Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

Zabloudil jsem na tyto stránky,přečetl několik inzerátů.Jsem v realitě spokojený muž,starající se táta a hodný šéf.Přišel čas,kdy už mé děti nechtějí pohádky na dobrou noc,vytlačil je mobil a tablet.Doma je klid,někdy až moc veliký.Začal jsem se tedy věnovat svým koníčkům,na které nebyl čas.Nějaká doba už uběhla a mívám pocit,že mi něco schází.Zabavím se u svých zálib,ale kdyby se tu objevila jedna paní,která se občas cítí sama,rád se s ní seznámím.Můžeme v případě sympatií i něco podniknout.

Ano,hledám kamarádku.Myslím to upřímně,bez vedlejších úmyslů.Nemám potřebu si vymýšlet báchorky a někoho oblbovat.Jsem zadaný muž,již nějaký čas.To,že jsem tu je přirozená chuť si popovídat.Nevidím na tom nic špatného.Ano,kdo se cítí osamělý,těžko bude hledat jen přátelství,prahne po vážném vztahu.Tak jsem tu,abych se seznámil s příjemnou paní,která si uvědomuje,že by mohlo býti v životě veseleji.Třeba se tu jedna objeví a seznámím se.Když ne,usměji se a budu hodný muž. Vlastně,jako doposud.

Chtěl bych najít holku co by mě měla ráda věk 18-21. Chodím fandit Hradeckému hokeji na stadión. Maluju mandaly, píšu příběhy PC her. Ale určitě se toho najde i více Najde se tu holka z Hradce Králové co by mě měla ráda NEKOUŘILA, NEFETOVALA, a NEPILA ALKOHÓL Léčím se onkologicky ale nějak mě to neomezuje Já NEKOUŘÍ, NEPIJU, NEFETUJU a byl bych rád kdyby si ty (holka) byla na tom stejně

Hledám muže ,který si mě bude vážit a bude rád ,že mě má. Mám střední postavu a nejsem silná.

Ahoj ikdyž mám vztah tak si připadám sám.Rád poznám milou kamarádku která by ráda zašla výlet do přírody na výstavu a nebo třeba jen na víno.Při vzájemným jiskření I víc .

Hledám ženu, která stojí nohama pevně na zemi, je realistka, nehledá prince na bílem koni, ale hledá muže, který chce vážný vztah založený na vzájemné lásce, důvěře, upřímnosti a věrnosti, ženu, která chce spokojenou rodinu. Co hledám, nabízím. Věk nerozhoduje. Hradec Králové, Pardubice, a okolí.

Nekdo na vzajemy A sex a O sex?Nebo jen v obou podrzim,ci jina dohoda.Ja pekna sportovni postava 17/5 sympatak.

Hledám nějakou hezkou slečnu pro vztah nebo alespoň fajn kamarádku.. Je mi 21, jsem z Hradce Králové. Studuji VŠ, mám 172 cm, sportovní-svalnatá postava.

Ahoj kluk přechodně na vozíku hledá dívku,lásku,kamarádku která hledá kamaráda,lásku,vážný vztah:kdo zná napíše odepíšu všem děkuji