Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

Tu večerní zábavu jistě znáš: Sporák, pračka, žehlička, úklid. Vzpomeneš si ještě na bláznivé chvíle zamilovanosti, jaké to bylo, když ses cítila jako žádaná žena? Řekni tomu svému, co bys chtěla, má-li to smysl. Když nepochodíš, hledej spolehlivého a zábavného kamaráda se slušnou fantazií. Pak třeba zažiješ to, o čem se Ti jen zdá. Nebo mi napiš. Já štíhlý VŠ, 43 let, 175cm; Ty veselá, inteligentní, hravá a na úrovni.

Hledám partnerku,přítelkyni,milenku pro společné užívání volného času a různých aktivit i se závazky. Záliby mám různé hudba,sport,cestování,historie,kolo, zábava,film.Jsem z vesnice tak i práce na zahrádce.Rád bych poznal ženu která má podobný záliby ale není to podmínkou.Důležité je abychom si rozuměli.Jsem spíš pro reálnou schůzku.Nechci dlouhé psaní po netu které nikam nevede ale opravdové seznámení.

Ahoj všem =) hledám fajn slečnu z Hradce Králové na vážný vztah. Takovou holčinu, která by mi byla oporou, měla mě ráda takového jaký jsem, byla mi věrná. Holčina která by mě přitahovala.Trávila semnou volný čas. Dost mi chybí láska. Chci si zase užívat ty chvíle ve dvou, kde se dva lidé těší z toho že jsou spolu a váží si těchto chvílí.Tohle hledám a nějak nenacházím.Když je člověku nejhůř, nejvíc poznává, že nemá milovanou osobu o kterou se může opřít a která mu dodá naději a vše ostatní.

Ahoj, najdu zde ženu, která ví co chce, která touží po lásce a která to bude myslet vážně?

Zadaný,hledá k občasnému setkání, příjemnou, inteligentní ženu.

Milování je koření života, tak hledám kamarádku na mazlení, líbání a hezké povídání ... Jestli ti něco z toho chybí, písni. Těším se ... Petřík.

Ahoj, čteš tenhle text a ještě si mi nezkoukla profil? Tak honem do toho. Už? :D Ještě pořád čteš? Tak už nečti, a napiš! Protože lepší už to nebude, nebudu vypisovat romány jakej jsem nebo ne. Ještě čteš, jo? :/ Když napíšeš tak to bude lepší. Slibuju. A nebo taky ne. :D

inzerátVše má svůj čas, nic se nedá přeskočit ani uspěchat.. Nehledám za každou cenu, znám svojí hodnotu a mám co nabídnout! Rád bych poznal sportovně založenou slečnu, co to má v hlavě aspoň trochu srovnané a za čas už by ráda rodinu. Já 179 cm, modré oči. Víc info o mě v profilu

Mám to takové jaké si to udělám. Ač vypadám utahaně a většina slečen mě při mém nastavení vyhodnocuje jako nepoužitelného, žiji vcelku spokojený život, protože výzvy, které přináší čas, zatím víceméně zvládám + nikdo mě nenutí, abych byl někým jiným. Je pár věcí, které bych ještě rád změnil (na sobě, kolem sebe), které jsou v jednom buď nuda nebo ne úplně reálné, takže hledám tu, se kterou to půjde. Trvá mi než si zvyknu i na jednoho člověka, takže X in 1 je na mne nespíš trochu moc.