Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Zlín

MužK vodě 66 let Zlín

TOP  17.9.2019

Ještě někam k moři za zajímavou cenu? Kdyby náhodou ...rád se přidám. Jsem pohodový, bezproblémový a pro každou srandu!

Hledám někoho na pokec a pak se uvidí. Sem ve vztahu ale není to dobré a proto sem tady.

MužVážně 66 let Zlín

TOP  17.9.2019

Jsi sama a chtěla bys to změnit? tak to jsme dva. Ozvi se, třeba ...

MužNezávazně 41 let Zlín

TOP  17.9.2019

Hledám kamarádku na rekreační pohyb- běh, jízdu na kole, turistiku, plavání, ale třeba i relax v sauně, ve vířivce. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti též spřízněná duše, kamarád, ozvi se, ve dvou je vše lepší.

MužVážně 41 let Zlín

TOP  17.9.2019

Hledám slečnu na rekreační pohyb- běh, jízdu na kole, turistiku, plavání, ale i relax v sauně, ve vířivce apod. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti též spřízněná duše, kamarád, přítel, ozvi se, ve dvou je vše lepší.

MužPosilovna 41 let Zlín

TOP  17.9.2019

Hledám kamarádku na rekreační posilování-klidně začátečnici, která má ráda pohyb a chtěla by zpevnit tělo, ale třeba i na rekreační běh, turistiku, plavání. Pokud jsou Ti tyto aktivity blízké a chybí Ti spřízněná duše, ozvi se.

Hledám kamarádku, alespoň trochu sportovně založenou slečnu, klidně začátečnici na rekreační běh, ale třeba i jízdu na kole, turistiku, plavání, wellness. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti spřízněná duše, ozvi se, ve dvou je to lepší.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 43 let
Nymburk
Muž | 26 let
Brno
Muž | 38 let
Prachatice

Hledám kamarádku na společné procházky do přírody, nenáročnou turistiku, rekreační pohyb. Chybí-li Ti spřízněná duše, ozvi se, ve dvou je to lepší. Jsem ze Zlína.

MužNezávazně 54 let Zlín

TOP  17.9.2019

Hezkou plnostihl., zenu s velkym poprs(5, 6).k vaz.vztahu.Jsem urost.rozv.zamestn.s bytem autem

Hledám kamarádku ze Zlína, se kterou by se dalo občas někam zajít, pokecat o běžných věcech i o tvém sexuálním životě. Občas bych ti koupil třeba nějaké hezké prádlo. Jsem cuckold takže bys měla jistotu, že mi nepůjde o sex, opravdu jen dobré kamarádství.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Kolín
Muž | 33 let
Mladá Boleslav
Muž | 27 let
Olomouc
Muž | 46 let
Brno