Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Opava

MužVážně 44 let Opava

TOP  18.1.2020

Ahojky strašně rád bych poznal štíhlejší ženu které budu věřit vážit si ji stát za ni těšit se na ni milovat ji. Jestli jsi tady někde napiš prosím pokud oto stojíš a upřímně se ráda seznámíš a je jedno odkud jsi láska hory přenáší. Jsem štihli pracující prý pohledný ale samotný. Foto rád zašlu.

Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety

Hezký večer přeji. Kamarádko, přítelkyně.... Třeba si budeme mít o čem vyprávět a taky mít o čem mlčet ,

Kino
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj milá neznámá. Hledám milou, koukatelnou, hodnou fajn ženu co hledá normálního pracovitého chlapa, který je schopen se postarat o domácnost i partnerku a nesedí jen doma. Pojďme spolu trávit čas na vyletech i třeba doma u nějakého filmu.... Je mi 33, zaměstnaný, vlastní baráček a jeden pes. Pokud bys mě chtěla poznat neboj se napsat moc rád tě poznám blíže a v případě vzájemných sympatií si můžeme vyměnit víc info o sobě... Budu se těšit na tvou odpověď

MužVážně 45 let Opava

TOP  18.1.2020

prosim nejakou aktivni zenu ktera ma rada kolo hory aby se ozvala...

MužVážně 62 let Opava

TOP  18.1.2020

Hledám hodnou štíhlou nekuřačku která zůstala sama jako já. Život rychle utíka a ve dvou se lépe cestuje , jezdí na výlety a oslavují různá výročí.

MužNezávazně 58 let Opava

TOP  18.1.2020

Hledam někoho na tajné schuzky, bez naruseni soukromi. Inteligentní žena se smyslem pro humor, najde se tady někdo takovy? Odepíšu všem.

MužVážně 43 let Opava

TOP  18.1.2020

Ahoj hledám milou, hodnou sympatickou ženu, která není zaujatá jen na vzhled a pomůže mi obnovit lásku. Píši zde férově, že ve dvou se řeší problémy mnohem lépe a rychleji. Můžeme si zajit na procházku na kávu nebo kina. Fotku zašluDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 34 let
České Budějovice
Muž | 41 let
Praha
Muž | 53 let
Praha

Hledám ženu, která by chtěla masírovat prsa, jemně je hladit nebo ústy sát bradavky, a to bez klasického sexu. Na tvém věku, vzhledu nezáleží. Pokud bys chtěla, budu při tom nahý.

někdo na seznámení ženského rodu?

Jsem muž 64 let velmi silně eroticky založený. Uvítám zprávu od páru, nejlépe nad 60 let, který občas koketuje s myšlenkou přizvat ke svým intimním chvílím jiného muže.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Jihlava
Muž | 25 let
Blansko
Muž | 29 let
Praha
Muž | 29 let
Zlín