Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Plzeň-město

Hudba
Příroda
Zvířata

Rád bych poznal příjemnou ženu z Plzně do 55 let, normální postavy, pro přátelský a milenecký vztah bez narušení vlastního soukromí. Diskrétně a s úsměvem. Najdu Tě?

Hledám sympatického zralého muže plnostihle postavy s vyřešenou minulostí. Jsem upřímná, skutečně hledám a na nic si nehraju. Prosím jen ty, kteří opravdu někoho hledají . Plzeň a okolí.

MužVážně 41 let Plzeň

TOP  14.9.2019

Ahoj, najdu tady kamarádku, přítelkyni na dopisování a seznámení. Ve dvou se to lépe táhne. Co zajít na kávu? Najdu? Radek.

Kino
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Cestování
Vaření

Rád bych touto cestou poznal pohlednou, milou, upřímnou, laskavou ženu, toužící po pevném partnerském vztahu založeném na důvěře, otevřenosti, komunikaci, porozumění a toleranci. Ženu s vyřešenou minulostí, ženu která se umí radovat i z maličkostí.....

Hledáme dívku či ženu pro experimentování ve třech. Jsme slušný zdravý pár, zatím v tomto směru bez zkušeností. Rádi bychom zkusili něco nového. Čistota, zdraví, diskrétnost podmínkou.

MužVážně 35 let Plzeň

TOP  15.9.2019

35 letý pracujcí Plzenňák hledá příjemnou slečnu se, kterou by trávil volný čas. Jsem optimistický, tolerantní, romantický a upřímný člověk co má rád hudbu, cestovani, zvířata. Nevadí mi vypadnout z města na víkend pryč a užít si klidu ve dvou. Svou minulost mám vyřešenou a nic mi nebrání navázat nový vztah miluju vaření.

MužVážně 99 let Plzeň

TOP  15.9.2019

Ahoj, rád bych se seznámil s normální slušnou holkou a občas společně něco podniknul.Osobní setkání rychle prozradí, jestli zůstaneme jen kamarádi nebo příště vyrazíme na opravdové rande.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Pardubice
Žena | 34 let
Česká Lípa
Žena | 36 let
Jílové u Prahy
Muž | 66 let
Krnov

ŽenaVážně 49 let Plzeň

TOP  15.9.2019

Štíhlá modrooká blondýnka, pohodová, romantická, temperamentní, by ráda poznala sympatického, inteligentního muže z Plzně, vyšší štíhlé, ale urostlé postavy, který se rád toulá přírodou, ke sdílení krás života...

ŽenaVážně 35 let Plzeň

TOP  15.9.2019

Svobodná žena tělem i duší hledá správného muže se smyslem pro humor a vášní pro zážitky........bujnou fantazií a nadšením pro krásné věci ??

ahoj hledám kamaráda na dopisováni mezi 19-23 let

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Opava
Žena | 40 let
Rakousko
Žena | 21 let
Ostrava
Žena | 48 let
Praha