Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka

MužVážně 44 let Praha

TOP  22.9.2019

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

MužVážně 36 let Brno

TOP  22.9.2019

Ahoj, jsem 36letý, rozvedený, nezadaný, štíhlý nekuřák. Klidné povahy, rodinný typ. Hledám děvče, se kterým mi bude hezky. Děti nevadí, sám mám dvě.

MužNezávazně 36 let Praha

TOP  22.9.2019
Kino
Hudba
Příroda
Výlety
Zvířata

Hledam tu holky na nezávazny flirtováni. Jsem muž žijíci v praze původem z Turecka. Rad strávim čas někde venku než zůstat doma ve volném chvíly.

Kino
Knihy
Fitness
Turistika
Výlety

Hledám starší ženu, na dlouhodobější vztah, který bude založený na společných zážitcích a užívání si života. Akční ženu, kterou nebaví sedět doma na zadku. Vykouzlím ti úsměv, začneš se těšit na každý nový den a opět poznáš, co to znamená vášeň. Pojďme zažít nová dobrodružství ať už denní nebo noční :)

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Tak jako každý mladý a perspektivní muž zde i já hledám ženu svého života. Měla bys být inteligentní, milá, přiměřeného věku, sportovně a kulturně založená, finančně gramotná, měla bys mít pochopení pro moji práci státního zaměstnance ve služebním poměru, Tvůj zdroj příjmů nemusí být závratný, ale měl by Tě bavit a měla bys tam chodit ráda, nehledám manekýnu ani modelku, ale zase nejsem smrt. Nabízím slušné zacházení, srdce na dlani, podporu za všech životních situací a trochu toho partnerského štěstí.

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

MužVážně 37 let Praha

TOP  22.9.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, jelikož už hledám dlouho, tak jsem uvážil, že zřejmě nebudu normální :-D, takže k sobě hledám nenormální dívku :-). PetrDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 50 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 25 let
Brno

Hledám partnerku, ženu bezdětnou, která by ráda ještě rodinu.Chyb v životě už bylo dost.

Kino
Hudba
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Minulost mám vyřešenou a jsem sám. Najde se hodná holka?

MužVážně 40 let Praha

TOP  22.9.2019

Myslel jsem si, že mé manželství je na celý život ... jenže to nevyšlo a tak jsem rozvedený, 39 let, 190 cm, nekuřák, abstinent a bezdětný. Rád sportuji, cestuji a směji se. Jsem bezkonfliktní pohodář, který to má v hlavě velmi dobře srovnané a moc dobře ví co od života chce. Asi není úplně jednoduché zde najít, ale říkám si, vždyť není co ztratit, tak to alespoň zkusím. Budu rád za krátké info o Tobě a foto. Ps: Na vzkazy typu kuk nebo ahoj nebudu ani reagovat rovnou mažu :) David

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Ústí nad Orlicí
Muž | 50 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 46 let
Zlín
Muž | 43 let
Praha