Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

SeznamkaPlzeň-město

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  6.7.2020

Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 44/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  6.7.2020

Hledá se žena s jiskrou v oku :-) Rád sportuju, cestuju, fotím a kutím kolem domu. Jestli tam někde jsi, tak se ozvi. Budu se těšit :-)

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  6.7.2020

Co hledám?Lásku je spousta lidí kteří žijí bez lásky ale jim to NEVADÍ!-Je jich dost žijí já nevím proč s takovou dá se jen pro pivo skoč.Ale to není případ Tvůj viď že ne, Ty přece nemáš srdíčko z kamene a je-li Tvé Já pro lásku stvořené takovou jako Ty ať Pánbůh mi sežene...Mám ID lidí si myslí že jsme chudí mám 12tis důchod a 14tis pnp.Nejsou důležitý?Hm byli jsme s Janou na pracáku dali nám 5tis dohromady dům 3tis alimenty 2tis a co jídlo?!-Okusovat kořínky... 61/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

Chtěl by ho někdo vyhulit ? Prostory nemám, ale jen sundáš kalhoty, je jedno kde to bude

Ahoj, ženatý sympatický muž hledá sympatickou vdanou paní pro vše co nám bude příjemné. Já inteligentní 45/195 štíhlý, sportovní postavy.

ahoj, hledám kamarádku, milenku k dlouhodobému vztahu. Jsem sympatický muž , sportovní postavy. Jestli také hledáš , zkus odepsat , bude se těšit na Tvoji odpověd

Rád bych, aby si mě našla holka/žena, která je otevřená, nebo by se chtěla otevřít stejně jako já, se kterou bychom si mohli otevřeně povídat o sexu a fyzickém kontaktu, našich touhách a představách, ale i o čemkoliv jiném. Najít společné i nové objevovat společně. Myslím, že nejsem zrovna ošklivej muž, ale ani to neznamená, že tu hledám zrovna modelku s obličejem podle katalogu apod. Ano, musí být přitažlivost - ale tu hodnotím jako celek. Tak neměj obavy napsat - buď to tam bude, nebo ne ;-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Přerov
Muž | 30 let
Kopřivnice
Muž | 37 let
Hodonín
Muž | 50 let
Pelhřimov

Rád bych našel milenku a kamarádku. Je tady nějaká taková dáma?

Už delší dobu přemýšlím, jestli se na takovéto seznamce dá nějakým způsobem seriózně seznámit ...Na prahu padesátky jsem naprosto v pohodě a ani na tolik nevypadám, nechci na nic rezignovat a mám choutky si , , zaskotačit"...Najde-li se tady žena, která to cítí stejně, budu velmi potěšen ...:-)

MužVážně 45 let Plzeň

TOP  6.7.2020

Jsem vysoký štíhlý muž z Plzně se zájmy o cestování, tanec, jógu, tantru a celkově s pozitivním přístupem k životu. Rád poznám fajn ženu s otevřeným srdcem a myslí pro radost ze života.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Nymburk
Muž | 55 let
Hradec Králové
Muž | 32 let
Otrokovice
Muž | 29 let
Praha