Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Jihlava

Hudba
Kolo
Turistika
Vaření

"Nový začátek" Rád bych našel ženu, která tak jako ja zrovna nejlíp nevzpomíná na minulost a ráda by stejně jako já za tím vším udělala tlustou čáru a chtěla by tu druhou etapu zivota začít tak nejak znova (jinak/lepe). Mě je 38, mám dceru(16), která od rozvodu žije s mámou. Nový začátek určitě nebude lehký, protože jsem řidič s povolání a návraty do prázdného domu nejsou zrovna příjemné.Tak se pojďme na sebe těšit když se týden nevidíme (-:

MužVážně 41 let Jihlava

TOP  9.12.2019
Kolo
Fitness

Hledám klidnou ženu z Jihlavy a okolí, která mě bude mít ráda, takového jaký jsem.Zájmy, kolo, cvičení, procházky, domek s dílnou a zahrada. Rád bych našel ženu pro společné trávení volných chvil, co už taky dostala pár ran od života, ale přesto nepřestala věřit na lásku.

Chci Tebe se kterou budeme spolu jako jeden. P.S. Nespěchám, jsem v klidu.

Hledám kamarádsko milenecký vztah. Také ti chybí sex? Napiš!!

Ahoj hledam pritele na sex dlouhodobe jsem hubeny kluk od Jihlavy nemam zazemi tak pokud mas budu rad

MužVážně 37 let Jihlava

TOP  9.12.2019

Dobrý den přeji, našla by se tu milá a hodná žena která by stála o vážné seznámení s 37 letým, hodným, obyčejným, normálním klukem z Jihlavy?

43 180 80 hledá muže na sex. Jihlava a okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Chomutov
Muž | 41 let
Tábor
Muž | 35 let
Pardubice
Muž | 43 let
Hodonín

43 180 80 hledá bi muze na sex do 45 let. Jihlava a okolí.

Je to asi naivní, ale chtěl bych najít kamarádku nebo přítelkyni, se kterou bych si rozuměl, podnikal výlety a dělal společné činnosti atd :)

MužVážně 44 let Jihlava

TOP  8.12.2019

Hledám partnerku pro život a s chutí do života. Volným časem, se zájmem jak o sport, tak i relaxaci a smyslem pro humor. Plavu, jezdím rekreačně na kole a rád cestuji i do krajin blízkých a vzdálených.Baví mě pravidelně tancovat, chodit na taneční akce a plesy, ale netancuji soutěžně. Občas pracuji na zahrádce. Navštěvuji saunu a také rád odpočívám a vařím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
Hradec Králové
Muž | 45 let
Ostrava
Muž | 23 let
Praha
Muž | 45 let
Praha