Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Liberec

MužZa prací 35 let Liberec

TOP  22.9.2019

Ahoj, bydlím v Norsku a hledám dívku ženu co by ráda podnikala společně vše co jde.Musíš mít ráda přírodu a trochu sport. A hlavně život za hranicemi čr.

MužNezávazně Liberec

TOP  22.9.2019

Ahoj hledám jen kamarádku je mi 36 let normální fajn kluk pokud máš zájem ozvi se na věku nezáleží Lukáš

48letý, 185cm. vysoký, štíhlé postavy, nekuřák, sympatický, finančně zabezpečený hledá vdanou nebo zadanou ženu, která ve svém životě také něco postrádá.......

MužVážně 39 let Liberec

TOP  21.9.2019

Z šedi noci za ruku Tě chci vzít, z pošmurného dne, kouzelný Ti vytvořit. Naslouchat Tvým bolístkám a společně jim čelit. Nad kávou se smát a v kině se pak bát. Na výletě Ti svůj cit dát, či v divadle Ti radost přát a za noci pak úplné dobrou noc Ti dát. Jsem romantický a veselý muž, který hledá prima dívku do nepohody.

Ahoj, hledám ženu nejen na dopisování, na kávu, povídání, ale i na něžnosti a milování. Stav nerozhoduje. Hledám dlouhodobý vztah , ne povyrazeni na jednu schůzku.

Rád bych se seznámil se sympatickou ženou. Na věku zase tak nezáleží. Jde mi hlavně o to, abychom si sedli a na setkání se mohli pokaždé těšit. Jsem ženatý a uvítal bych vdanou ženu nebo ženu, která to bude tolerovat. Jsem středního věku, vyšší postavy, nekuřák a pravidelně sportuji. Mám chuť rozdávat a sdílet radost. Zkus napsat a zajdeme na kávu nebo zatím jen vyměníme několik řádek. Budu se těšit. Přeji pěkný den.

MužVážně 29 let Liberec

TOP  22.9.2019

Jsem láskou zklamán ale snažím se věřit, že existuje nějaké mladé, hezké, hodné, rozumné a obyčejné děvče běžné postavy, ve věku 24-28 let, kterému bych se zalíbil. Chybí mi blízkost dívky, která by se mi líbila.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 35 let
Strakonice
Muž | 44 let
Litvínov
Muž | 31 let
Vysoké Mýto

Nějaká žena 40+, single či zadaná pro sportovně založeného chlapa..? Chci si Tě rozmazlovat.. ??

MužVážně 53 let Liberec

TOP  22.9.2019

Ahoj. Hledam holku do 50 let . Na vztah. Společný život i bydlení. Je jedno u mě nebo u Tebe. Romantika. něha. večery při svíčkách. . Pevny trvaly vztah se vším všudy. Můžeš mít spoustu děti a nebo žádné. Já 52.180.103 z Liberce.

MužVážně 46 let Liberec

TOP  22.9.2019

Hledá se žena co miluje špetku adrenalinu jako spolulezec na stěnu, nebo na hru stolního tenisu. Začátečnice nevadí vše rád naučím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Vyškov
Muž | 19 let
Praha
Muž | 45 let
Praha
Muž | 38 let
Praha