Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

MužVážně|Pardubice|top 21.6.2017

Ahoj,žena na seznámení Pardubice a okolí.Můj věk 34 let ,svobodný,bezdětný,zajištěný.Vice si můžeme napsat.

Hledám mladou holku, do 25let, klidně studentku, na pravidelné schůzky, třeba i několikrát týdně, která ví, že kvalitní a pravidelný sex zlepšuje studijní výsledky, zvyšuje odolnost vůči nemocem, a orgasmus je nejlepším antidepresivem a lékem proti smutku a chmurám. Na schůzky, ale i třeba výlety, a vše co bude oběma příjemné. Já, 186cm, štíhlý,91kg, celkem svalnatý, pohodář. Pardubický kraj, ale klidně i odkudkoliv z ČR.

Zkrátka a jednoduše....vim co chci...je léto pojď si užívat života...nejen v létě 180/90/43

Zkrátka a jednoduše...vim co chci ....je léto pojď si užívat života...nejen v létě :-) 180/90/43

MužVážně|37 let|Pardubice|top 21.6.2017

Jsem štíhlý (181cm/84kg), sympatický, spolehlivý, inteligentní, zodpovědný a samostatný mladý muž, nekuřák, finančně zabezpečený bez závazků z minulosti. Z důvodu nedostatku příležitostí v reálném životě to zkusím tady a uvidím, jak to dopadne :-) Za účelem vážného vztahu s výhledem na rodinu bych se rád seznámil se štíhlou, sympatickou, spolehlivou a inteligentní slečnou z Pardubic nebo blízkého okolí, do 33 let věku a bez závazků z minulosti. Chci jen to, co jsem sám schopen nabídnout... ;-)

Hledá se nějaká dívka, slečna či žena, která by ráda vyměnila pár řádků a poté se i ráda seznámila osobně.. Pokud tu taková je, ať se ozve :)

Jsem takový jaký jsem. Pro začátek krásné chvíle...a pak uvidíme :-)

K občasným schůzkám, hledám příjemnou inteligentní ženu do 50 let.