Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

Ahojky, Jsem trans holka již po operaci dokončená přeměna,štíhlá,pohledná blond,hodná a láskyplná,hledá muže do 54 let na cestu společného života.Ty romantický hodný,ohleduplný,protrpěla jsem si krutým životem již dost,chtěla bych se konečně trochu smát být milována,Jsem cit Jestli rád kutíš na zahrádce,rád se procházíš přírodou,budu moc ráda.Prosím abstinenta a pracovitého muže. Foto neuvádím z bezpečnostních důvodů případné diskriminace,život nový toužím žít bez poskvrny a posměšků druhých

Hledám nějakou hezkou slečnu pro vztah :). Je mi 21, jsem z Hradce Králové. Studuji VŠ, mám 172 cm, sportovní-svalnatá postava.

Pomalu ztrácím naději, že potkám člověka se srdcem na pravém místě a s rozumem v hrsti. Nejčastějšími tématy žen jsou vzhled, smích, cestování, dobré jídlo, peníze... Pro mě věci, bez kterých se dá celkem obstojně žít. Jsou zpestřením či kořením života, nikoliv však bezpodmínečnou nutností... --Dobrého člověka podle fotky nepoznám, proto ji nežádám. Pošli mi nějakou zprávu o tom co děláš, o čem přemýšlíš, co je pro Tebe důležité, jaké vyznáváš hodnoty. Vše ostatní můžeme probrat později. Ď ;-)

Ahoj, hledám holku co ví, co od života chce, hledá pouze vážný vztah a v budoucnu chce mít milující rodinu.

Rád bych potkal protějšek, který také nechce bořit to co je a přesto by rád měl občas prožil něco pěkného a pohodového.

Moc bych si přál zde najít důvod, abych to tu mohl smazat....pomůžeš mi?

hledam starší ženu do 70let na vzajemné uspokojováni.

Ahoj kluk přechodně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku,kamarádku,lásku která je sama a hledá kamaráda i vážný vztah:napíšeš?

hoj kluk přechodně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku,kamarádku,lásku která je sama a hledá kamaráda i vážný vztah:napíšeš?

Ahoj kluk přechodně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku,kamarádku,lásku která je sama a hledá kamaráda i vážný vztah:napíšeš?