Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Plzeň-město

Rád bych našel kamarádku, milenku, normální postavy, k diskrétním, nezávazným schůzkám. Těším se na případnou odpověď.

Myslím, že nastal ten správný čas přinést do našeho života nějaký nový, vzrušující impuls ...Začal bych pár roztomilými slovíčky, pak příjemnou romantickou procházkou, kávička ..., třeba i sklenka na seznámení ...:-) A dál?? To už pak záleží jen na nás ...:-)

Ahoj, rád poznam kluka, co má hodně rád sex.

MužVážně 60 let Plzeň

TOP  16.9.2019

Pro jedno kouzelné něžné stvoření, které není jinde k vidění.Ať jsi stále štíhlá krásná jsou má přání celkem jasná.I jedno tajné bych však měl, nevím ale zda bych směl-pozvat Tě na malý flám, dřív než život uteče nám.Nebo aspoň na kávičku jen Tě vidět na chviličku.Nejsi-li krásná neva hledám spíš krásu duše-dívčí něžnou romantickou láskyplnou.Mám na duši ID.Můžu hádanku?Neptá se let a na zdech kreslí dvojí stín a dvojí tvář, když prijde skoupí celý svět má slunce zář.60/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

Hudba
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření

Vím, že tu někde jsi. Tak už se neschovávej. Musíme toho ještě hodně moc stihnout. Nemůžu dočkat až spolu vyrazíme na hory nebo na skálu a pak se unavení strašně přejíme v posteli a usneme. Už se těším až ti budu moci udělat něco k jídlu, i když to moc neumím, ale ty stejně řekneš, že je to dobrý. Až mně budeš štvát, že mi bereš v noci peřinu. Až mi budeš nadávat, že mám zase naházené věci u postele. Až spolu vyrazíme někam do přírody. Kdyžtak si můžem koupit ten spacák pro dva ať nám není takovDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Praha
Muž | 39 let
Plzeň-jih
Muž | 40 let
Praha
Muž | 27 let
Prostějov

Někdo na mejdanek, dáme a a užijeme si?

Máš zájem si popovídat o všem možném i nemožném a vážně i nevážně? Můžeme si zkusit vyměnit pár slov a ostatní se uvidí časem.

MužVážně 38 let Plzeň

TOP  17.9.2019

Život je krátký na hledání ideálního člověka pojďme na proti štěstí a při prvním setkání začneme psát knihu života, nebo jen otočíme list a pohledy zmizí v nenávratnu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 55 let
Louny
Muž | 30 let
Praha