Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vyhledané inzeráty

Hledá fajn kamarádku,milenku na krásné společné chvíle plného sexu.Rád jezdím aute podnikám často výlety,jsem normál pracujiící chlap jen je potřeba vybočit ze stereotipu.Vše bez narušení soukromí.Ozve se nějaká dívka,žena?.

MužVážně|37 let|Pardubice|top 24.3.2017

Jsem štíhlý (181cm/84kg), sympatický, spolehlivý, inteligentní, zodpovědný a samostatný mladý muž, nekuřák, finančně zabezpečený bez závazků z minulosti. Z důvodu nedostatku příležitostí v reálném životě to zkusím tady a uvidím, jak to dopadne :-) Za účelem vážného vztahu s výhledem na rodinu bych se rád seznámil se štíhlou, sympatickou, spolehlivou a inteligentní slečnou z Pardubic nebo blízkého okolí, do 33 let věku a bez závazků z minulosti. Chci jen to, co jsem sám schopen nabídnout... ;-)

Rád bych našel ženu( věk nebudeme řešit, když budou vzájemné sympatie) k občasným diskrétním schůzkám. Milenecký azyl zajistím, když nebudeme chtít experimentovat v autě nebo v přírodě.

Muž se zkušenostmi a širokým rozhledem, zajištěný kutil ( tím se nechlubím, ale vyjadřuji, že nejsem žádný nepovedený jedinec, ale normální chlap, který něco umí), mám rád vodu, teplo, život v novém domečku, nesnobské sporty.... hledám milou štíhlou mladou upovídanou ženu k založení druhé rodiny.

MužVážně|35 let|Pardubice|top 22.3.2017

Ahoj, jsem 190cm vysoký snad pohodář co nezkazí žádnou srandu. Rád vyrazím na kolo, ale i posedím u sklenky vína:-) Mám rád děti, zvířata, přírodu ...., nebo zajít do kina,hospůdky prostě od každého trochu:-))

Proč hledáš..proste napis??

MužDo kina|27 let|Pardubice|top 23.3.2017

Vyrazme spolu, ty a já, v páteční večer na kávu a do kina. Já - pohodový a dosti pohledný, ty nejlépé také pohodová a přitažlivá. Odreagujme se, zasmějme, vypustme všední myšlenky z hlav a nevnímejme čas, to vše spolu. Máš na to, zkusit to naslepo? :) Můžeš jen získat. :)

Jsem štíhlý 27letý a jsem v dlouhodobém vztahu a hledám nějakou milou duši na povídání, třeba i něco víc, kdo ví?. Tvůj věk pro mne není rozhodující. Pokud tě to zaujalo, pak napiš, uvidíme :)

Ahoj, jsi doma zanedbávaná a chybí Ti sex, i vlídné pohlazení, mít se na koho těšit, ale ve svém vztahu nechceš nic měnit? Zajdeme jen na kafe a trochu se poznáme? Foto mám v galerce, další (civilní) rád pošlu. Stačí se jen domluvit. Jsem i motorkář, a rád Tě svezu. Prosím jen ženy, pánové prominou.Zavřít