Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Hradec Králové

Hledá se hezká usměvavá žena, která by se ráda seznámila s obyčejným mužem.

Pěkný den :-) Často pracovně i nepracovně cestuji po světě a hledám slečnu, co by se chtěla přidat. Hledám slečnu, co miluje sex a její občasné nevěry by byly vítanou součástí vztahu. Slečnu, co ráda dobré jídlo, návštěvu divadla a kina.

Hledám ženu za účelem milostného vztahu. Také ti doma chybí zrušení vášeň. Tak napiš. Já 74kg. 170cm.

Jezdím, chodím stále hledám, tu co chtěl by každý mít, princezničku zakletou pro sebe jen zachránit. Chodím proto k rybníku, kde to krásně kváká, rozdávám tam pusinky, žabičkám i žábám. Věřte že to není žádný med držet v ruce ropuchu, zavřít oči vyšpulit ret a těšit se na změnu. Už to dělat nehodlám, zbavil jsem se oparů, k vodě chodím na procházky na žáby se v....u. Lepší bude holka paní, která by mě chtěla, a korunku v pusince i peněžence maximálně měla.

Hledám nekuřačku s podobnými zájmy z blízkého okolí pro vážný vztah. Mám rád kulturu a sport.

Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)

Hledám kamarádku, přítelkyni na travení volného času kino, večeři, společný víkend.. A třeba i partnerku vše ukáže čas... Hlavně na pohodu.. Máš to taky tak... Ozvi seDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Klášterec nad Ohří
Žena | 36 let
Havlíčkův Brod
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 46 let
Říčany

Atraktivní, štíhlá, od 50 let ...... asi scifi ???????

Ahoj, jsem kluk sportovní postavy, hledám slečnu na psaní, možná něco víc;) foto můžu poslat:)

Ahoj. Rád bych tu našel slečnu z okolí, chtěl bych mít zase někoho rád a vědět, že někdo má rád mě. Jsem spíše nesmělý typ a tak zkouším seznámení tímto způsobem. Mě je 28 let, mám rád techniku, přírodu, zvířata (hlavně kočky) i historii. Jezdím na kole, chodím na procházky, rád jím čokoládu a poslouchám hudbu (převážně rock ze 70. let). Občas závodím na terénní motorce, občas jezdím na "urbex". Můžeme si nejdříve vyměnit trochu textu a pak se někde sejít. Budu se těšit tvoji zprávu :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Ostrava
Žena | 55 let
České Budějovice
Žena | 43 let
Chomutov
Žena | 57 let
Praha