Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : Česká Lípa

Hledám někoho na trávení společných chvil, neboť být pořád sám mě už nebaví :/

Chtěl bych si stebou sednout do tichého místa, pohlédnout ti do očí a říci co je láska. Zda-li odejdeme, každý zvlášť nebo společně za ruku nevím. Nehledám dokonalost, oslov mne.. prozraď mi co vidíš, přiznej svá přání. Duše krásná mne naplňuje, krása člověka pohladí, ale vzájemné sympatie je výhra v seznámení. Buď mým strojem času, který ustane v čase, a já budu tvým průvodcem v životě. Nehledám foto tvé, ani po mě ho nevyžaduj, jsem tu kvůli lásce, nikoliv pro odhadce. Napíšeš mi ?

Najdu tu ženu, sportovně naladěnou s pohodovou povahou. Turistika, kolo brusle, vše na pohodu.Ostatní je na dohodě a hlavně vše v pohodě.

Jeden "starej kozel"poptává štíhlejší čupr ženu s fotem ze současnosti v celé své kráse. Nekuřačka s tolerancí, případně vztahem ke zvířatům velký bonus. Jsem Kozoroh. Odpovím všem.

Hledám slečnu, ženu nejen na společné letní dny, ale na dlouhodobější přátelství. Společné cestování, poznávání, výlety, dovolené a vše, co nám společné zájmy a čas přinese. Severní Čechy, Praha. Jsem bez závazků, nezadaný normální chlap.

Kdo jsme MY... dva chlapáci, ano opravdu velcí kluci, skoro 2 metry a jedna kočka, už docela dlouho sami a proto hledáme parťačku!!! Holku na rekreační sport, kolo, procházky po kopcích, stanování, ale i lenošení, sranda a optimistický přístup je základ, samozřejmě je občas i zataženo, ale to se musí ustát. Takže jsme tu...pokud se nebojíš tak zkus napsat :D

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 30 let
Praha
Muž | 29 let
Praha
Muž | 26 let
Domažlice

Opalovani, koupani na koupalisti a uzivani si léta ve dvou, vylety, grilovani, se štíhlou sympatandou, ktera je na tom stejne a nema s kym jako ja, ale jak zjistuji, tak takove jsou vsichni zadane nebo se pletu a mam nejakou sanci ?

ahojki:-))) ČESKÁ LÍPA ???????????????? NEKDO NA FAJKU TED ???????????????? V PARKU NEBO NA VEREJNYCH TOALETACH ???

Malo upovydany muz, hleda zenu ve veku od 40 do 47 let, pro spolecny zivot ve dvou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 31 let
Brno