Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Kroměříž

Kino
Hudba
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Minulost mám vyřešenou a jsem sám. Najde se hodná holka?

Nechci s Tebou bydlet. Nechci Tě vidět každý den. To by nám zevšednělo. Chci se na Tebe těšit a když se potkáme, tak ať to stojí za to.

Hledám ženu z Holešova s místem na vše krásné, jsem zde týden na školení tak proč si ho hezký neuzit, podmínka zdraví čistota to samé nabízím i já, na věku nezáleží rozhodující je chuť na krásné věci

Ahoj, i když jsme zadání, máme rodiny, děti, je špatné něco hezkého ještě prožít? Doma vládne stereotyp, není se na co těšit, vše je pořád dokola. Cítí to někdo podobně a chce to změnit? Napiš, věk nerozhoduje, sympatie jsou důležité aspoň k přátelství.

MužVážně 60 let Holešov

TOP  21.9.2019

Rozved. nekuřák, 60.180, udržované postavy, zajištěný, bydlím jezdím, pracuji, bez dluhů i závazků nejsem lenoch, ani sexuální turista a rád bych vyměnil samotu alespoň za občasné setkávání a sdílení společných radostí i starostí s pohlednou, ferovu a přičinlivou paní od 55 do 61 let (L-XL), spíše rodinný tip, se vztahem přírodě, zvířatům, kultuře i sportu v hobby rozsahu, které by nevadilo že z prac.důvodů nemohu každý víkend někam vyjíždět , výletovat nebo společně víkendovat.Nejraději z okolí do 50km.

Ahoj, hledáme kamarádku bi na krásné chvíle ve třech.Jsme obyčejný pár já 52 let, štíhlé 182 cm vysoké postavy, manželka 47 let normální 176 cm vysoké postavy.Vše se má vyzkoušet.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Kyjov
Muž | 40 let
Praha
Muž | 50 let
Plzeň-jih
Muž | 31 let
Žďár nad Sázavou

Hledám holku co by se chtěla seznámit

MužVážně 35 let Holešov

TOP  21.9.2019

Ahoj, rád se seznámím se sympatickou, veselou, usměvavou slečnou pro společné trávení volného času při sportu, kultuře nebo jen lenošení.. ...., první setkání napoví... a dál se uvidí.. :-)

Ahoj, rád bych zde našel zatím kamarádku, do kina , cukrárny..na trávení volného času , já nekuřák , svobodný, bezdětný.. kdo ví kam nás osud zavede..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Rožnov p. Radhoštěm
Muž | 42 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 28 let
Ostrava
Muž | 54 let
Cheb