Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Beroun

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

Muž 66 let rad pozna ženu baroknich tvaru na hezke mazleni.Stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha zapad a okoli.

Rád bych našel ženu která by ráda diskrétního milence, ženu která má ráda větší širší M, kdyby měla velký P tak by to bylo super, ženu která to má hodně ráda jazýčkem. Která chce cítit dlouhé sání a dráždění. Ženu hravou, která i ráda experimentuje. Praha a hodně široké okolí.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Mám rád aktivní život, partnerství založené na kompromisu, důvěře, společném základu ale i vlastním životě. A jestli spadneme do kolonky vážný či přátelský vztah nebo flirt je jen na nás dvou. Přátelstvím a poznáváním začneme, nejseš-li proti. Mám rád víkendové výlety, návštěvy krásných, ale i tajemných míst, mám rád vodu, hory, ale i nížiny, rád sportuji, ale k ničemu Tě nenutím. Večeři při svíčkách i procházku nočním městem a rád Ti přinesu snídani do postele a budu plnit i Tvé představy.

Najdu zde slečnu, která jako já hledá vztah založený na důvěře, podpoře v dobrém i zlém a hlavně na lásce. To co hledám i nabízím. S výhledem na založení toho nejdůležitějšího. Co ty na to?

MužNezávazně 47 let Beroun

TOP  13.12.2019

Rád se seznámím se zralou ženou, klidně starší, než jsem já, která, podobně jako já, hledá kamarádsko-milenecký vztah. Líbí se mi ženy plnější postavy s velkými prsy, nejlépe nevyholené. Jsem nezadaný a totéž očekávám od Tebe.

ŽenaVážně 42 let Beroun

TOP  12.12.2019

Můžete mít všechno, hodně peněz, skvělou práci, mnoho přátel. Ale pokud vás nemá kdo obejmout a zašeptat do ucha, že vás miluje, tak jste chudí. Najde se normálně nenormální chlap pro společný život? Chlap, který se umí smát, pohladit a nezklamat? Chlap na občasnou opravu doma i na výlety třeba po nádherném Českém kraji... a zapomenout stárnout? Vím, že nikdo není dokonalý, tolerance a kompromis nejsou jen cizí pojmy a že s úsměvem jde všechno líp... Třeba už spolu uz stravime vanoceDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 31 let
České Budějovice
Žena | 65 let
Karviná
Žena | 53 let
Sokolov
Muž | 34 let
Praha
Kino
Divadlo
Fitness
Plavání
Cestování
Zvířata

Ahoj. Taky už Tě nebaví ten každodenní kolotoč a chybí Ti trochu vzrušení? Já 28 / Plzeň. Zázemí mám, flexibilní jsem. Bez narušení soukromí.

Hledám kámošku na dovádění ve dvou i ve trech :-*. Vše je o domluvě :-). Spěchá... jedná se o předvánoční překvapeni :-)

MužNezávazně 53 let Beroun

TOP  11.12.2019

Hledam mladsi zenu k nezavaznym schuzkam bez naruseni soukromí Beroun a okolí

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 36 let
Břeclav
Žena | 33 let
Praha
Žena | 48 let
Praha
Žena | 65 let
Mariánské Lázně