45 let
Most
Žena | 57 let
Liberec