Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Ústí nad Orlicí

Hledám někoho, kdo mě nastartuje do další fáze života, je škoda to probendit sám, samota škodí, mám ještě nějaké závazky, tak nějaký navíc snad ještě dám :)

Potkáme se tady? Já nezadaný SŠ 62/175 a Ty?Můžeš být odkudkoli, nejraději Chocen a okolí

Hledá se milá a sympatická holka na vážné seznámení, která by ráda do budoucna založila rodinu, má to v hlavě srovnané a ví co od života chce a samozřejmě s vyřešenou minulostí.. :))

Hledám někoho, kdo ví, že když něco v životě chce, tak pro to musí i něco udělat... zkrátka někoho pro život, vzájemnou podporu a důvěru, porozumění, lásku... zkrátka pro vše co v životě je a nebo by přišlo. Já jsem první krok udělal, teď je jen otázkou - uděláš ho také?

Hledám slečnu, ženu na společné trávení volného času. Zatím nezávazné, co bude dál bude jen na nas. Jsem rozvedený 35lety normální chlap s vyřešenou mynulosti. Mám z manželství malou slečnu a snažím se jí věnovat i mymo přiděleny čas. To jen aby to pak nevadilo.

Rád bych tu poznal kulturně založenou optimistku, s kterou je i občas trochu sranda. Nemám přehnaný nároky a nějaký kilo navíc mi neva. Jen bys neměla být koule. Rád chodím na výlety a plavat. Je tu někdo pro mě? :)

Sympatická žena za účelem vážného vztahu který nevznikne ze dne na den, ale postupně vzniká na základě vzájemné důvěry, tolerantnosti, lásky a věrnosti.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Praha
Muž | 47 let
Plzeň
Muž | 30 let
Brno
Muž | 31 let
Praha

Jsi sama nebo nespokojená ve vztahu, nechceš se vázat a chybí Ti polibek, objetí nebo si chceš prostě zařádit? Tak jo, pojďme na to :) Diskrétně, bez závazků.

Je tu nějaká žena, co by měla zájem o chlapa v nejlepším věku... Foto napoví, na vyžádání zašlu.

Jsme manželé, je nám 51 let. Hledáme manželský pár. Hledáme nejen parťáky na erotiku, ale taky kamarády, přátele. Žena má ráda a užívá si mazlení se ženou, tak hledáme pár, kde to žena chce stejně. Rádi si užíváme pohodu wellness, ale klidně si uděláme nějaký trek po horách. Lyžujeme, jezdíme na kole. Občas trochu zapaříme. Prostě normálka. Chceme zkusit i navštívit SW klub, tak proč ne třeba s vámi?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Trutnov
Muž | 38 let
Olomouc
Muž | 41 let
Chrudim
Muž | 49 let
Holešov