Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

I když se Velikonoce blíží rychleji, než se zdá, tak stále ještě doufám, že se najde sympatická, o něco mladší partnerka (odkudkoliv), která by ráda našla prima muže na plnohodnotný partnerský vztah, se kterým by už mohla prožít Velikonoce společně, ať již v ČR, v teple u moře nebo na alpských sjezdovkách. A pak již vše ostatní krásné společně.

Ahoj,nekuřák...... Ústí n.L.

SŠ 183/76 nekuřák, Mám rád hory a moře, lyže, kolo, lodě, vodu, cestování a nejsem kulturní barbar. Rád bych potkal ženu pro společné sdílení. Foto mohu poslat na mail. Bydlím v Krušných horách a nepovažuji to za překážku.

hledám přítele..více po tel domluvě -

Našel by se pohodový nekuřák přiměřeného věku?

Nejela by se mnou náhodou nějaká budoucí kamarádka v polovině září do naturistického kempu na jihu Itálie? Vše již uhrazeno. No asi ne co? :-)

ROZVEDENÍ 60 LETÍ MUŽ HLEDÁ OSAMÉLOU ŽENU..USTECKÍ KRAJ.

Vdova nekuř...hledá zatím kamaráda ...čas ukáže ..nejraději Roma ...není podmínkou...

Hledám prima kamarádku do 55let ,zatím na občasné schůzky.

Najde se tu muž který hledá vážné seznámení a ne milenku? Ráda bych našla přítele s vyřešenou minulostí který mi bude oporou ... Jsem vdova nekuř..mám v péči dceru ..Nebude mi vadit když bude mít menší zdravot..problém. Jsem Romka ....uvítám domácího kutila .Nemusíme mít společné bydlení klidně každý ve svém stačí na dohodě..Raději vyšší postavy..mám 160cm ...ŘP...nutný./abstinent...