Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

SeznamkaOlomouc

MužVážně 42 let Olomouc

TOP  11.7.2020

Najde se na této seznamce obyčejná milá mladá žena nebo maminka s 1 dítětem ve věku do 45 let z Olomouce a okolí upřímnou, slušnou a hodnou která by ocenila hodného a pracovitého muže se smyslem pro rodiný život.Mně je 42 let a bydlím v domku kousek od Olomouce.Jen vážně.

Kino
Hudba
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

I was born in Alexandria, Egypt, then I moved to Spain 2000 - 2012, now I am living in Olomouc 2013 - present. I like new cultures, traveling and sports. I trust in human values, well-being and science.

Ahoj, chybi mi něžné mazlení, líbání, doteky. Pokud to cítíš stejne, napiš mi.

Jsem obyčejně neobyčejná žena se smyslem pro humor (tedy alespoň doufám), která nehledá lásku, protože ji už našla, mám i milého potomka. Ráda bych si zítra večer vyrazila do čajovny na vodní dýmku, proto hledám příjemnou společnost pro sdílení všech radostí i starostí života a na příjemné popovídání. Už dlouho jsem nikde sama (rozuměj bez dítěte) nebyla, tak bych si ráda zavzpomínala na bezstarostný večer bez řešení všedních věcí. Kdo se přidá?

Život je jenom řetězec rozhodnutí. Neustále se ocitáme na křižovatkách volby a musíme zvažovat, kudy se vydáme na cestě životem dál, a kým se necháme na této pouti provázet... Abychom se mohli správně rozhodnout, měli bychom se nejprve poznat. Vyměníme si pro začátek pár řádek!?

MužVážně 42 let Olomouc

TOP  11.7.2020

Najde se tu nějaká sympatická žena, kterou také nebaví být sama a ráda by své radosti i starosti sdílela ve dvou? Jsem svobodný, nekuřák, děti nemám, mám rád přírodu, pohyb, rád cestuji a mám i smysl pro humor. Existuje snad něco krásnějšího než když se potkají dva lidé, mezi kterýma je vzájemná přitažlivost, jenž vzplane v něco krásného? Ani romantika a city mi nejsou cizí a umím je opětovat.

MužVážně 38 let Olomouc

TOP  11.7.2020

Ahoj je tu nějaká fajn žena z olomoucka která se chce seznámit a hledá vztah?odpověď pls s fotkou :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Most
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 34 let
Praha
Muž | 29 let
Zlín

Hleda se normalni a sympaticka zena z Olomoucka na vztah odpovedi prosim s fotem rad jej taky poslu

V olomouckem kraji se nikdo neseznamuje???

Ráda se seznámím s nějakou zajímavou ženou... Napiš a povíme si víc, foto zašlu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Prostějov
Žena | 47 let
Mělník
Žena | 32 let
Česká Lípa
Žena | 53 let
Praha