Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Karlovy Vary

Najde se tu nějaká milá sympatická slečna nebo mladá paní cca do 35, která by si občas ráda někam vyrazila (drink, večeře, bowling apod.)? Pak se uvidí, co z toho bude nebo nebude třeba dál...?

Najde se tu nějaká milá sympatická slečna nebo mladá paní cca do 35, která by si občas ráda někam vyrazila (drink, večeře, bowling apod.)? Pak se uvidí, co z toho bude nebo nebude třeba dál...?

45-letý muž hledá ženu - dámu na občasná diskrétní hotelová dostaveníčka. Čistota, zdraví a diskrétnost podmínkou. Karlovarsko. Těším se na email.

Už jsem si užil, koupil jsem si co jsem chtěl, vybouřil jsem se, zajistil si zázemí. Ale teď, teď mi něco chybí. Rodina, žena, děti. Pokud ti chybí to samé, nebo máš už děti ale toho ostatního se ti nedostává. Budu rád když napíšeš. Jsem normální chlap silnější postavy, pracovitý, zodpovědný. Věk 25-40 západní část Čech

Nový začátek? Jsem rozvedený, s vyřešenou minulostí. Hledám partnerku pro trvalý vztah, na výlety, procházky v přírodě, společně strávené chvíle atd. Mám rád aktivní pohyb, kolo aj. Tolerance, vzájemná důvěra a upřímné jednání. Na dotazy rád odpovím.

Nemůžu najít ta správná slova, kterými bych definoval to, co hledám. Snad jen normální, obyčejnou slečnu, která má zájem o vážný vztah. Ze začátku nějaké společné aktivity, procházky, filmy, poznávání se a poté společný život. Nelezu po horách ani závodně neplavu, nemůžu vám hned nabídnout zájezd k moři, vedu celkem obyčejný život, ale co si ho takhle zpestřit a udělat si ho hezčím. Čas ubíhá a nejsme tu věčně. Přeji hezký den :))Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 31 let
Nymburk
Muž | 22 let
Jindřichův Hradec
Muž | 33 let
Plzeň

Štíhlý pasiv 180/44 by se pro tebe v soukromí rád převlékl do dámského prádla, položil nohy v lodičkách na tvoje ramena a zbytek nechám na tobě. Prostory nemám.

Hledám štíhlejší ženu do 70 let na procházky po parcích v K.Varech a okolí .

Hledám ženu která se chce také seznámit protože jí něco chybí a ostatní je jen na nás jak si vše domluvíme aby bylo na světě krásně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Kladno
Muž | 36 let
Praha
Muž | 40 let
Chrudim
Muž | 28 let
Praha