Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Ostrava-město

Kluk 44let, Ahoj, hledám přítelkyni pro život, můžeš mít i děti bude lépe.Pomůžeme náhodě a můžeme začít nový život. Jsem pohodový, usměvavý chlap, který má rád srandu a rád se baví. Mám rád cestování, hory, procházky v přírodě, kino, divadlo.

MužVážně 39 let Ostrava

TOP  22.10.2019

Hledám zde spolupachatelku na zabití otravné samoty :) Pojďme se domluvit co s ní uděláme ;)

Hledám sympatickou, inteligentní ženu na dlouhodobý diskrétní milenecký vztah, které chybí něha, vášeň, milování, má zájem si povyprávět, občas zasportovat, zajet na výlet, sdílet pěkné okamžiky ve dvou. Nabízím diskrétnost, upřímné a slušné jednání . Ostrava a okolí.

MužVážně 51 let Ostrava

TOP  22.10.2019

Štíhlou, chytrou, roztomilou, chtěl bych nazvat svojí milou. Nechci býti kolouškem, oznamuji dámám všem!!! Blíží se čas vánoční, stihnem spolu půlnoční?

MužVážně 35 let Ostrava

TOP  21.10.2019

Hezký den přeji, jmenuji se Kája, je mi 35 let/VŠ, jsem pracující, samostatný, nezávislý a bez závazků. Hledám partačku, kamarádku a ženu to vše tři v jednom s uzavřenou minulostí. Partnerku sobě rovnou, která mě bude žensky doplňovat a růst se mnou. Rád chodím na výlety na hory a do přírody. Nebo za kulturou do divadla, či obdivovat staré hrady, ale také objevovat nová místa. Budu rád, když mi napíšeš něco o sobě, abychom zjistili, zda nám to bude společně ladit :o)

MužVážně 37 let Ostrava

TOP  21.10.2019

JEDINEČNÁ NABÍDKA NEOPOTŘEBOVANÉHO PRODUKTU S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU Popis: pořádný kus chlapa, 37 let, svobodný, bezdětný Vlastnosti: nebojí se práce, na nic si nehraje, nemá přebujelé ego, občas je s ním i sranda, celkově jde o seriózní perspektivní kus Výhody oproti konkurenci: nevymýšlí si, nežárlí, nekibicuje, je soběstačný a tolerantní Spotřeba: sní toho opravdu hodně, ale rád se rozdělí :-) Cena: pro odvážnou, milou a upřímnou ženu k dispozici zcela zdarma Místo odběru: Ostrava

MužVážně 31 let Ostrava

TOP  22.10.2019

Ahoj hledám vážný vztah. Mám 31, nekuřák, pohodař, programátorDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 46 let
Praha
Muž | 21 let
Hradec Králové
Muž | 32 let
Beroun

Nabízím štěstí na celý život. Víc mě nezajímá.

MužVážně 45 let Ostrava

TOP  22.10.2019

Rád bych změnil samotu třeba s tebou Radek

Ahoj, hledám fajn dívku nebo ženu, které to nestačí jen jednou na dlouhodobý milenecky vztah, který bude vášnivý, bude mít náboj a kde si to hlavně oba parádně užijeme.. Je mi 35 sportovní.postavy, pohodovy, charismatický.. :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Ostrava
Muž | 44 let
Blansko
Muž | 49 let
Jihlava
Muž | 35 let
Olomouc