Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

SeznamkaTeplice

MužVážně 38 let Teplice

TOP  13.6.2020

Jsem Ukrajinskij_ žiji v České republice od srpna 2018. Je mi 39 let a hledám holku, se kterou bych chtěl založit rodinu. Pokud máte děti, na tom nezáleží, ale v budoucnu bych rád měl společné dítě. Nekuřím. Klid, pracovitý.

Nechceš si s touhou za víčky psát romanticko erotické zprávičky?

MužVážně 33 let Teplice

TOP  11.6.2020

Ahoj, jsem 32 letý muž s 6 letým synem a rádi bysme k sobě našli ženu do 40 let, rádi chodíme na procházky v přírodě, podnikáme různé výlety, občas zajdem spolu do kina a plno dalších věcí.Hledame k sobě ženu která má ráda děti a třeba má i sama děti v péči tak jak to mám já.Deti máme rádi.Pokud tady taková jsi tak se neváhej ozvat.

MužVážně 56 let Teplice

TOP  11.6.2020

Najdu přítelkyni s hezkýma nohama, která se nebojí nosit krátkou sukni? Vím, není to zcela jistě důležité pro život, ale mně se to líbí.... :-) Vždyť každý je jen tak stár, jak se cítí.... :-)

hledám ženu, slečnu do vztahu, od X do okolo40 let, pro život.-naplnit život tím co mu chybí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Kladno
Muž | 44 let
Praha
Muž | 48 let
Benešov
Muž | 51 let
Praha

Hledám vdanou ženu pro pravidelný nezávazný sex.

Hledam holku se kterou založim školku , král má svou korunu , bůh má své nebe a já hledám třeba i tebe!! Hledám realné seznámení nejraději vážné pokuď tady nemáš také fotku je to dobře nevíme koho potkáme, snad se nepokoušem ale mužem si dat kávu a mužem si říct příště ahoj nebo nezlob se ale sbohem.Nejradej bych ženu která tady nečeká na důchod která je zde cca 2-3měsíce a je jí smutno protože vím že samota je skoro jako boj o život , jsem středního vzdělání takže nějakou "chytrou" VŠ raději ne

Vyskytuje-li se tu dívka, či žena ve věku 29-41 let s alternativním pohledem na svět, nechť se neprodleně ozve. Veganství by mělo být samozřejmostí, stejně jako minimalistický přístup v tomto dravém finančním systému. Kromě permakultury a ekologie obecně mě baví ještě muzikální tvoření, trochu se zajímám o esoteriku. Budu se těšit na případné odpovědi a přeji všem nalezení toho pravého partnera! ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Tábor
Muž | 32 let
Kladno
Muž | 44 let
Ostrava
Muž | 39 let
Poděbrady